0 oy
345 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (20 puan) tarafından
İyi geceler kızlar az önce uyuyordum size sıcağı sıcağına anlatmak sormak istedim az önce uyurken gözüm tam dalacak gibi oldu ve o esnada nefes alamadım resmen yutkunamadim boğazım sıkılıyordu dilim ağzıma sığmaz oldu 1 dakika kadar can çekişir gibi oldum ve birden uyandım sicradim zar zor kendime geldim kalbim daraldı hızlı atmaya başladı onları yaşarken sizce bu nedir neden oldu 

7 Cevaplar

0 oy
(7,863 puan) tarafından
Bu ara bu karabasan millete dadandı derdi neki geçen benide kızımın kılığına girmiş rüyamda korkutmaya çalıştı heryerim uyuşmuş kolumu kibirdatamadim bayram sekerimi isdior ne 
(20 puan) tarafından
Bilmiyorum çok zor uyandım hareket edemez oldum
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Sırt üstümü uyuyordunuz
(20 puan) tarafından
Evet evettt
(1,248 puan) tarafından
Karabasan basmış büyük ihtimalle benimde başıma bir kere geldi o gün bugündür asla sırt üstü uyumuyorum
(7,863 puan) tarafından
Canım sırt üstü yatinca noliyorki ben yan yatiyordum daha yeni oldu banada
(1,248 puan) tarafından
Sırt üstü yatınca basar karabasan benim bildiğim kadarıyla. Bende başıma geldikten sonra hep yan yada yüzüstü yatıyorum böyle yattığım sürece basıma gelmedi
0 oy
tarafından
Lütfen başlığına korkucaklar için girmemelerini yazarmisin !!
tarafından
İşte bişey diyince abartiyo oluyoruz insanlar anlayışsız ve bencil olmuş
(1,273 puan) tarafından
Korkulacak bir durum değil adı halkta karabasan tıpta uyku felci herkes yaşayabilir sağlık açısından düşünüp yazılmış olduğu belli bir post zaten tekrarlayan bir durumsa sağlıkla alakalı bir problemdir korkulacak bir durum yok
tarafından
Canım ister istemez korkuyoruz okuyunca bende yaşadım çünkü aynı şeyi bildiğin karabasan bu başlığa iki saniye ayırıp yazmak çok zor değilki
(1,273 puan) tarafından
Herkes ayet'el kürsi okuyup üflesin canım sende başlığa değiştir istersen sen öyle belirtip anlatmamıssın ama yorumlarda farklı yorumlar yaşananlar anlatılımca etkilenenler oluyor haliyle bu arada hepinizin bayramı mübarek olsun ❤
tarafından
Sağol canım benim seninde bayramın mübarek olsun ❤️
0 oy
(3,093 puan) tarafından
Hamile filan değilsin dimi
(20 puan) tarafından
Yok yok değilim
(3,093 puan) tarafından
Arada ben de böyle nefes alamayacak gibi oluyorum ama diğerleri olmuyor karabasan filan diyorlar sanırım rüyada böyle çok kötü birşey yaşıyorum mesela bağırıyorum sesim çıkmıyor sana da oluyor mu
(20 puan) tarafından
Benimki öyle bagirmakla olmadi ama sadece bi türlü hareket edemez oldum ve uykudan uyanamadım kendime gelemedim cebellestim sonra sıçradım
(3,093 puan) tarafından
Ben çok korkunç rüyalar görüyorum bazen çocuklarımla kendimle alakalı filan onları kurtarmaya çalışıyorum olmuyor bağırmak istiyorum sesim çıkmıyor filan bazen böyle nefes alırken bir çarpıntı mı diyim artık nefes alamıycam diye korkuyorum bunlar niye oluyor ben de merak ediyorum
0 oy
(1,273 puan) tarafından
Sırt üstü yatmışsınızdır yüksek ihtimal tıpta uyku felci denir uyanmanız vs zor oluyor nefes sıkıntısı oluyor bi kaç gün sırt üstü yatmamaya çalışın sürekli devamlılığı olursa doktora gözümün genellikle adet öncesi adet zamanı yada gebelikte sık oluyor 
0 oy
tarafından
Abdest alıp yatağa girin sağınıza yatın ama sağlıkla alakalı bir sıkıntı da olabilir doktora da danışın
0 oy
(722 puan) tarafından
Ay keşke posta hiç girmeseydim evde yanlizim ve aşırı korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 177 göst.
11 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,346 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 238 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 369 göst.
16 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde zxcvbnm (19 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 212 göst.
6 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,325 puan) tarafından soruldu

381,725 soru

11,428,033 cevap

34,988 kullanıcı

...