0 oy
281 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Evet 5 senenin her günü ağlıyorum psikolojim de bozuk etrafim kalabalık ama kimsem yok ..annemi çok özledim 5 yaşındaki beni çok özledim. Bu kelimeleri yazarken stresten mideme kramp girmiş iki büklüm olmuş göz yaşlarım yastığı su gibi yapmış burnum ağlamaktan tıkalı nefes alamaz halde oğlumun beşiğinde uyurken onun yanına oturmuş vaziyette yazıyorum..Kendimi iyileştiremiyorum çok yalnizim oğlumu seviyorum ama evlendigim 5 yıldan beri mutsuz bir kadınım çaresizim bırak boşan laflarını duyMaktan sıkıldım şimdiye kadar yapmadıysa bir sebebi vardır deyip saygı duyun lütfen..  Her gün ama her gün bu kadar ağlamamak stres ağrı sancı yaşamamak için bozuk psikolojiyle saçma sapan şeyler düşünmemek için ne yapabilirim?..

9 Cevaplar

0 oy
(1,001 puan) tarafından
Seni hergün ağlatan nedir bu kadar?
(18 puan) tarafından
Konuştuğum ve evlendiğim ilk 1 yılda kendini mükemmel gösterip sonrasında tepe taklak hayatimi beni piskolojimi mahvedip her suçu bana bulup zindan hayatı yaşatan insandır beni ağlatan..önce kendine inandırıp sonra terk edip yerine duygusuz kalbi taştan olan insan beniher gün her gece ağlatan
-Reklam-
0 oy
(440 puan) tarafından
Psikolojik tedavı almaya başlayabılırsın 

Allah gönlüne ferahlık versın
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Bende çok mutlu değilim ama öyle böyle geçiyor zaman dünyanın geçici olduğunu zaten birgün bitecegini belkide senin imtihanininda böyle oldugumu dusun ve ağlamaktan vazgeç sen evladın için güçlü olmalısın bir birey yetiştiriyorum eşinden hayır yoksa al çocuğunu çık gez onunla mutlu olmaya bak parkta onunla çocuk gibi oyna bak nasıl mutlu olucaksin evladın büyüyüp sana en büyük arkadaş olacak sabret kızım 4 yaşında bazen kurduğu cümlelere ağlıyorum geçen bana sakın ağlama dedi onun için onunla mutlu olmaya bak hep bunu söylüyorum bir gün nasıl olsa bitecek 
(7,248 puan) tarafından
Canım sen kendine iyi bakmalısın ki çocuğunda iyi bakabil gunduzleri eşimin varlığını bile unutuyorum yokmuş gibi davranıyorum o kadar guzelki akşam zile basinca diyorum geldi yine seni anlıyorum ne yaşadığını sorununun ne olduğunu bilemem ama senin ne hissettiğini anlıyorum diyorum zaten ya ben ölürüm kurtulurum yada o ölür kurtulurum başka yol yok boşanma banada uzak ama biliyorum ki bir gün bitecek ve geriye rabbin ve yaptıkların kalacak bu dünyayı boşver zaten bitecek iyide olsa bitecek kötüde olsa bitecek sen diğer tarafa çalış ki istediğin rahatlığa ebediyen kavuş
(18 puan) tarafından
İşte yaşadıklarımı bir kapı ziliyle bile anlayan birisi Saolun bende öyleyim o yokken okadar sağlıklı ve iyiyimki ...
(7,248 puan) tarafından
Canım benim dertleşmek istersen yazabilirsin herzaman diyorum ya çok iyi anlıyorum seni dua et birbirimize dua edelim Allah hayırlısını versin belki bir gün çok mutlu oluruz..ama sana şunu soyleyim kendine çok iyi bak yaşamam gerekiyormus anlamam gerekiyormuş demekki ayağımı çarptım ve parmağım çatladı ramazandan önceydi 1 ayı geçti ve hala iyilesmedi çünkü sürekli ayaktayım annem desen kendi derdinde kaynana desen çokta umrunda değilim sonuç bu ayağımla ev isimide yaptım cocugumada baktım yemekte yaptım heriften zaten fayda yok 1 bardak çay getirmek zoruna gitti başlarda ayagim alçıda ben didine didine getirirdim düşün Allah başka hastalık vermesin bu geçici anladım ki benim kendime daha iyi bakmam lazım çünkü sen düşsen kimse ardına bakmayacak o yüzden o psikolojini düzelt evladını güzel yetiştir yanımiza yoldaş olsunlar inşallah
(18 puan) tarafından
Allah razı olsun kardeşim haklısınız inşallah dediğiniz gibi yapmaya çalışacağım
(7,248 puan) tarafından
İyi geceler canım rabbim ferahlık versin gönlüne
0 oy
(2,125 puan) tarafından
Bi zamanlar bende böyleydim namaz kıl kuran oku yani boşanıp kendini kurtaramıyosan yok gibi davran kendine sadece oğlunla bi hayat var mış gibi bi vaziyet al. Benim çocuklarım doğduktan sonra ben ağlayamaz oldum çok nadir ağlarım hep dua et zikir çek daha iyi ne gelir hacemat yaptır çok iyi geliyo ruh haline
(47 puan) tarafından
Şimdi daha iyimisin mutlumusun düzeldimi durumun
0 oy
(692 puan) tarafından
Boşanmaya engel sebep ne ise, onun çözümüne odaklanırım galiba bu durumda. Hem kendim için, hem bebeğim için asla saçma sapan bir şey düşünmem. Yani onca şey yaşadım, bu zamana kadar düşünmediysem bundan sonra da düşünmem galiba. Umarım bir gün oğlunuzla birlikte çok özlediğiniz annenize kavuşursunuz. Kendinizi her zaman BU VAKİT GEÇECEK diye motive edin ve dualarınızı eksik etmeyin. Allah en yakın zamanda aydınlığa çıkarsın sizi. 
(18 puan) tarafından
Allah razı olsun amin inşallah..
0 oy
(192 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Valla ortada çocuk varken boşan çekme git kendi hayatini kur bunu cekecegine bosandikdan sonraki zor hayati çek demek okadar kolayki insanlara göre zaten kolay olsa kim durur kim katlanır boyun eğer. Rabbim gönlüne ferahlık derdine derman olsun inşallah ama unutmaki kimse için kendi sağlığını kendi psikolojini bozmaya değmez elinden gittikten sonra saglığın kocan bile dönüp bakmak değmeyecek insanlar için hiç gerek yok birşekil psikolojini toparlamaya calis canim benim biliyorum çok zor ama evladin icin kendin için elinden ne geliyosa yapmalisin allah büyük hiç beklemedigin bir anda bir kapi aciverir sana sabret 
(18 puan) tarafından
Vallahi 5 senedir sabrediyorum yoğun stresten vücudumun her yeri zarar gördü resmen oğlum için savaşıyorum Allah razı olsun saolun sözleriniz biraz olsun içime su serpti
(192 puan) tarafından
burdaki hiçkimse dört dörtlük değil boşver sen takılma böylelerine inanki sen kendini düşün bende bir zamanlar psikolijim hiç iyi değildi çok zor dönemler atlattım evladima yansidi benim o çöküşüm sonra toparlayinca çok üzüldüm dedim ne gerek varmiş ya kendimi evladimi harap etmeye sanki biz bu hale gelince kimin umurunda oluyoruz bizi kim dusunuyor ölüm eşigine gelsen eşin bile hak vermez okadar diyorum sana oyüzden kim için niye kendi psikolojimi bozayim degmeyecek kisiler icin diyorum gecistiriyorum kendimi. Hicbisey imkansiz değildir çoğu kadinlarimizin elini kolunu baglayan evlatlari ve kucuk olmalari ama unutma onlar büyüyecek elbet bu böyle sürmez bir cikis yolu bulunur allahtan ümidini kesme
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz :) 7 yıllık evliyim yani şöyle düşünüyorum da bir insanın hiç mi güzel bir anısı olmaz. Beni herşeyden öyle bir soğuttu ki hiç birşeye hevesim yok daha 25 yaşımda.. 
0 oy
(48,626 puan) tarafından
bebeğine odaklan sadece onunla mutlu ol 
0 oy
(553 puan) tarafından
Sen kendini sevmiyor önemsemiyorsun resmen kendi kendine eziyet ediyorsun dünya kocadan ibaret değil beynini kocanla değil oğlumla mesgul et çocuk sürekli mutsuz gudubet bir anne görmesin eşin de zaten sen böyle davrandikca düzelmez silkelen kendine gel kendinle ilgilen 
(553 puan) tarafından
AA gecmisine baktım benim kocam da seninki gibiydi hatta aynı birebir şeyler yüzünden kavga çıkardı hep bir gün çok güzel sofra kurdum evi sil süpür çocuk derken ayaklarım kirilmisken baktım turşuyu yıkadım mi diyor ki hazır turşuyu biz yıkıyoruz yıkadım dedim aynı şeyi ikinci kez söyledi üçüncü kez soyledi o gün kıyameti koparttim neyse bunla bir küstüm normalde bir gün asla kuş kalmaz barisirdim ama bu sefer iki hafta asla konuşmadım görmedi beni çünkü her şey birikti kopma noktasına geldi bu eve geldi yemeğini yedi hep gezmeye tozmaya çıktı hiç nerdesin demedim sürekli sürekli ama en son bu dayanamadı barışmak zorunda kaldı ve hatamı anladım dedi ogunden beri sofrayı kendi hazırlıyor ya da bana yardım ediyor zaten dedim hayat müşterek eğer bana iyi davranirsan Allah düşürmesin düşersen dostun olurum ama evlilik hayatında bana zulumkar saygısız olursan düştüğünde bir tekme de benden yersin bana kötü davranana vefa borcu duymam dedim :)))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 113 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,476 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 251 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 518 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde nisa_42 (1,045 puan) tarafından soruldu
+1 oy
40 cevap 475 göst.