0 oy
207 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,088 puan) tarafından
Kızlar 1 ay önce biyopsi oldm göğsümden. Patoloji 2 3 aya çıkar demişti. Bu sürede hamile olduğumu öğrendim şuan 5 ya da 6 haftalk. Inanın sevinemedm göğsümü düşünmekten. 2 yaşında bi kızım var. 20 aylıkken korunmayı bıraktık. Bu sürede göğsümü fark ettim. Korunmayı bıraktıktan 2 ay sonra hamile kaldm. Eğer hamile kalmasaydm göğsümün sonucu çıkana kadar korunmayı düşünüyordm. Biyopsi yapılana dek durumun ciddîyetinin farkına varmadm. Arkadaşımda bana kziiyor göğsün belli olmadan neden böyle bisey yaptın diyor. Karşıma da instagramda bi kadın cıktı benmle aynu sıkıntılari yaşamış göğüs kanseri oldugunu öğrenmis. Alttaki yorumları da okuyunca iyice moralim  bozuldu. Şimdi sonucum kötü çıkarsa ne olacak. Iyi çıkarsa ne olacak. Devlet 2 3 aya dedi ama inşallah daha erken çıkar diyorm. Allahım kimseyi korktuğuna ugratmasn inşAllah....

4 Cevaplar

0 oy
(511 puan) tarafından
Allah korktuğuna uğratmasin yardımcın olsun inşallah seni evladına bağışlasın 
(1,088 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Göğsünde ne sorun vardı canım şikayetin neydi 
(1,088 puan) tarafından
Bi sertlik var canım koltuk altıma doğru. Ilk başta çoktu ilaç içtm biraz indi ama hala aynı 4 aydr. Koltuk altimdan ve göğsümden örnek aldı doktor. Emin olmak için
0 oy
(433 puan) tarafından
Allah korusun eyer kötü çıkarsa hamilelik hormunları onu dahada bozacak ve sen doğum sürecine kadar tedavi göremicen keşke hamile olmasaydın burda bi bayana doktur hamile kalma demiş kadında tedavi olmuş bitmiş fakat hamile kalınca yine başlamış ve sonuç kötü
(305 puan) tarafından
Cok motive edici bir yorum olmus canim tebrikler
(130 puan) tarafından
Böyle de yazilir mi pes senin başına gelse ayni yorumu sana yapsalar nasil hissedersin
(305 puan) tarafından
Uzulme canim sonucta o cani sen vermiyorsun bebege onu rahmine koyanda Allah . Rabbimin vardir bir bildigi. Onun hikmetinden sual olunmaz. Sen duani et imkansiz diye birsey yoktur .rabbim sifani versin insalllah tertemiz gelir sonucun bebeginide sevincle kucagina alirsin
(433 puan) tarafından
Ya biliyorum yorumum kötü nedense hep kötü olaylar kadınların başına geliyor  onu üzmüş olabilirim üzür dilerim ama rabbim inşallah talillerin temizliğinin müjdesini versin oda burda bize yazsın keşke elim kırılsa yazmasaydım ben hiç insanları kırmam neden yazdım bende anlamadım üzür dilerim
(1,088 puan) tarafından
Cevabını yeni gordm. Önemli değil canım olur böyle şeyler:) suan sonuç bekliyorm kayseri ye götürdük örneği. Sonuç kötü olsa bile hamilelikte kanser tedavisi gören insanları gördükçe umudum artiyor. Rabbim kimseyi sağlığı ile imtihan etmesn
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Üzme canını benim arkadaşımda hamile iken kanserdi  sadece tedavisi  ertelendi ve bebeği ona daha çok umut oldu  o yüzden  üzülsen  bile  kendini başlayacağın  bir bebeğin olacak  benimde vardı kist çok suku iyi huyludur ailede kanser yoksa göğüs fazla korkma  genelde genetiktir  göğüs kanseri inşallah  birşey yoktur
(1,088 puan) tarafından
Sonuç bekliyorm daha canım kayseri den. İnşallah bu hafta çıkar. Hamilelikte de tedavi görüp bebeğini aag salim kucağına alan var. Gördükçe umudum artti

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 180 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
0 oy
1 cevap 37 göst.
8 Nisan 2023 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu