0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (603 puan) tarafından
geçen hftadaki kontrolümde doktor sancım gelmezse 41.haftaya kdr beklenebiliyor demişti ama kakasını vs yapar yutar diye ben beklemek istemiyorum.zaten kilosu da en son 4 dü.büyüdü de iyice sığamıyo karnıma kordonu dolanır bişe olur vs diye artık doğsun istiyorum.süzler ne yaptınız.yarın bayram ben acile gene kontrole gidcem.olmazsa suni sancıyla vs doğurmayı mı denesem napsam şimdiye kdr sancım gelmediyse gelmez sanki artık.bi de doktor çatıma biraz dar demişti bebeğin kilosu da var istersen seseryana alım demişti ben normalmdoğurmak için sancımı bekledim ama gelen giden yok kilosuda arttıysa eğer upraşmayıp sezeryanla bitirsem mi bilemedimm

4 Cevaplar

0 oy
(7,629 puan) tarafından
4 kilo yu normal dogurursan parcaya ayrilirsin askom
-Reklam-
0 oy
(900 puan) tarafından
Benim kızın kilosuda 4 tü 40 haftalık olmuştum kontole gittiğimde  doktor 40+6 ya kadar bekliyelim o zamana kadar dogmazsa gel dogurturuz dedi.40+ 6 günümde yarın için randevu almıştım ki gece sancım başladı ve kendi sancimla normal doğurdum.bekle bence canim
(603 puan) tarafından
hadi ya beklesem mi o zaman.bende zamanı geçiyo ya bişe olur diye korkuyorum
(900 puan) tarafından
Korkma canım.allahin izniyle bişey olmaz 4 kiloyla doguramzsin diyenlere de kulak asma.benim kız 4.25 kg doğdu.
(603 puan) tarafından
doktor çatıma dar dedi bi de ilk doğum olcak bi de ben 35 kg aldım bunlar korkutuyor beni
(900 puan) tarafından
Çatı darligiyla ilgili fikrim yok.benimde ilk dogumdu canim
0 oy
(893 puan) tarafından
Arkadaşım 2 bebeğini de 41. Haftada doğurdu canım bence bekle
(603 puan) tarafından
canım geçen hafta zaren 4 kgdu yarın gıtcem bi de bi hfta daha beklixem 4.5 kg vs olursa normal doğuramam muhtemelen ilk doğumum bi de o zaman napcam
(893 puan) tarafından
Ona o zaman karar verilir canim
0 oy
tarafından
Normal doğum yamultur seni 3,6 dı kızım suni sancı rahim açıcı 25 saat sancı verdiler açılmadı sağlıkla kucağına alırsın inşAllah
(1,578 puan) tarafından
72 saat verdiler ama hic hissetmedim problem olmadi oyuzden acilmam sancim hic biseyim yoktu sadce bebek sikintiya girdi kalbi 10 a kadar dustu oyle aldilar sezeryana yoksa dha suni sanci vermeye devam etceklerdi illa normal dogum u zorlamaya gerek yok bebegi riske attilar resmen ya cigligima geldiler kalp atisi yavaslayinca acil hemen aldilar
(1,578 puan) tarafından
Ha bide o 72 saat boyunca hic yerimden kaldirmadilar devamli nst bagliydi heryerim agridi kipirdayamadm bile sirt ustu yatirdilar hep can sıkıntısindan acliktan sususzluktan öldüm resmen
tarafından
Allah ım korumuş ya ben merdiven indim çıktım bahçede gezdim serum torbasıyla ama olmamıştı
tarafından
Son 15 saat ağır regl x10 du ama yine açamadılar
(1,578 puan) tarafından
Olmayinca olmuyo ya sezeryan da dogum yontemi zaten ben 30 uncu gunumde 6 metre hali bile yikadim tek basima kaldirdim ettim cocuklarinizi tehlikeye sokcak bsey yapmayin valla hani diyolar ya sezeryan yarim insan demek diye yok oyle bisey millete aldiris etmeyin valla

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 181 göst.
0 oy
4 cevap 71 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde kmeltem86gmail.com (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gulru15_ (38 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,001 cevap

34,854 kullanıcı

...