0 oy
210 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Herkese merhaba iyi bayramlar dilerim Bir şey sormak ve danişmak istiyorum sizlere ben ailemden uzakta gurbette yaşıyorum eşimle de aramız İdare eder şekilde söyleyeyim Biz her sene ailemizin yanlarına gidiyoruz ve ne zaman ailelerimizin yanına gitsek Eşim çok değişiyor bana çok fazla agresif ve sinirli davranıyor Yine öyle ama bu kadar olmuyor evimize Görümcem geldi Bir hafta oldu ve yine aynı hareketleri yapmaya başladı ne zaman bir kalabalığa girsek ya da ailelerimizin yanına gidecek ya da bizim evimize Kim gelse hep huzursuzluk çikiyor Aramızda hep mutsuz oluyoruz  kendimi aklamak için demiyorum   doğruyu söylüyorum ben  gayet normal davranmaya çalıştıkça kendisi Ben ne yaparsam yapayım hep gözüne batıyor insanların yanında sürekli gözümün içine bakarak şöyle yaptıklarıma böyle şöyle yaptın diyerek laf yapıyor yani bir insan içine çıkınca birseyler oluyor adama kendi ailem geliyor yanıma ozaman da aynı şekilde oraya gidiyoruz yine aynı şekilde bıktım  ..Bir kere bile Allah razı olsun ailemi aileni en güzel şekilde ağırladın demiyor hep bi cinslik hiç mi.ben insan içine cikamicam ya

6 Cevaplar

+1 oy
(2,623 puan) tarafından
Eşin ailelere kilibik olmadigini gostermeye çalişiyor olan bu 

Yaşi buyumuş ama zekasi ilerleyememiş malesef
-Reklam-
0 oy
(5,357 puan) tarafından
Benimki kendi ailesinin yanında erkeklik taşlamaya çalıştı hatta eve gelince söyledim bunu niye yaptın bana gülüyo. Dedim ki bıda yaparsan seni herkesin içinde rencide ederim bıda yapmadı. Ama kendi ailemin yanında yapamaz çekinir bizimkilerden hatta daha nazik olur
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Milletin yanında sana laf edip rencide ediyorsa kendini kanıtlamaya göstermeye çalışıyordur. Ama böyle herkes gittikten sonra sen şöyle yaptın sen onu nasıl söylersin böyle nasıl oturursun gibi sözler söylüyorsa senin hal hareketine toplum içinde daha dikkat etmeni istiyordur. Yani toplum içindeki davranışlarından hoşnut değildir. Bir nevi bu konu da seni değiştirmek istiyordur
0 oy
(2,526 puan) tarafından
Eşinin ailesi öyle olması beklentisinde büyük ihtimal. Kendini ispatlamaya çalışıyor. Benim borum ötüyor gibilerinden. 
0 oy
(7,054 puan) tarafından
Ailesini gorunce simariyo başka açıklaması yok
0 oy
(434 puan) tarafından
Benimkide kendi ailesine gidince bana bir ilgiler bir övgüler su istermsn getirim mi rahat oturynmu orda rahatmısınlar evde öyle ilgilenmediği çocuğumla bir oyunlar :)))) bende surat asarım anlar anlamaz bilemem söylerim de neden böyle yapıyorsun ben hep öyleyim diyor kendi anneme gelsek eve dönsek bana sen değiştin der ;)) idare ediyoruz bizde napalım Rabbim bizi daha beterlerinden korusun yine de yuvamız bozulmasn 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 131 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 350 göst.
25 Şubat 2023 Aile kategorisinde prenses.masal (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 285 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 261 göst.