0 oy
968 göst.
Diğer kategorisinde (912 puan) tarafından
Kizlar sürekli rüyamda tecavüze ugradigimj hisediyordm ve canli gibi bu ruyalairm artınca bir hoca buldk gitk yanina sana asik olan biri var dedj kac yil oldugunj yaşını falan hepsini soyledi yardımcı olayim istersen istemezsende baska. Bir yere gidebilirsin dedi para istemedi esimle birlikte gittk asik olan illa esiimden boşanıp bir başkası ile evlenirsem pesimi birakacakms simdj aranızda inanmayanlar olacak ama kuranda bile onlardan bahsediliyor hz Süleyman onlara hukmetti boyle seyler vardir inanmayanlar lutfen yorum yapmayın cok kotu bir psikolojideym hoca kurtaracam diyor seni ondan ama icm rahat degil bu tur şeylerle ilgilenen bildigniz bir hoca varmi Şanlıurfadaym ben

23 Cevaplar

+3 oy
(2,475 puan) tarafından
Kendi uzuntumu unutturdunz lutfen.psikoterapi.alin bilissel.terapistleri trrcih edersemkz.daha iyi.yaklasif.
(2,475 puan) tarafından
Sacma span konusmayin baska.alemlerin varligima vr cinlerim olduguna inaniyorm
Millet eskiden cogu.psikolonik rahatsziligi musallat vs sanmis.kendini kullandirtmis aman bananeyse ya
Git haci hocalara cikartiyolarms bilmem kac dolara hatta bazilari daimi musteri olsn diye kendi musaallat gobderiyms oyke duymustum secim szin
(2,475 puan) tarafından
Psikologa da gitmeninz gerekiypr sizin psikiyatriye ek olarak
(912 puan) tarafından
Benim gittiğim para istemiyor işte zaten psikyatriye gidiyorum
(2,475 puan) tarafından
Canim pskiyatri okey anladim da bir de psikolog destegini de psikotetapiye de ihtiyacin var ikisi birliktr daha hizli yol alirsin psikiyatri+psikolog ilerlemen hizli olur
(1,024 puan) tarafından
Canım öyle bişeyse zaten o psikolojiyi atlatabilmek için gitmesi gerekiyor inanmama değil aslında bende şahit olana kadar insanlara girme musallat olayını kabullenemiyordum hani varlar biliyorum ama girecek falan çok absürt geliyordu şuan herşey çok normal :)) inşAllah Rab bim ın yardımıyla oda iyileşecek ve toparlayacak
-Reklam-
+1 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben inanıyorum ama hoca kılıklı şarlatana denk gelmemişsindir inşallah tek temennim o sana birde önerim olacak hocayla halletsen de kesinlikle bir psikolojik tedavi de ol çünkü ister istemez etkiler seni bu durum yani korkar insan eşinden mi boşanacansin yani
(912 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Psikiyatriye gidiyorum canm para istemiyor allah rizasi icn diyor ama yinede icm rahat etmiyor
+1 oy
(2,411 puan) tarafından
Pskiyatrik tedavi almanizi oneririm. Bu isin sonu sizofreniye kadar gider. Benim rahmetli dayimda boyle olmadik seyler gordugunu soylerdi. Ananem ne hocalara goturmus hic bisey olmamis. Ben kendimi bildim bileli de tedavi goruyodu. En son sizofreni tanisi aldi.
(9,578 puan) tarafından
Benim dayımda öyle kız sevgilisi olduğunu iddia ederdi hocalara götürdüler senelerce hiçbişey çıkmadı. En son şizofreni tanısı koyuldu hastanelerde yattı çıktı yattı çıktı öyle bomboş garip bi şekilde yaşıyor hala
0 oy
(4,638 puan) tarafından
Canim pskiyatriye git canim haci hocayla olmaz cok somururler seni bu devirde 
(912 puan) tarafından
Psikiyatriye gidiyorm zaten canm bu gittiğim para hic birsey istemiyo
(4,638 puan) tarafından
Canim bi ara bende de oyle oldu geceleri ozellikle pskiyatiye gittim o donemde cok problemlerim vardi piskolog onerdi bi kac seans gittim iyiyim simdi
0 oy
(350 puan) tarafından
Ay canım geçen hafta ben de rüyamda gördüm yüzüğümü aldılar götürdüler bı baktım düğün yapıyorlar. Oynuyor insanlar. Umarım bana bişey olmamıştır. Çünkü eminim ses duydum bana ver diyordular. Verdim rahat bıraksınlar diye sonra yüzükleri geri verdiler mavi olmuştu rengi. 

En son yaşlı kısa çirkin bı kadın gördüm uyandım daha da bişey görmedim. Ben de Diyarbakır'dayim. Eşim seni şeyhin yanına götürecem dedi ama bu türlü gidemedik
(912 puan) tarafından
Benmde uzn zamandır vardi en son gördükten sonra  gideyim dedm bunlar cikti bu sefer nasil olacak bilmiyorum
(350 puan) tarafından
Git geciktirme canım
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Nasıl yardımcı olacakmış hoca bey merak ettim 
(912 puan) tarafından
Ayet falan yazacakmis anlasma yapilacak
(2,094 puan) tarafından
Ne ayeti yazacağını söyledimi
0 oy
(218 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm inşallah bu durumu atlatirsn
(912 puan) tarafından
Teşekkür ederim allah razi olsn
0 oy
(403 puan) tarafından
Böyle şeyler malesef var peki sana nasıl musallat olmuşlar
(264 puan) tarafından
Ay duydum bende böylw bişey o yüzden çıplak girmeyin derler
(394 puan) tarafından
Kıyafetlerle mi yikancaz :))
(307 puan) tarafından
Asilom korka korka okurken senin yoruma patladım kiyafetlemi yikanacaz
(394 puan) tarafından
Anadan üryan olmazsa asla beğenmezler öylede sapıklar. Neyseki doğumdan sonra buruk karnıma bakmazlar benim kafa rahat :)))
(307 puan) tarafından
Bende alta yazdım neyseki benimde de boyum kısa kilom fazla banada bakmazlar güzel olanlar düşünsün
0 oy
(581 puan) tarafından
Hz suleyman cinlerden nasıl kurtulmuş biliyor musun onxamanda da cinler herkese musallat oluyormuş ama içinde iman olanlar kurtuluyormus ben sena hormon testi öneriyorum hormonlarında bozukluk var belki de günlük hayatta libidon aşırı yüksek bilinçaltında baskiliyorsun çin musallati bu şekilde olmaz  emin ol kırk kez evlenip bosansan da boş yani sen beni dinle bir kadın doğuma git 
(912 puan) tarafından
Canm aksine libidom çok düşük banyoda gormus sana aşık olmus diyor hoca
(581 puan) tarafından
Libidonu baskiliyor olabilirsin ben emin gibibbir şeyim hemen hormon testi yaptır adetliyken göreceksin

Ayrıca cinler sana aşık neden olsun onlar ateşten sen camurdansin olsa olsa musallat olur musallat olan da sadece bu tarz yaklaşımda bulunmaz sana emin ol korkunç bir durum bu kadar basit değil ayrıca cinler gucsuzdur insanlar karşısında aç bakara suresini bol bol oku Felak nas ve euzu besmele oku evini köşe bucak temizle cinler pis yedlerde yaşar tuvaletin ve banyonu özellikle pril pırıl yap o kadar temiz olsun ki gelip kalmasin
(912 puan) tarafından
Test verdm soyledign gibi bunun icn değil ama endokrin e bile gidip butun hormonlarima baktirdm tertemiz hic bir sey yok
(581 puan) tarafından
Endokrin troide bakar sen kadinlik erkeklik hormonlarina baktiracaksin
(2,475 puan) tarafından
Cnm.hocaya git.de tek aldigi tavsiye bu hanfendinin
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ben inanırim başıma geldi ,bı kaç hocaya git tegit et canm doğruluğunu 
(912 puan) tarafından
Bildiğim hoca yok canm urfada bilmiyorum nasl olacak ama adam istersen baska yerlere git baska hocalara da gorun dedi
(2,137 puan) tarafından
Ee noldu sonra onuda anlatsana ay
(1,016 puan) tarafından
Cnm özelden yaz bana sana numara vereyim bı ara sor ama baktırmak 500tl felan olabilir bı iki tanıdık var bı sor fikir al
0 oy
(119,282 puan) tarafından
ruyanda tecavuz derken mesela tabimadigin birimi yada esinle bi birliktelikmi buna bilinc altida denir ayip olcak ama esinizle birlikteliginjz duzensizse bilimc alti ruyalanma dedigimiz sey olabilir 
(119,282 puan) tarafından
tm sinra konusalim
(501 puan) tarafından
İle ile hanım kocalarimizdan hamile kalmamak için bı sürü şey yapıyoruz bide cinler içinde mi korunacaz

Hahahahha Allah iyiliğini versin
(4,939 puan) tarafından
Kız nasıl gittin diğer aleme,ben onu merak ettim
(293 puan) tarafından
Bende merak ettim
(7,238 puan) tarafından
Valla bende
0 oy
(84 puan) tarafından
Malesefki benim kardeşim de bunu yaşadı psikyatriye götürdük hiçbir şey çıkmadı o yüzden bizde tanınan önemli şeyhlere götürdük ztn hiçbir şekilde para falan istemiyor şeyhler.Ama benim kardeşim akli dengesini kaybediyordu çünkü beynine hükmediyorlardı.kiz kardeşim aşırı güzel şeyh dedi hem nazar hemde bu 3 harflilerin en büyüğü sana aşık olmuş kardeşim hepsini görüyordu kendine geldiği zmn anlatıyordu.Seyh banyo yaparken sakın çıplak olmasın üstünde bir şey olsun ztn o şekilde onu görüp aşık olmuş dedi.Banyoya girerken biz kapıda bekliyoruz banyo tuvalet pis yerler onların yeri olduğu için gidip orada yatıyor kapıyı kırıp çıkartıyoruz o yüzden banyoya girdi mi kapıyı kapatmasına izin vermiyoruz.O kadar kötü bir şey ki öyle bir güç geliyor ki amcamlar,kuzenlerim onu zaptedemiyor.Rabbim onların şerrinden hepimizi korusun inşallah 
(84 puan) tarafından
Bizimki biraz ağırdı, üzerine okudu,suyuna yemeğine koymamız için ayetler yazan kağıtlar verdi,isim aldirtti ondan o isimleri yaktı
(307 puan) tarafından
Allah'tan kilolu ve kisayim fiziğimi görüp kaçar beni gören cin
(293 puan) tarafından
Ugurbicegim yaa ben seni bu halinle de begeniyorum derse  :)
(84 puan) tarafından
Valla çevremde maalesef bu olayları çok görüyorum belki oturduğumuz yerden dolayıdır bilmiyorum ama hiç güzelliğe falan bakmıyorlar,Rabbim korusun bizleri onların şerlerinden
(307 puan) tarafından
Olmaz bana 5 külçe altın getir öyle düşünürüm derim::)))) şaka maka bir yana Rabb'im korusun bizi herkesi görünen görünmeyen herşeyden
0 oy
(7,941 puan) tarafından
Herkes pskologa git demiş ama bence haklısın psikolojik bir şey değil sonuçta cinler  var ve musallat oluyorlar.gecrn gece rüyamda gordum bende eşyaları kaldırıyordu ucuruyordu bağlı Ra bağıra salavat getiriyordum. Defalarca uykumda bana zarar vermeye çalışıyorlar ama bir türlü dokunamiyolar bir ara 3 kişi önümde poşet erir gibi eridi..iyi bir şeyh bul git 
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Benim kuzenime de aşık olmuş 

Hoca ilk demiş ki banyoda çok uzun mu kalıyorsun 

Bir getir banyoya 1 bazen 1.5 saat banyodan çıkmazdı 

Hoca da demiş banyoda aşık olmuş 

Ne kadar doğru bilmem huzursuzları vardı çok 
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Vanda olsaydın yonlendirirdim cunki yengemde boyle olmustu
0 oy
(46 puan) tarafından
Ayy bende hep rüyamda biri beni tecavüz ediyor o gecenin yarınnda çok kötü şeyler oluyor en son rüya gördüm gebeydm progestan fıtıl almistm altan biri beni tecavüz edickti gebym dedim o anda fitili rahimden çıkarıp fırlatı erimemis daha dedi ve ben sabhnda çok kötü oldm kadin doğuma gitim 12 haftalık bebeğimin kalbi on gündür durmuş dedi ne zaman biri bana tecavuz etse rüyamda ilaki o kadar kötü şeyler oluyor ki hayatımda ben napsam acaba pskljim darma duman
0 oy
(6,324 puan) tarafından
Hocanın aklına uyup eşinden boşanıp başkasıyla evlenmeyeceksin dimi 
0 oy
(61 puan) tarafından

Ben gördüm hamileyken avret yerini bana gösterip duruyordu çirkin yaratık benlen ilişkiye girmek istiyordu tersledim uyandım ki rüya belli bi zaman sonra düşük yaptım:(

0 oy
(3,050 puan) tarafından
Yani kocandan boşanıp başka biriyle evlenmeni tavsiye eden de nasıl bir şarlatan kocayı da hoca bulacak her halde 
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Yorumlara kulak asma sakın işinin ehli bir hoca bulman lazim dedigin gibiyse hoca sart

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 650 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 518 göst.
19 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 764 göst.
8 Ocak 2020 Aile kategorisinde Aleyna Yalçın (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 643 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde ASENA40 (17,737 puan) tarafından soruldu

379,476 soru

11,359,967 cevap

34,838 kullanıcı

...