+1 oy
69 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
Kızlar hamileyken çıktı ne yaptıysa gitmedi beni çok rahatsız ediyor ne yapacağım ne kullansam geçer

4 Cevaplar

0 oy
(372 puan) tarafından
Dogum lekesi kolay kolay geçmiyor ya 
(679 puan) tarafından
Lekesi bari açılmasa aslında çok koyu
-Reklam-
0 oy
(2,527 puan) tarafından
Benim de var. Sinoz leke kremi kullandım çok az açılır gibi olmuştu ama geçmedi kaldı öyle. Şimdi yine hamileyim üstüne eklenmez inşallah.

Ben de takip edeyim konuyu. 
(679 puan) tarafından
Siroz bende işe yaramadı ikincide eklenmedi canım benim güneşten iyi korundum ama
(2,527 puan) tarafından
Benim yine yaza denk geliyor. Hatta daha fazla güneş görcem. Eylül sonu doğum. İnşallah eklenmez benim de
0 oy
(12,685 puan) tarafından
Bende de kızım da oluştu o kadar işlem yaptırdım güzellik merkezinde kayboluyormuş gibi olup tekrar çıkıyordu oğlumu hamile kaldı oğlum da olmadı İlk olanlar çoğalmadı öyle kaldı kaybolmadı da geçenlerde cildiyeye gittim azelderim krem Bir de Bioderma sunpot güneş kremi yazdı bakalım kullanmaya başladım 3-4 gün oluyor
(679 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm bende gitmeyi düşünüyorum
0 oy
(793 puan) tarafından
Doğum lekesi kolay kolay geçmiyor, kendiliğinden kaybolmadıkça. Kuaförüm doğumdan çıkınca saçlarını lekelerinin üzerine sür hiçbir şey kalmaz demişti, tabi ben inanmıyorum böyle şeylere ama denemek için yapacaktım ama o an unutmuşum. Etrafımda deneyenler de doğru diyor, burada doğumu yakın olan lekeli bir arkadaşımız denese de ikna olsak :p 
(2,527 puan) tarafından
Bi önceki doğum niyetine de denesek olur mu acaba:D
(793 puan) tarafından
Ahaha geçti artık yeniden doğurman lazım :D
(793 puan) tarafından
Üzdün Melek :(
(2,527 puan) tarafından
İşte onu diyorum bi dahaki doğumda yapsam olur mu?:D Gerçi ben denedim olmadı yazmışlar saçla silmeye:/
(793 puan) tarafından
Ayy çıtıpıtı benim kafaya bak :D Survivor'a bakacağım diye ne yazdığımın farkında değilim :D Biz deneyelim yine de içimizde keşkeler kalmasın :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
20 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SiyahMasal (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 116 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 82 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Pinarozturk (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 31 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (679 puan) tarafından soruldu

380,386 soru

11,389,404 cevap

34,894 kullanıcı

...