0 oy
599 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Biz eşimle akrabayız uzaktan annelerimiz teyze çocukları yani kuzenler benim dayımla da eşimin kuzeni evliler.. 

Ben dayımlada karısı ile de küsüm karısı beni hiç çekemez eşimle nişanlandık fitnelik yaptı evlendik hep devam etti 7 sene oldu bunca zamandır yediremedi kendine beni yani kayın babam dayısı olur bugün oradaydık bayram için oturuyorduk onlar geldi birden bende çocuğumu aldım başka odaya gttim eşim de geldi arkamdan bana yaptıklarını bilio lar çünkü gidelim dedim eşime bebeğimin üzerini giydiriodum kaynanam geldi filiz gelmezse gelmesin sen gelde otur yanımıza dedi ben tabi şok oldum ben sanki eşşek başıyım orda beni soğuk odada bırakacak mış küs olduğumuz insanlar İn yanına gidip oturacak mış aşırı sinirlendim yine de bişey demedim elim ayağım titriyor du bebeğimi giydirirken neyse arabaya bindik eve geldik eşime dedim tabi annen ne dedi öyle dedim ben neyim burda beni orda bırakıp sen nası gidip onlarla konuşacakmışsın dedim ben ona derim ayıp ettin diye dedi geri kaynanam dioki onlar gidince ararım gelin dio ne gidecem dedin bana böyle diyene kaynanam kaç kez aradı açmadım onlar gitmiş bizi arıyor gelin die değer verdikleri insan ben olmalıyım başkası değil her zaman benim fırsatımı başkasına verir ama başkasının kini bana vermez 6senedir beraber oturuyor duk bu sene çok kötü Bi olayla ayrılmak istedim İyiki de istemişim 

9 Cevaplar

0 oy
(175 puan) tarafından
Haklısın canim
tarafından
Yaptığı şeyleri anlatsam burdan köye yol olur yine de evine gidiyorum böyle yapıo onun yüzünden intihar etmiştim 5sene önce yoğun bakımda kalmıştım ben yerde can çekişiyorken eşime bırak gebersin gel sen demişti
-Reklam-
0 oy
(2,751 puan) tarafından
Bencillik yapmıssın kuzum. Sonuçta eşinin de akrabaları. Sen sevmiyorsun küssün diye herkesin küsüp kin tutmasını bekliyorsun. 
tarafından
Bencillik mi.. Kaynanam kimle konuşuyorsa konuşsun benim hakkımda neler denildi eşimle ayırmaya kalktılar eşim de gidip onlar lamı konuşacak sana yapılsa ne yaparsın çok merak ediyorum eşim zaten küs konuşmuyor beni diğerleri ilgilendirmez eşim ilgilendirir ben soğuk odada otururken gidip te eşim de onlarla konuşacak değil hanım efendi
0 oy
(3,611 puan) tarafından
O kadar haklısın ki. 
tarafından
Bu zamana kadar ki olan olaylar yetti artık gerçekten her bayram zehir olur zaten bu bayram da sağolsun lar moralimi bozdular
(3,611 puan) tarafından
Benim kocamın,annesinin sözüne uyup gidip oturmuşluğu da var. Bu yüzden O yutkunuşlarımı unutmam asla. Unutturmam da.  Sen sen ol taviz verme.
tarafından
Öyle bişey yaptığı an bitiririm bu zamana kadar çok şeye sustum bende
0 oy
(494 puan) tarafından
Yani evlerine gelmiş misafire ne diyebilirler misafir sonuçta sen odada durabilirsin kimse odaya geçtin diye sana bişey dmeemş saygı duymuş eşin kalablr kaynanan da evine gelen misafire saygı duymaya çalışıyor arayı bulmaya çalışıyor gibi geldi bana bayram günü kayınvaliden de aramş açablrdn huzursuzluğa gerek var mı bilmiyorum sen bilirsin 
tarafından
Zaten evlerine gelene bişey demiyorum banane benim misafirim mi sanki istediğini yapar gelenler kaç sene kaynanam gille konuşmuyor du sırf benimle tartışma yaşadılar die kaynanam gille barıştılar onu da geçtim banane naparlarsa yapsınlar da eşim nie kalacak pardon eşimi de beni de çekemeyen bizi istemeyenler le muhatap mı olacak neyse Allah size de benim kaynanam İn aynısından versin anlarsınız
0 oy
(11 puan) tarafından
Viii baya fenasin he hemen insanlar fikrini söyledi diye beddua ediyosun tev tev tev
(1,338 puan) tarafından
Hahahahahaa wiii tew tew tew nerelisin :-)
(164 puan) tarafından
Muşlu musun canim:))
(11 puan) tarafından
Ağrılıyım kızlar :)
(1,338 puan) tarafından
Serçava:-)
0 oy
(70 puan) tarafından
Bu eş ailesinin yarısından çoğu lanet oluyorlar canım. İyi yapmışsın açmamakla boşver. Benimkilerde lanet bu bayram mecburluktan gittim. Aslan oğlum ağlamaktan kendini yırttıda yarım saat zor oturduk :))))) 
0 oy
(95 puan) tarafından
Geçmişe hiç takılli kalma eskide. Bende sen gibi düşünürdüm şimdi soluyorum  sana yas ilerledikçe hayatın bos olduğunu anlıyorsun, inatlarina git otur güler yüzlü ol onlar desin helal olsun. Biz neler yaptık kızın mutluluğuna bak
0 oy
(524 puan) tarafından
Bu kaynanalar ne kadar düşüncesiz oluyorlar. Nefret sebebi. İyi yapmışsın canım. Ben de açmıyorum kaynana aradığı zaman. Kendilerinden soğutuyorlar bu çeneleri yüzünden. 
0 oy
(276 puan) tarafından
Hanımefendi siz bu agresiflikle herkesle sorun yaşamanız normal insanlar size değer verip yorum yapıp fikir veriyor .sizde burada konuyu paylaşıyorsunuz fikir alışverişi yapmak için paylaşıyorsunuz .hani insan bazı durumlarda öfke ile birşey yapar gelir başkasına sorar böyleyken böyle oldu acaba kim haklı doğrumu yaptım gibisinden  bazen insan olayın içindeyken anlayamaz doğruyu yanlışı fikir verene de saygı duyar .ama sizde yok öyle bir düşünce yüzde yüz haklı oldugunuzu düşünüyorsunuz sizin aksinizi düşünen herkese sayıp döküp beddua ediyorsunuz.olayin arka planını bilmeden geçmişte size neler yaptılar bilmeden yani anlatmadiginiz için bilmiyoruz ! Bayram günü biraz abartmış siniz gibi yorumlar oluyor sizde insanlara saldırıyorsunuz resmen .eşinizi etki altına almışsınız fakat buradaki insanlar siizn etki alanınızda değil herkes istediğini düşünmekte ve söylemekte özgür .herkese açık konu paylaşıyorsaniz fikir beyan edene beddua edemezsiniz pasif hakaret edemezsiniz .kanımca sorun yaşadığınız akrabalarıniz ve kayınvalideniz  eğer normal hayatta da karakteriniz böyle ise size olan tavirlarinda haklılar .

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 557 göst.
0 oy
11 cevap 396 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 236 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu

378,935 soru

11,342,586 cevap

34,809 kullanıcı

...