+1 oy
257 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (235 puan) tarafından
Kızlar kusura bakmayın biraz özele kaçıyor.10+6 haftalık gebeyim.gebelikten önce haftada iki üç olan cinsel ilişki sıklığı gebelikte daha fazla olmaya başladı.yani benim riskim yok ama ben çok sıkıldım bu durumdan.esime de söyledim sen düşsün istiyorsun bu çocuğu galiba dedim yani ne bileyim bu kadar da olmaz dedirtti en son.soylendim valla yanlış mı ettim doğru mu ettim bilmiyorum dinimizde eşine hayır demek günah diye duymuştum 

6 Cevaplar

+2 oy
(8,894 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Eğer doktor yasak koymadiysa olması daha iyi cnm rahat doğum yapma açısından fakat sen yorulup nefes darlığı vs cekiyorsan esinin bu konuda anlayışlı olması gerekiyor
(235 puan) tarafından
Kuzum iki sezeryan oldum normal doğum olsa faydalı onu biliyorum nefes darlığı da yaşamıyorum ama insan hamilelikten mıdır bilmiyorum her gün her gün olsun istemiyor yani bide bebeğe zararı olur diye korkuyorum üçüncü gebelik ama iki gebelikte bu kadar sklkta olmamıştı.esim hatta uzak dururdu şimdi tam tersi çocuğu mu istemiyo anlamadım düşsün diye mi ugrasiyo canm skldi kötü de düşünmek istemiyorum öyle kötü biri de değil hamilelikten mi bilmiyorum kafam karmakarışık oldu
(8,894 puan) tarafından
Sezeryanda olsa normalde olsa cinsel ilişkiye bebek düşmez canım cinsel iliski bebege zarar vermez kendini bu şekilde doldurma bu durumu eşinle konusmalisin hergun değilde haftada 1 2 gibi vs diye aranızdaki konuşmayla hallet bence
(235 puan) tarafından
Amin inşallah canm benm bir zararı olmasın minigime.yuzune dedim düşürmek istiyorsun galiba sen bu çocuğu diye.kucuk oğlumu uyutaym geçip karşısına konusacam
(8,894 puan) tarafından
Hayir canım doktor Bi sorun yok dediyse asla zarar vermez bebeğe cinsel ilişki bu şekilde düşünme sakın güzel güzel konuş eşinle konuşarak herset hallolur
(235 puan) tarafından
Konusacam öbür odaya geçince kuzum sıkıldım artk yani herşey cinsellik değil.
-Reklam-
+1 oy
(147 puan) tarafından
Ya gebelikte benim libidom artmıştı bayağı. Her gün de ilişki oluyordu. Hiçbir sorun olmadı canım. Riskin yoksa sıkıntı olmaz. 
(235 puan) tarafından
Riskim yok kuzum aksilik ya ilk gebelikte bende öyleydim ikincide olmasa da olurdu bu üçüncüsü bunda da eşimin libido su yüksek sanırım o hamile :-)
(147 puan) tarafından
Ahahahshhs sen de istiyorsan korkma bebeğe bir şey olur diye
(235 puan) tarafından
Yok kuzum ben sıkılıyorum ilk gebeliğim gibi de istekli değilim :-( yani insan birlikte olurken olsun da bitsin çabucak der mi diyor.cunki insan bikiyor bütün erkekler mi aynı hiç bilmiyorum ama benm eşim biraz garip
+1 oy
(5,867 puan) tarafından
doktor yasak koymadıysa istediğin sıklıkta olabilir. sana bağlı sen rahat hissediyorsan sorun olmaz. hatta düzenli ilişki normal doğumda yırtık ya da kesik ihtimalini azaltır. ileri dönemlerde korunmasız ilişki yavaş yavaş açılmayı sağlar. bu dönemlerde prezervatifle ilişki iyidir. enfeksiyon ve mantar riskinden korur ve erken açılmayı önler 
(235 puan) tarafından
Kuzum ikisi de sezeryanla oldu buda sezeryanla olacak Allah nasip ederse riskim yok çok şükür ama ilk ve ikinci gebeligimde kendi dikkat ederdi kaçardı şimdi tam tersine yaklasiyo ben ona şaşırıyorum kırk soru birden geliyo aklıma acaba çocuğu istemiyo mu acaba onceklerde zarar olmadı bundada olmaz düşüncesinde mi bilmiyorum.ama yüzüne dedim sen bu çocuğu düşürmek mi istiyorsun anlamadım diye
(5,867 puan) tarafından
biraz alınganlık yapıyorsun bence. baba olmuş biri böyle bir düşüncede olmaz bence. ha yorgunsan istemiyorsan o ayrı ama sorunun yoksa ilişki de sorun yaratmaz
(235 puan) tarafından
Aynen kuzum hamilelik de duygularm hormonlarm alt üst oldu hani beni istemese niye beni istemiyor derim normalde fazlası olunca da böyle kötü düşünüyorum
+1 oy
(296 puan) tarafından
Eşinin kendisini bunu düşünmesi lazım fazla ilişki Allah korusun düşüğe sebep olabilir doktora gidip konuşun belki eşiniz o zaman dinler ve dikkat eder sık sık yerini size uyan zamanlarda bir araya geliriniz
(235 puan) tarafından
Birazdan diğer odaya gidip konusacam canm küçük oglumi sallıyorm suan.yani sıkılıyor insan ya gerçekten sıkılıyor zaten cinselliğe düşkün bir i değilim hem sıkılıyorum hem kafama takiliyo acaba bebeğe birşey olacak mı diye.hormonlari tavan yapmasi gereken benken tam tersi oluyo
(296 puan) tarafından
Evet o da benim dikkatimi çekti bide en azından sizi arzulamasi güzel bişey ama aşırıya kaçmadigi sürece rabbim kolaylık versin konuşma anında
(235 puan) tarafından
Konuştum kuzum anlayışla karşıladı şükür :-)
(296 puan) tarafından
Ne güzel senin adına çok sevindim kardeşim
+1 oy
(780 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben ilk hamileligimde de bunda da hiç ilişki yaşamadım..ilkinde 9 ay yaşamadık üstüne bi de 7 8 aylik olana kadar yaşamadık..simdi 9 aylik hamileyim yine hiç görüşmedik.. bizimki de fazla sanki kanka gibiyiz eşimle:)

(327 puan) tarafından
Yavrum senin esinde evliya Sabri varmis böyle duran erkekler var mı yahu bı skinti varsa dururlar da hani skinti olmadan ne bilim bana garip geliyor :)
(780 puan) tarafından
Sıkıntı yok ama bebegimize bisey olmasın sen ne zaman hazır hissedersen diyor..bende istek sıfır:) hamilelikler beni cinsellikten tamamen soğuttu..
(327 puan) tarafından
Yani ne bilim canım erkekler ilişkiye fazla dayanamaz genelde onun için dedim. Hormonlar işte kimi soğutuyor kimini daha tavan yaptiriyor
(235 puan) tarafından
Gerçekten eşin çok anlayışlı biriymiş kuzum bizimkine desem 9 ay yok heralde kafayı yer deli deli dolaşır ortalıkta :-)
+1 oy
(123 puan) tarafından
İnsan her gün istemiyor benimde hamilelikte libidom tavan yapıyor ama yine bu kadar istemem ister istemez insan sıkılır bıkar, birbirini özlemek istemek daha güzel , eşinle uygun dille konuş canım , onu sevdiğini istediğini 
(235 puan) tarafından
Konuştum kuzum anlayışla karşıladı :-)
(123 puan) tarafından
İyi senin adına sevindim, aksi halde zor oluyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 347 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 362 göst.
31 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 462 göst.
7 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,547 göst.
9 Ağustos 2018 Diğer kategorisinde ekin24 (9 puan) tarafından soruldu

379,067 soru

11,346,537 cevap

34,812 kullanıcı

...