0 oy
152 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Çok sorunlu bir hamilelik geçiriyorum 3 düşüğüm oldu halada risk iğne ilaç yataktan gökyüzüne bakarak haftaları dolduruyorum pskolojik aklıma hiç bir isim gelmiyor belki kaybetme korkusundandır bilmiyorum eşim dahil herkez hiç düşünmedim doğsun ozaman karar verelim diyor ama ben ismi ile onunla sohbet etmek istiyorum içinizden geçen bir isim varmı? Birde mübarek günler duanızı eksik etmeyin  inşallah sağ salim kucagıma alırım kıZımı

13 Cevaplar

0 oy
(441 puan) tarafından
DEVA olabilir canım.

Allah sağsalim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. 
(21 puan) tarafından
Aminnnn canım Allah razı olsun Hepimizin evladına hayırlı uzun ömür versin Rabbim 3 düşük sonrası çok sorunlu oldu diğer gurupta da yazdıö sms soruyu kapatmışlar burdan tekrar açtım öyle işte kanama hemotam pikesanta kanamaası pikesanta anterinör yanı bebeğin eşi anormal yerlesmiş tek damar besleniyor sürekli yatıyorum bazen içerden bazen aktif kanamam oluyor protein kacaği baslamıştı en son bulantı vs hiç bişey onlar sorun bile etmiyorum ne diyim tevekkül ettim Rabbim saf saglim bNa bağişlasın
(441 puan) tarafından
Kaç aylık şuan
-Reklam-
0 oy
(761 puan) tarafından
Ravza

Ahsen

Rana

Duru

Asya

Asel
(21 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Asya ismini liste başı yaptım duruda çok zarif Aselde ama gönlümde bir nehir Asya çarpıyor :)
(761 puan) tarafından
Asko nehir koyma ya kendimden biliyorum nehir ismi ağır yük.
Nehire herşey atarlar nehir içine çeker dert birikir daha güzel olsun
0 oy
(1,090 puan) tarafından
İki isim koyma da
0 oy
(1,490 puan) tarafından
Talya

Aybike

Akça

Âla

Hüma

Neva
(21 puan) tarafından
Teşekkür ederim talya listeye ekledim
0 oy
(417 puan) tarafından
Melisa güneş ipek elif bu isimleri cok begeniyorm cnm 
(21 puan) tarafından
Teşekkürler ederim cnm
0 oy
(309 puan) tarafından
2 dusukten sonra 2 kizim oldu canim. Bir kizimin adi Sare diger kizim Asya ..
(21 puan) tarafından
Asya liste başında bugün çogunluk asya demiş :)
(309 puan) tarafından
Son zamanlarda moda oldu aslinda cok eski bir isim ama . Bende cok begeniyorum
0 oy
(665 puan) tarafından
Kızımın ismi Ada 

Beğendiğim isimler 

İnci 

Arya 

Deva 

Gülenay
0 oy
(178 puan) tarafından
Ben bu kadar anlamli ve icten hislere karşılık NEFES koyardım sanırım cokta beğeniyorum nefes ismini ekstra olarak 

İlay

Menessa 

Eflan 

Cemre 

Bunlari tavsiye ederim :))
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Bende iki düşük yaptım kızımı zorla doğurdum inanki bende tavana Bakarak geçirdim dokuz ayı psikolojik olarak her gün rüyamda kanamam gelirdi her gün iğne bir ton ilaç erken doğum yaptım bu süreçte hamileyken iki kez de kanama geçirdim anlıyorum seni alakh yar ve yardımcın olsun savlikla al kucağına canım kızımın adı Karen Allah'ın sunduğu cennet meyvesi demek anlamı çok hoşuma gitti zor bulduğum bir evlatti direk bu olsun dedik fikir olsun ❤️
(21 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim kaç haftalık oldu doğum 30 haftadan sonra korkma diyor çevre ama  siZin kaç haftalıl oldu doğuö
(1,571 puan) tarafından
35 e kadar dayandı tansiyonum canım çok şükür solunum sıkıntısı yaşamadık 3375 Gr doğdu
(21 puan) tarafından
Ayyyy gözün aydın canım ohhh çok şükür Rabbim Hayırlı ömür versin çok mutlu oldum darısı bana bekleyen her anneye inşallah
0 oy
tarafından
Efnan ebrar 

mucize bence mucize koy o senin mucizen olsun
(21 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim  her gelen msj destek oldu bana o kadar yanlız kaldımki haftalsrdır
tarafından
Sen gönlünü ferah tut bolca namaz kıl dua et canım hayırlısıyla kucağına alacaksın inşAllah
(21 puan) tarafından
Allah razı olsun aminnnnnnnnnn canım
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Insallah sag saglim alirsin canim kucagina 29 haftadan snrasindan korkma bisey olmuyo benimki 32 haftalik dogdu hemde gezmeye sivas a gittim orda suyum geldi doktor yoktu orduya sevk ettiler adi da kumsal kizimin 
(21 puan) tarafından
Daha 16 hafta yeni bitti canım biz daha 4 aylığız biraz daha gayret edicez kayıptan sonra 3 adet görüp tekrar denedim aslında şuan doğmuş olucaktı diğer bebek nasip uzun bir hamilelik oldu temmuz ayından beri yatıyorum  bugün de ilk defa dişarı gezmeye çıkıcaktım ama kasılma ve sancım cok magnezyum iyi geliyor ama miğdem çok kötü içemiyorum Rabbim vardım etsin tevekkül ettim umuda yolculukta yola devam kumsal çok güzel hayırlı uzun ömrü olsun yawrularımızın
0 oy
(232 puan) tarafından
Yade 

Kumsal

Aslı

Sıla 

Nisan 

Efnan 

Zara

Ayda

Amine 

Mina