0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (1,479 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
...............

9 Cevaplar

0 oy
(1,479 puan) tarafından

En İyi Cevap
Üstelik 2cim kiz oldugu için gidip millete ne demis biliyomsunuz guya ben kız bebeks ahibi olmak için hemen hamile kalınca kurtaj olmusum erkekmis diye. Sonrada kzıı doğurdu demis, oysa ben oğlum 2,3 aylikken hamile kaldım. Hamileliyi öğrenmek için kaç ay gecmeli, kurtajdan sonra kaç ay gecmeliki bem hamile kalayim nasıl 2, 3 ayda hem düşük yapmışım bilerek hem  hamile kalmışım
-Reklam-
0 oy
(74 puan) tarafından
Bencede tedavi şartt, ay bı kızım var onu dünyalara değişmem, o bnm cennetimmmm
(1,479 puan) tarafından
Allah bagisıasın canim. Rabbim kim kiz istemiyo hor goryuo onlara kız versin inşAllah
(1,937 puan) tarafından
Ay öyle deme kız.. kız çocuklarına acırım değer bilmeyenin eline düşmesin ama erkeklerden çeksin böyleleri
(1,479 puan) tarafından
Aynen aynen baks en doğru soyledin işte. Ama valls bak kocam anasına karşı katı bagirir cagririr yanlisi oldugunda cok kotu hemde. Hatda k validem ayrilsin gitsin ben bunla yasayamam gitism kendine ev alsın falan diyo , ben buyuttum bana karşı tavrilarna bak canavar yetisitmisim falan diyo . Ama yine dilinden kalbinden erkek cocugundüşmüyi
(1,937 puan) tarafından
Eseri karşısında oysa ki övünsün ya ne diye kaçmaya çalışıyo anca elin günahsız kadınlarının başını yaksınlar.
0 oy
(6,428 puan) tarafından
Tepkili olmaya devam et sessiz kalma. Kızım neden kurban oluyormuş sen kurban ol yeter de mesela. Benim çocuklarım arasında sakın ayrım yapma ikiside eşit de. Ggerizekalı kadın 
(1,479 puan) tarafından
Aynen zaten kziimada kurban olayim falan der ama yalandna yanimzida sevecenliyo.
0 oy
(989 puan) tarafından

Benim kayınvalidem yok yani bizim için yok ama eşim kız çocuğu diye deliriyor oğluna çok aşık çok düşkündür ama kız çocuğu diye sayıklar :) sen takma ya ama kızınında asla ezdirme sen doğru olanı yapmışsın canım ben olsam bende çıldırırdım 

0 oy
(2,740 puan) tarafından

Bu kadar cahil degil ama ufak capli bizimde var suan 2 ci kızıma hamileyim duydugunda neden bu erkek degil demişti bende siparişi biz vermiyoruz öyle olsaydi erkek isterdik demistim

Tamam bi kızım vardi bide oğlum olsun isterdim kendi zannimca ama niyesini sorgulamak saçma 

Bide bana bi oglan doguramadin diyince bu oglundan kaynakli demekki cok kızı olsun istedi cinsiyeti baba belirliyo dedim :D

(1,479 puan) tarafından
İyi demissin :D
(2,740 puan) tarafından
Aynen öyle ☺
0 oy
(256 puan) tarafından
Allahimm saglik versin önceliklerine evlatlarina canim brnim ama cahillikti tedavilik bence normal degıl bir kizim var iykii var rabbim evladin hayirlisini versin kiz erkek ayri olurmu ya ama torunda oluyor canim eltimin 2side oglan ama buyugu için küçukle kavga ediyor kaynanam cok tuhaf ama gercek :)) bunlar sayiyla veriyorlar gliba takma bilee
(1,479 puan) tarafından
Cok sagol canim .
Harbdien oyle
0 oy
tarafından
Bizde de var ilk gebelikte cinsiyet daha öğrenmeden önce erkek olacak benim soyumu devam ettirecek dedi kayınpeder. Ya sen kimsin ki senin soyun devam etsin kral misin önemli bir şahsiyet misin. Sonra kız olduğunu ogrenince sesini kesti. Eşimin babannesi de komşusunun erkek doğan torunuyla benim kızımı aralarında sozlemisler kendi kit akıllarınca senin kızı verdik diyo yasli olmasalar suratlarina tukurcem.

Yine hamileyim bu sefer cinsiyetini öğrenmek istemedim çünkü daha iyi misin bebek iyi mi demeden cinsiyt soruyorlar kit akıllılar bende ogrenmedim ki söylemek istemiyorum çünkü kendi cahilce bir yorum yaparlarda Allah'ın öfkesini çekerler olan bana bebeğe olur diye. 

Dün de yine eşimin babannesiyle bayramlasirken bu sefer de erkek doğur diyo 
(1,479 puan) tarafından
Ayy Allahım ben neler okudum bu devirde hala bunlardan kalması gerçekden akılım almıyo. Eşim durmus kenarda kayin peder kendi soyunun derdinde hey Allahım ya, peki sen ne dedin babanesine.
Bende ilk cocugum kiz erkek farketmezdi ama öğrenmek istememişdim fakat kızımda herkes oyle emin konusuyorduki yok his etdim yok ruyamda gordum falanda filan. Kızım olunca hemen sevincden ucarak kizim olcak dedim buseferde belli olmaz doğunca gorcez diyordular
tarafından
Ne desen boş öyle cahiller ki asla açıklama yapamazsin at gözlüklüler bişey desen sen arsız gelin oluyorsun. Daha bişey dememisken de arsız edepsiz oluyorsun gerci. Her türlü gelinler ve kızlar kötüdür onların gözünde sadece erkekler değerli görüyoruz oğulları yüzüne bakmiyo bile yine de kayiriyorlar onlari.
Benim ilk kızımda kızım olacak dedim kaynana cildin güzel kalcan genislemedi karnın küçük kilo almadın cirkinlesmedin erkek belirtileri diye inanmadı sanki yalan söylüyorum. Doğumda hastanede yanımda o kaldı bezini açarken dur bakayım gerçekten kizmiymis diyerek açtı hala unutamadım. Daha doğar doğmaz günlük bebeğe kalk kız yatıp durma babannenin evlerini supur sarma sar bilmem ne diye seviyordu şaka felan değil böyle saçma şaka olmaz bir bebek de böyle sevilmez işte cahil naparsin
tarafından
Ama Allah var erkek doğurduklari şuan yüzlerine bakmıyor ohh iyi oluyor diyorum kendi kendime. Hatta daha fazlasını da hak ediyorlar. Eşimin babannesi dedesi geldi üç hafta kaldı hamile halimle düşük tehlikeli olmama rağmen bir de boğazları asla durmuyor her vakit uğraştırıcı yemekler yaptım hamur işinden etine tatlisina vs. Ama gel gör ki işten gelip uyuyan pek fazla ilgilenemeyen eşime dualar edip gittiler sanki o bakmış gibi. benimde arkamdan konuştuklarını duydum yalan yanlış hem de. Allah'a havale ediyorum
(1,479 puan) tarafından
Hah işte öyle benim eşimde anasına çok kotu davrandigi vardır her yanlisinda bas bas bagirir cok kotu davranir anasina  yine dilinden düşmez erkek çocuk aşkı  bende tıpkı oğlumda nasılsa kızımdada aynı hamilelik geçirmeme rağmen herkes erkek doğurcan doktor yaniliyo kiz filan değil diyordu. Yuhh beee bezini açayim bakayim kızmı demekde ne demk Aman Allahım
  Benimkde eve geldiğimizde oğlumla oynuyo kızım çok agliyordu mksafirler falan vardı onlara hizmet ediyordum biri dediki k valideme alıp şu cocuga baksana beş dakika agliyo oda kız el malı bana kalan erkek torun diyo sanki ben buna doğurmusum oğlumu.  Evet onların ve eks evme anlayisi oyle. . böylelerini Allaha havale etmekden baska care yok ama kızıma her laf carptıönda bende carparım susmam asla . Ona iki kiz neden doğurdun o zaman dediyiğimde once diyoki eşim 2 kiz vardı izin vermeid ikiz kizla kalayim 2de erkek doğurcan deyip doğurtdu diyo kahda kız doğurduhuna pisman gibi konusuyo
tarafından
Be*yinsizler başka da bişey demiyorum
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Bak peşin peşin söylüyorum, 3 aylık kızın dillenip bıcır bıcır birşey olunca o kaynanan minik kızının b..kunu bile yiyecek :) 
(1,479 puan) tarafından
İşte o zaman gerek yok istemez onun sevgisine muhtac değil benim kızım. Hamileyken bile tebrik etmedi yuzu sirke satiyordu eve geldiğim gun doğumdna sonra, benimle konsumadı bile sanki kız doğursugum için beni sucluyomus gibi sanki gunahkarmışım gibi his etmisdim ahhsksmsmsma
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Böylelerinin ağzına ıslak tuvalet terliğiyle vurmak istiyorum grzk kadın kendi cinsiyeti ne acaba skli bayan mı 
(1,479 puan) tarafından
Diyoki anam beni doğuracağına taş doğursaydı elimde olsa kız olarak doğmazıd :d

İlgili bir soru bulunamadı

380,999 soru

11,406,346 cevap

34,944 kullanıcı

...