0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (656 puan) tarafından
Kızlar almayı düşünüyorum mide ameliyatı olucam artı aktif sigara icicisiyim ameliyattan sonra beni kesmesi için vozol almayı düşünüyorum kullanan varmı hangi aromalisindan alıyım böyle fresh olsun istiyorum 

6 Cevaplar

+1 oy
(804 puan) tarafından
Eşim elektronik sigara yüzünden kalp krizi geçiriyodu doktoruna sor bence kullanmadan önce ille de iciceksen
(14,032 puan) tarafından
Gerçekten mi o mı sebep olmuş ay inanamıyorum
(656 puan) tarafından
Hadi ya nasıl oldu
(804 puan) tarafından
Evet iş yerinde olmuş olduğu yere yığılmış kalmış ambulansla hastaneye götürmusler normal şartlarda normal sigara kullanır ni kaç sefer elektronik de kullandı sık sık değil ama iş yerinde arkadaşinin sigarasından içerken olmuş elektronik sigaradan iki gün gözetim altında kaldı tüm tahlilleri de yapıldı doktor söyledi elektronik sigaradan diye ve ondan dolayı çok fazla kalp krizi geçiren olmuş
-Reklam-
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Eşim kullandi ama hiçbir faydası zaten yok aogarani ne yükünü hafifletmedi tekrar sigaraya devam sigarayı bırakmak istiyorsan önce kafada bitirecen sonra doktita gideceksin 
(656 puan) tarafından
Sigarayı bırakmak istemiyorum mide ameliyatı olacağım ameliyattan sonra beni tatmin etmesi için istiyorum o sırada sigara içmek istemiyorum
(1,484 puan) tarafından
O zaman biraz iyi bı şey al çenç bı şey alma hiç idare etsin seni bı süre onları iyisi kötüsü var çünkü eşime almanyadan getittirdik.coili bulması biraz zor her yerden alınmaz dikkat et
0 oy
(8,933 puan) tarafından
Eşim kullandı onu kullanmadan once az sigara icen adam daha beter sigara içmeye başladı 
(656 puan) tarafından
Allah Allah bende geçen gün arkadasta denedim beni baya kesti ama aroması çok tatlı geldi
(8,933 puan) tarafından
Belki marka vs farkidir bende denedim 2 3 kez beni hiç kesmedi ki ben hafif sigara içerim genelde
(656 puan) tarafından
Olabilir canım limon nane ferah olabilir sanki
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Eşim çilekli olanı aldı biz sevdik ama tabi tam bastırmıyor yine 2 3 saatte falan canım sigara istiyor ben onun en çok ağız kuruluğu yapmamasını sevdim kendime alacağım bende 
(656 puan) tarafından
Çok tatlı olur sanki çilek . Nane limon var biraz ferah olsun diye düşündüm
0 oy
(677 puan) tarafından
Elmalisi çok güzel fresh bir içimi var 
0 oy
(2,505 puan) tarafından
Elektronik sigara normal sigaradan daha zararlı. İlla içicem diyosan normal iç bari. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 118 göst.
14 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Glsn (64 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 201 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 106 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde denizimsi (6,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 109 göst.