0 oy
355 göst.
Diğer kategorisinde (139 puan) tarafından
Kızlar 1 buçuk yaş bebeğimle cezaevine babamı ziyarete gidicem bebegi alıp ayrı mı kontrol ediyorlar benden ayrı durmaz nasıl bi ortam bilgi verir misiniz ? 

Bu arada babam iftira yüzünden girdi içeri dua edin Rabbım bayram sonu kavuştursun bizi 

6 Cevaplar

0 oy
(139 puan) tarafından

En İyi Cevap
Hepinize çok teşekkür ediyorum kızlar 
-Reklam-
0 oy
(12,985 puan) tarafından
İçeriye girerken üst araması yapıyorlar ki mecburi aynı odada yapıyorlar alıp başka yere götürecek değiller senin araman bittikten sonra kundağı kıyafetlerinin içi aranıyor ki içeriye sakıncalı bir şey sıkılmasın senin sakinleştirmene izin verirler merak etme 
(6,223 puan) tarafından
Bebeğe ayrıntılı yapmıyorlar beze tek bakıyor öyle üstten el gezdiriyor
(12,985 puan) tarafından
Biliyorum canım daha önce çalıştım
0 oy
(15,171 puan) tarafından
Eşimin amcasını ziyarete gitmiştik. Soyisimlerimiz aynı. Ama oğlumla beni almamislardi. 1. Derece olmadığı için. O zaman pandemi kuralları geçerliydi. Şimdi alırlar heralde. Ama iç çamaşırında falan demir balen olmasın. Kapşonlu kıyafet giymeyin. Üzerinde metal olmayacak.  Saat falan filan olmayacak. 
0 oy
(891 puan) tarafından
Sen yanında olursun ama bezini falan da ararlar birde sutyen yerine yarim atlet seklinde ic camasiri giyebilirsin icindeki demirden dolayi sutyeni kabul etmeyebiliyorlar, kiyafetlerinizde metal olmasin ona dikkat edin rabbim hayırlısıyla kavuştursun sizi 
0 oy
(6,223 puan) tarafından
Bebeğin seninle oluyor sadece bezini citcitini açıyor bakıp kapatiyon sen varken 

Çocukta bir kişi sayılıyor 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Geçmiş olsun Allah kavuştursun bebeğin bezinin içine kadar bakıyorlar 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,307 göst.
0 oy
3 cevap 49 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ht (2,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.