0 oy
68 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (635 puan) tarafından
Dun testten sonra kan verdım gece 948 cıkmıs sızce ıyı bır rakam mı kızlar anlayan arkadaslar ılgılenebılırler mı 

3 Cevaplar

0 oy
(1,321 puan) tarafından
Ben sana demiştim düşük değer çıkmaz diye bayramı bekle geçsin direk kadın doğuma randevu al kese gözğkmeye başlar canım
(635 puan) tarafından
Allah razı olsun canm rabbım ısteyene dıleyene saglıklısından sıhatlısınden hayırlısından evlat nasıp etsın degerın yukseklıgı ıyı degıl mı adet tarıhıme gore 5 hafta 0 gunluk gebe olmam gerekıyor bu rakam ona denk mı sence
(1,321 puan) tarafından
Canım değerin artışı önemli sayıya takılma 10 gün gecikmeyle 20 değer görende var 5000 görende önemli olan 2günde 2 kat artış 3500 betadan keseyi 10 haftaya kadar bebek ve kalbi görmeniz gerekir 5+0 sat sa değer güzel dediğim gibi bayram sonrası al randevu haftaya çarşamba mesela pazarteside geçsin ne olur ne olmaz kese gözükmeye başlar kanama vs yoksa dert etme sayıyıda dert edinme normal yani şuan gidişat
(635 puan) tarafından
Çok şükür kanama vs yok cnm randevumu aldım hemen bayram sonrasına saolasın allah razı olsun
(1,321 puan) tarafından
Haydi hayırlı uğurlu olsun gelişmelerden haberdar et bizi sağlıklı bir gebelik geçirirsin inşallah
(635 puan) tarafından
Insalllah haberdar ederım cnm
-Reklam-
0 oy
(7,390 puan) tarafından
Kizdaha nolcak masalah baya yüksek şöyle düşün en az 5 .1 olduysa gebelik var demektir seninki 900 kusur çıkmış 
(635 puan) tarafından
Allah razı olsun saolun
0 oy
(1,387 puan) tarafından
2-3 günde bir kan ver iki katı şeklinnde artıyorsa sorun yok demektir 
(1,321 puan) tarafından
Bende sağlıköıyım biraz sizin kafadan düşünüyorum beta düşmedikçe sıkıntı yok bence tabi aman aman az artış varsa işte o sıkıntı
tarafından
Hani Dr larda iki katı olması lazım diyo yada yakın seviyeler ama benim mesela 900 ise iki gün sonra 1200 oluyodu öyle diyim bende çok kafaya takmıştım o zamanlar ama boşa çıktı günlerce stres yaşadım bu konu yüzünden
(635 puan) tarafından
Saglıklı bır gebelık oldu mu yanı
(635 puan) tarafından
Pardon 33 haftalık demıssınız saglıkşa kucagınıza alın ınsaallah
tarafından
Sagol canım teşekkür ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
27 Nisan 2021 Aile kategorisinde Oznur13 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 136 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Özlemm ❤ (903 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bernakati (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
3 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bernakati (11 puan) tarafından soruldu

382,484 soru

11,450,932 cevap

35,028 kullanıcı

...