0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından
Sabah kahvalti yaptık baklava şerbetini kaynattim döktüm Kıbrıs tatlısı yaptım dün gecede 1 kadar sarma sardım mutfakta aşırı dağınıklık var. Arka arkaya banyo ettik çocukları yıkadım tırnaklarını kestim şimdi onları uyutup evin halılarını süpürüp toplicam kople altını silip süpürcem banyo duşakabin lavabolar tuvaletler yikanacak dolap dışlar tvler aynalar masalar silinecek 2 cam kapı silinecek bir makina çamaşır var onları da en son yıkar sererim bir makinada bulaşık var onlar atılacak yerleştirme ocak silinecek yoruldum ya şu isker bir bitseydi daha akşama mantar mıhlamasi salata yapcam aşırı yoruldum siz neler yapıyorsunuz iş çok mu 

17 Cevaplar

0 oy
(160 puan) tarafından
Okurken yoruldum kız Allah kolaylık versin sana. 

Eşim hastaneye babasının yanında kalmaya gitti bende kızlarla evde kaldım ilk defa yanlız geçiricez günü geceyi. Şimdilik uyudular uyansınlar çarşıda işlerim var onları halletmeye gidicez parka götürürüm sonra yerleri temizlerim bi başka isim yok günden yemeğim var temizliğimin büyük kısmını dün hallettim öyle 
(163 puan) tarafından
Bende dün baklava sarmayla uğraştım bugünde sabah Kıbrıs tatlısı birazda buzlukta kurabiyelerim var onuda çıkarırım akşamdan
(160 puan) tarafından
Kolaylıklar gelsin sana canısı zor valla bu kadar şeyler uğraşmak
(163 puan) tarafından
Bayram çocuklara bayram aşkım bizim gibi annelere bayramda yok sağol bebişim
(160 puan) tarafından
O da doğru valla
-Reklam-
0 oy
(3,335 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Çamaşırların biri kurutmadan biri daha yıkanıyor kızımla kocacığımın bayramlıklarını ütüledim akşama biraz yemeğim var yanına ilave düşünüyorum şu evide bir süpüreyim çamaşır katlanacak kurutmadan çıkan feracelerim ütülenecek akşam da arefe banyosu yapılır çanta hazırlanır oldu bitti 
(3,335 puan) tarafından
Benimki dyson değil canım zaten iki oda ve banyo bizim konteyner minnak yarım saatte işi bitiyor
(163 puan) tarafından
Bir gün evimi satarsa eşim 1+1 alcam keyfime bakcam
(459 puan) tarafından
Kiz süpürge yaparken telefonami bakıyorsun
(3,335 puan) tarafından
Bu uygulamadan özel mesajda konuştuğum arkadaşlar var canım ona yazıyordum o ara posta girdim ☺ evet arada bakıyorum süpürgeye tek elim yetiyor
(163 puan) tarafından
Lben hala bitiremedim işi yardım edin xhebbdbd
0 oy
tarafından

Asla son güne bırakmam herşeyi ya kolay gelsin üst üste binmiş

Dün diğ köşe temızlıgımı yapmıştım bugün sadece süpürge tutacağım birtek sabah esım namazdan gelene kadarda bır toz alırım tamamdır 

Mutfağa gırecegım tatlı yapılacak sütlaç yaparım birde akşama yemek yapılacak en şok dolapların bırdaha silerım yüzünden ısım bıter akşam da çocukları yıka temızle derken yatarım :D

(163 puan) tarafından
Ben çocuklar uyusun 5 6 saate bitiririm akşam da bir balkon keyfi yaparız çoğu gitti ikramlıklarım aradan çıktı zaten
0 oy
(13,021 puan) tarafından
Temizlik bitti bı yatak odası var markete gidip geleceğim gelince hem akşam yemeği hem börek ve tatlı yapacağım en son yikaniriz banyoyu yıkarım 
(13,021 puan) tarafından
Peynirli gül böreği yapacağım canım normalde ıspanaklı yapıyordum da sarma olacak boğar diye peynirli yapayım dedim
(163 puan) tarafından
Bende bir bakayım tarifine hazır yufka kullanıyorsun dimi
(13,021 puan) tarafından
Evet canım hazır yufka aldım 2 kg ama el açması 101 şok bim yufkalari xok kalın oluyor
(163 puan) tarafından
Ay evet onları bende almıyorum pazarda bir adam var bizim burda bazlama yufka satıyor incecik a101 lavaşida çok kötü
(13,021 puan) tarafından
Bizim bakkal getiriyor günlük bende ondan alıyorum iyi oluyor
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Okurken yoruldum kolay gelsin 

Aldığım bir cüz vardı onu okudum evi süpürdüm çamaşır serdim ütü yapmam lazım eşim sabah işe Giti 2 saat sonra geri geldi şidetli yağmurdan dolayı uyuyor şimdi uyanınca kaynanama gideceğiz yemekte oradayız ne yaparlarsa artık onu yiyeceğiz kurt gibi açım en zorlandığım gün bu gün 
(163 puan) tarafından
Bende daha yemek yapcam ayyy
0 oy
(1,668 puan) tarafından

Evi toparladım kitledim çıktım 2 .3 gün kafam rahat yemek derdim yok ev işi yok cocuk desen eşim bana bırakmaz ilgilenir az dinlenmek lazım 

Kolay gelsin 

(163 puan) tarafından
Nerde bende o şans dbejshdhdjd
0 oy
(340 puan) tarafından
Sabah uyandım kahvaltı ettim ve şuan temizlik yaoiyorum biraz vücudum kırgın malesef oruç tutamadigim için üzgünüm bı yandan içim buruk 
(163 puan) tarafından
benim hala bitmedi
0 oy
(84 puan) tarafından
Valla iş çok kaç gündür totom çıktı dün sarma sardım baklava yaptım 2 tepsi mutfağı sildim supurdum camını dolaplarını sildim perdesini attım çıkardım makineye çamaşır yıkandı serildi bugünde sabahtan aşağı indim kayinvalideme evini sildim supurdum tuvaleti banyoyu yıkadım yukarı evime cktim baklavalri pişirdim dolma doldurdum yoğurt çorbası yaptım bayrama koca bı tencere sarmayı pişirdim az sonra 2 makine çamaşır katlayacam tuvaleti banyoyu yıkayacam 2 çocuk var onları yıkayacam evi süpürüp silecem kendim banyoya girecem kas bıyık Alacam öyle yani yoruldum şimdiden Allah'tan akşam erken yatmisim biraz deyse asla bu kadar iş yapamazdim
(163 puan) tarafından
Lbendr hala bitmedi iş kaş biyikta almadım daha banyolar yapıldı her oda temizlendi bir pellanin beziyle kapilardaki parmak izlerini silcem bir çamaşır kaldı serilecek birde az önce yemek yedik balkonda orayı silip süpürcem aman ya
(84 puan) tarafından
Valla zor ya ben bitirdim bı nohut yemeği pişecek bide büyük kızı banyo yaptıracam kas bıyık da alındı da kendim duşa girecem saat 10 gibi yatmayı düşünüyorum
(163 puan) tarafından
Çocukları uyutup kaş bıyık alcam benim oğlan zirlayip duruyor
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Bugün abimler gelecek bize anlamı da davet ettim banyo tuvalet mutfak olduğu gibi duruyor yemek te var daha çok işim var ama ben dinlemek için biraz uzandim
(163 puan) tarafından
Ben yazdığım saattir hala 5 dakika oturmadim şimdi çocukları yatircam iendimde yanlarına uzandım daha bir sürü iş var
0 oy
(347 puan) tarafından
ben bu saydiklarini bir haftadır yapıyorum cnm bugün de son kez bayram alışverişine çıktım içecekleri falan aldım yemeklerim hazır evler gıcır gıcır yarına hazırız bı ufaklık banyo yapicak o kadar 
(163 puan) tarafından
Ben bahar temizliğini bitirdim kuzum bu gün dip köşe temizliyim dedim
0 oy
(7,679 puan) tarafından

Bişey yapmadım valla yemek yaptım bayramliklarinyikadim ayakkabilarima gidip gelip bakiyom yarincoxuklar gibi giyinecem şeker veren olursa çantama atacam:)

(163 puan) tarafından
Banada al Ülker Ece toplarsan bana ayır dbrbdbdhr kilosu 280 TL
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Valla ben de temizlikle uğraşıyorum evi genel temizledim koltukları sildim yemek masası sandalyeleri de bitti sayılır perdeleri yıkıyorum 
(163 puan) tarafından
Kuzum yetiştirecek misin benim o saat bu saattir hala bitmedi
(3,097 puan) tarafından
Valla baya bitti canım camları filan da hallettim benim küçük kız olmasa her işim biterdi ama o bir yandan pisletiyor ben temizlemeye çalışıyorum zor yani
(163 puan) tarafından
Benimkiler de öyleler
0 oy
(459 puan) tarafından
Niye bugüne sıkıştırdin hepsini 
(163 puan) tarafından
Çünkü bir gün önceden yapınca yarın pek kirlenmiyor Cat kapı gelen olursa temiz olsun
0 oy
(305 puan) tarafından
Okurken fenalik geldi :))) kalktik kizcelerle kahvalti ettik ev toparlayip temizledik ve ata binmeye gittik . Kizlarla gezip eglendik smdi evimizdeyiz yorulmusuz :))
(163 puan) tarafından
Benimde içim açıldı seni okurken bdehdhhedh
(305 puan) tarafından
Ahahakdjkfj:)))
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Bugün çok acıktım yaa saniyeler gecmiyorfu resmen iftarimi actim krndimr geldim kahvemi içiyorum şimdi temizlik bitti canim bayram temizliğini yapmistim sil şupur toz aldım bugün pek bir hazırlık yapmadım cuma eşim geliyor yarın annesnnemlere bayrama gidiyoruz o kadar gelen gidenim yok fazla bayram şekeri bile almadım:))
(163 puan) tarafından
Benimde yok ama alsun dbebdbdbd
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Sabahtan kızımla  3 saat parktaydım geldik banyo yatış. Kalktık yemek yedik oyun oynuyoruz. Sendeki tempo beni yere serer :D
(163 puan) tarafından
Benim şimdi bitti işim bende bittim ayaklarım pert çocuklari uyuturuyorum uyusunlar bir kahve içip uyurum bende
0 oy
tarafından
Anneme geldik bebekle bayramı orda geçirmek istedim:)
(163 puan) tarafından
Yemek kaygısı yok temizlik kaygısı yok o mis vallaha
(119,342 puan) tarafından
kız müko yemegi temizligi gec insanin gidecek yeri olmasi miiss
(163 puan) tarafından
Benim yok s vdoşum
(119,342 puan) tarafından
benimde yok
(163 puan) tarafından
Ben varım ya bayramın kutlu olsun aşkım çocuklarınla nice güzel sağlıklı bayramlara inşallah ♥️

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 355 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayal1907 (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 152 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 221 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eslemree (1,118 puan) tarafından soruldu

380,152 soru

11,380,456 cevap

34,870 kullanıcı

...