0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (1,363 puan) tarafından
Çok yoruldum artik 30yasindayim hala annemin gönlünü yapmaya calısıyorum. 7aydir gitmedigim baba evinde 2gün agirlayamadi beni. Gidecegimiz gün biz misafirlige gidicez hadi gidin demeye getirdi. Ve simdi kendi hakliymiş gibi bana trip atiyo.

Kpss sürecindeyim etkilenmicegimi bilsem konuşmamak goruşmemek istiyorum . Ama asla boyle bir pskolojiyi kaldirabilcek bir insan degilim.

Az goruseyim diyorum bi insan annesiyle daha az nasil gorusebilir .

5 Cevaplar

+1 oy
(1,146 puan) tarafından
Beni fazla gören külfet gören 7 aydir gormedigi halde 2 gunu misafirlik dusunen kimseyi tutmam hayatimda anem de olsa. Babami tutmadım mesela. Sildim hayatımdan tamamen çok geldim ona aramadı sormadı torun kıymeti bilmedi çabaladım gönlü olsun goruselim diye baktim davranislari sabit numarasina kadar sildim.  Artık pisikolojim kimsenin nazını tizini kaldiramiyor. Ben mutlu ve saglikli bir pisikolojide olmaliyim ki evladima verimli olabileykm.
(1,363 puan) tarafından
Başarabildiyseniz ne mutlu gercekten ben de  her gün twlefonla arardim aramicam artik. Cok yoruldum bu sevgisizlik bu nefret:(
(1,146 puan) tarafından
Kimin üstüne çok gidersen. Kimi fazla düşünür değer verirsen zamanla o kişiye benzemeye başlar insan. Annen gibi bir anne olmak ister misin evladına? Bunun cevabı hayır ise çok kafaya takıp düşünmeyi bırak canım oluruna bırak senin kafana takip cok duşunmen hic birseyi çözmeyecek inan üzüldüğünle kalacaksin
-Reklam-
+1 oy
(1,074 puan) tarafından
Vallahi kuzum ne diyeyim ki  bilmiyorum ama annenle asla konismamazlik yapma toprak aldığını geri vermiyor.varsin böyle davransın sen arayınca aç ne bileyim belki kadında piskolojik sorunları var
0 oy
(950 puan) tarafından
4 yıldır görüşmuyoruz 5. Yıla giriş yaptık 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
4 sene görüşmedim, kendime göre haklıydım. Eğer biri sizin hayatınızı olumsuz etkiliyorsa anneniz bile olsa mesafe koymanız gerekiyor. İnsanlara hayır diyemeyen, küsmeyen biriyseniz bence bir yardım alın, bu çok sağlıklı bir durum değil
0 oy
(1,648 puan) tarafından
Giderim elini öper hatırını sorarım evinden açık açık kovmadikca kalmam etmem arar sorarım işime bakarım yerinde olsam ben anne ve babaya namus ve cok çok büyük olaylar olmadıkça küsmekyi doğru bulmuyorum 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 406 göst.
0 oy
23 cevap 450 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mahinur gns (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (173 puan) tarafından soruldu

379,812 soru

11,369,396 cevap

34,852 kullanıcı

...