0 oy
609 göst.
Aile kategorisinde (305 puan) tarafından
Şimdi biliyosunuzdur daha öncede post açtım içimi kimseye dokemiyprum sonradan polikistik oldum üste üstelik rahim ters donmus deniyoruz tutmuyor çok ağlıyorum üzülüyorum ağlıyorum bı çocuk daha istiyorum evim şenlensin oğluma bir kardeş daha istiyorum ama zoru istiyorum sanki olmayacak gbi geliyor sıkıntılarla dolu şu kalbim eve sığamiyorum uyuyamıyorum gittiğim hiç bir yerde oturamiyorum sürekli ateş basiyoe abartma diceksiniz belki ama aşırı istiyorum rabbim banada nasip edermi

16 Cevaplar

+1 oy
(13,001 puan) tarafından
Aşırı istediğin için olmuyordur belki de akışına bıraksan olur. Hiç çocuğu olmayıp evlat hasreti ile yanıp tutuşanlar var bazen bazı şeylerin kıymetini bilmek elindeki ile yetinmek gerekiyor 
(305 puan) tarafından
Tabi ki öyle ama oğlum tek kalsın istemiyorum ben çocukları çok severim ne bileyim olur ikinci çocuğumda dedim
(305 puan) tarafından
Amin cnm sağol Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,898 puan) tarafından
Rabbim bekletiyorsa güzelleştiriyordur. Bak bir tane varmış. Çok istersen stres oluyorsun o zaman hamile kalmak daha da zorlaşıyor. 
(305 puan) tarafından
Stresliyim çünkü herkes bana neden dogurmuyosun sende doğur arrik dedikçe daha çok üzülüyorum
(1,898 puan) tarafından
Ayyy hiç takmam. Bebek sevmek,görmek isteyen varsa kendi doğursun. Stres oldukça olmuyor zaten. Ama o kadar ağlama derim. Bak bir tane varmış. Allah korusun isyana kayıverirse kalbin iyi olmaz.
(305 puan) tarafından
İsyan etmiyorum Rabbime sadece dua ediyorum
(1,898 puan) tarafından
Çok ağlaman için dedim ben
(305 puan) tarafından
Üzüldüğün için istediğim için agliyorum
0 oy
(1,239 puan) tarafından
Bir evladın var şükret...
(305 puan) tarafından
Binlerce kez şükür onu bana verene
0 oy
(7,938 puan) tarafından
Rahim tersmi dönmüş, o nasıl oluyor ya. Canım bir çocuğun varmış şükret hiç olmasa ne olcakdi. Yinede Allah nasip eder inşallah.
(305 puan) tarafından
Yani düzelten eski ebeler varmisda kimseyi bulamadım ben
(7,938 puan) tarafından
İlk çocuğun kaç yaşında canım
(305 puan) tarafından
3 cnm
(7,938 puan) tarafından
Daha küçükmüş canım oda bence sabret.
(305 puan) tarafından
Birlikte buyusunler istedim olur umarjm
0 oy
(6,326 puan) tarafından
Kaç yıldır deniyorsun ki olmuyor 
(305 puan) tarafından
6 ay oldu
(6,326 puan) tarafından
Ay bende uzun zaman oldu sandım. Herşeyin bir vakti zamanı vardır. Sen elinden geleni yap gerisini Allah'a bırak
(305 puan) tarafından
Rabbime teslim ettim kendimj o herşeyin en iyisini bilir
0 oy
(85 puan) tarafından
Bende ters rahimle hamile kaldım, doktorum ters rahim engel değil hamileliğe demişti, Rabb'im gönlüne göre versin ❤️
(305 puan) tarafından
Pcos da olunca iyice imkansızlasti gbi
0 oy
(709 puan) tarafından
Rahim ters lmasi engel değildi sanki benimkide ters diye hatırlıyorum ama sıkıntı yaşamadım. Ins olur cnm yakinda
(305 puan) tarafından
Amin cnm benim
0 oy
(460 puan) tarafından
Benim rahmimde ters ama gebeliğe hiçbir engeli yok demişti doktorum, ben zaten hamile kalınca öğrendim ter olduğunu. Pcos da gebeliğe engel değil doğru tedaviyle. Instagram'da doktor Mehmet Fatih Karslı var onun sayfasına bir göz atın 
(305 puan) tarafından
İkisi bir arada olunca imkansizmi dedim
0 oy
(6,231 puan) tarafından
Rahmini düzeltmek için birini bul çevrene soruştur düzeltiyorlar 

Nerde oturuyon
(109 puan) tarafından
Hatırladığım kadarıyla düzelen rahim tekrar eski halini aliyo canım. Benimde görümcemin rahmi ters 3 çocuğu var. Bu rahmi ters olanların da yılın belli zamanı düzelip tekrar dönüyomus eski haline
0 oy
(2,348 puan) tarafından
E ağlayınca çocuk oluyor mu ama içini boşaltman güzel bişey atma içine Rabbim evladında hayırlısını versin diye dua et hayirliysa gelsin çocuk yapmak önemli değil o çocuk seni ilerde perişan edeceğine olmaması daha iyi o yüzden akışa birak pko bir türlü yumurtlama bozukluğu onda gününü tutturmak önemli olmayacak diye bişey yok olmasaydı öbürü de olmazdı 
(305 puan) tarafından
Onda yoktu pko cnm
0 oy
(64 puan) tarafından
Cok iyi anlıyorum kızım 5 yaşında. Cok uzun bir süre değil 6-7 ay kadar olmadı hamile olmadım. Ama o aylar gecmek bilmedi, kızım kardesim olsun benimde dedikce sanki icim parçalaniyordu. Disardan kime anlatirsan anlat abarti görüyorlar yada birtane var allah vermiş, hic olmayanlari düşün diyolar. Ama ikinciyi istemekte ilki istemek kadar masum bence. 7 ayin sonunda hamile kaldım, ve nerdeyse bende her gün ağlıyordum. Her test yapisimda negatif çıktıkça ağlıyorum. Suan hamileyim 7 aylik olcak. Hamilelerin duasi kabul olur derler, inşallah tez zamanda bir evlat sanay bir kardeş ogluna nasip eder Allah. Dualarimdasin
(305 puan) tarafından
Amin cnm ne güzel anlatmışsın Allah razı olsun senin niye olmadi başta
(64 puan) tarafından
Bi sorun yoktu kan degerlerim hersey normaldi ama doktor bir sene olmazsa bi tedaviye başlayabiliriz demişti senesi gelmeden oldu şükür
0 oy
(247 puan) tarafından
Allah bağışlasın bir çocuğunuz varmış zaten. İkinciyi akışa bırakın. Belki de olmaması hayırlıdır.
(305 puan) tarafından
Olmasını çok istiyorum aklımdan.cikmiyor
0 oy
(215 puan) tarafından
Benimde rahim ters bu gebeliği engel değil dedi doktor bana iki doğum yaptım zamanı vardır bu kadar takılmandan olmuyor sen  böyle yaparsan hiç çocuğu olmayanlar ne yapsın bacım biraz akışına bırak çevremde kimi gördüysem böyle takıntı haline gelenlerin olmadı çocukları ne zmaan başka şeylerle meşgul oldularsa o zaman hamile kaldılar inan örneği çok kafandan atman lazım
(305 puan) tarafından
Pcosda var çok korkuyorum
0 oy
(534 puan) tarafından
Sakin ol çok şükür bir evladın varmış zaten Rabbim isterse ikinciyide verir illede ikinci cocuk kardes deme Allah buyuk sınava sokar olanıda elinden alır töbe 
(305 puan) tarafından
Allah korusun rabbim ikinci evladı daha nasip etsin
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Canım bak ne güzel bir evşadın var ya hiç olmayan ne yapsın sarıl evladına şükret vakti zamanı gelince hiç ummadıgın anda gelir bu kadar ağlayacak kendini yıpratacak ne varki bu zamanda hele bir çocuk yeter olmasada kucagım boş değil çok şükür de
0 oy
(669 puan) tarafından
Babamın eşi sürekli düşük yapıyordu 47 yaşında kadın doğum yaptı. Hamile olduğunu da 5 aylıkken öğrendi o derece umudu yoktu 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 280 göst.
0 oy
14 cevap 578 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Birisidiye (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 133 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Evin4949 (4 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 414 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu