0 oy
167 göst.
Aile kategorisinde (1,658 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar  bu gün parkta park çok küçük 

Orada üç tane 8,9 yaşında çocuk bisikletle o parkın çok hızlı birşekilde içinde geziyordu ve salıncakta öyle değişik ve sert bir şekilde süllanıyorlardı ki ,havaya eşya atıyordu benim kızım 2 yaşında tehlikeyi asla bilmez Allah kurusun çarpsa falan çünkü park çok çok küçük bisiklet yolu değil çünkü bende çocuklara oynayın ama bisiklet kullanmayın eşyaları havaya atmayın salıncakta o şekilde sallamayın laftan anlamayan bebeğim var tehlikeyi bilmez dedim Allah kurusun çarpsa sizi polise şikayet ederim 

Ben asla çocuklara karışan biri değilim ama benim kızım o bisiklet yada o salıncak çarpsa çok kötü sonuçlar olur sizce de öyle değil mi ama asla dinlemiyorlar beni yine devam ettiler baktım olmuyor eve geldim 

Kızlar siz olsanız nasıl bir yol izlersiniz 

Üç aylık bebeğimde benimle onu bırakıp kızımın peşinden koşamam 

7 Cevaplar

+2 oy
(4,932 puan) tarafından
Aynısı başıma gelmişti çocuklar 11li yaşlar ama iri yarı ama kızlı erkekli oğlum küçük arabada kizmi sallıyor kaldırıyorum bunlar bu çocuk parkında aletlere kaydıraklara binip koşuyorlar birbirlerini yakalıyorlar sözde. Bende uyardım olmadı bir iki enson onlara anlayacağı dilden konuştum BM o parktan gidene kdr otrdular bankta ben gttim kalktılar hemen . Sonradan aglaycgma varsın orda kötü biri olarak goruneyim  hiç umrumda olmaz ... Kızar bağırırm onlara 
-Reklam-
0 oy
(148 puan) tarafından
Anlamıyorlar ya tuhaf olmuş şimdi çocuklar bile. Geçen annem kızımı parka götürdüğünde küçücük çocuk oyuncak silahıyla vurmaya çalışmış gerçek silah olsa sıkacak anneme. Herşey normallesti bu nesilde 
(1,658 puan) tarafından
Valla bazı çocuklar aşırı laftan anlamaz
(148 puan) tarafından
Malesef öyleler ya sendrom desek o yaşlarda ne sendromu işte
0 oy
(3,846 puan) tarafından
boyle durumda kizima sahip cikmaya calisirdim sanirim . o yas grubuna bisey dinletmek cok zor
(1,658 puan) tarafından
Valla eve geldim
0 oy
(1,658 puan) tarafından
Mnpyyşşyykmmmlll
0 oy
(2,008 puan) tarafından
Şimdiki çocuklara laf anlatılmıyor hepsi aynı değil tabi 
0 oy
(536 puan) tarafından
Sabah erken saatlerde parka götür ya da kimsenin gitmeyeceği saatlerde ben öyle yapıyorum ramazan ayında gündüz parklar boş oluyor 
0 oy
(1,110 puan) tarafından
En iyisi eve salincak ve kaydırak almak.tiksindjm bende oyun yerlerinden hep.iste çoluk çocuğa karissinlar diyoruz ama böyleleri çıkıyor malesef.canim elinden tut gezdir kalabaliksa gitme Bossa git.simdiki nesil laf söz dinlemiyor diye diye başıma gelecek diye korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 470 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 125 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,427 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 704 göst.
11 Haziran 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 292 göst.