0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde (1,239 puan) tarafından
4 yaşındaki oğlumda aşırı koku hassasiyeti var doğuştan herşeyi koklardi yemeğini koklar öyle yerdi falan ama bu baya arttı kızlar parkta arkadaşları kokuyorsa kokuyorsun git diyor ve ya birinin ağzı kokuyorsa öğürüyor dişlerini fircala iğrenç diyor. Oturmadan önce koltuğu kokluyor falan öyle yani daha neler neler... Bunun önüne nasıl gecebilirim cok titiz evde bardak kirliyse direkt çöpe falan atıyor. 

3 Cevaplar

0 oy
(8,908 puan) tarafından

Evlat edinebilir miyim oğlunu tam benlik Junior yağmur :D

(8,908 puan) tarafından
Bu arada soruna gelince oğlun obsesif olabilir uzman yardımı sart
(1,239 puan) tarafından
Kız çocukları çok rencide ediyor. Çocuğun biri toprak oynamış tırnak aralari kirlenmiş evet çok pisti ama toprak oynamış yani normal, oğluma gel oynayalim diyor oğlum o ellerin ne öyle git yıka sakın dokunma bana diyor. Oğlum git sende oyna sonra yıkarız diyorum yok oynamıyor eli kirlenmesin diye :D
(1,239 puan) tarafından
Ama doğuştan var yani daha yaşina bile girmeden önce eline verdigimi koklardı öyle götürürdü ağzına. Doğuştan obsesif olunur mu ki.
-Reklam-
0 oy
(723 puan) tarafından
Bunun önüne ancak uzman yardımıyla geçebilirsiniz, başka türlü mümkün değil. Yani temiz titiz olması güzel bir şey ama aşırılık var burada ve mutlaka destek alın ve benim için o yanaklardan öpün lütfen :) 
(1,239 puan) tarafından
Erkenden yardım almamız iyi olur o zaman. Öperim tabii ama öptürürse :) öperken yanağı islanirsa ağlaya ağlaya yıkıyor :D
(723 puan) tarafından
Ahaha yerim ben onu ya ama uzaktan :D
0 oy
(3,678 puan) tarafından
Minik türk sheldon cooper :)) 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 110 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 82 göst.
3 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde FilizEymen (7,600 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
14 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu

379,562 soru

11,362,483 cevap

34,839 kullanıcı

...