0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (1,027 puan) tarafından
Kızlar şükür 3 yıl sonra oğlumu tüp bebekle dünyaya getirdim .şimdi oğlum 2 yaşında ama ben bı çocuğum olsun çok istiyorum evladın kzii erkeği olmaz ama ALLAH biliyor gönlümdeki eli ayağı düzgün sağlıklı bir kız evladı .o kadar çok isterdim ki doğal yollarla hamile kalabilmeyi ben .(Hamisler okursanız banada dua edin)

Tüp bebekle hamile kalanlar 2 çocuğu istediğinizde sonuç nasil ilerliyor devlette bı arada özel olmuş 60 bin 

4 Cevaplar

+1 oy
(48,620 puan) tarafından
arkadasimin ilki tüp bebek ikinfi normal
(1,027 puan) tarafından
Keşke RABBİM banada nasip etse
(48,620 puan) tarafından
piknige gidecektik aradım daha hazir olmamislar dustaydim dedi dedim naptiniz da sabah sabah dusa girdin meger o ara bebeyi yapmışlar ☺️☺️☺️☺️piknik bebesi diyorum ben ona
(1,027 puan) tarafından
ALLAH sağ salim kucaklarina almayı nasip etsin inşallah
(48,620 puan) tarafından
doğdu kiz 3 yaslarinda Allah sana da nasip etsin
(1,027 puan) tarafından
Maşallah amin
-Reklam-
0 oy
(688 puan) tarafından
Arkadaşım tüp bebek tedavisiyle ikizlerini kucağına aldı büyüttü, ne de olsa doğal yollarla hamile kalamıyorum diye korunmuyordu (çünkü doktorlar doğal yollarla hamile kalmasının imkansız olduğunu söylüyorlardı), bir gün baktı ki hamile :) Rabbim sizin de hayalinizi en yakın zamanda hayırla ve kolaylıkla yaşamanızı nasip etsin. 
(1,027 puan) tarafından
Ay amin ALLAH razı olsun onların sorun neydi kuzum
0 oy
(1,869 puan) tarafından
Canım bende yüp bebek yaptırdım tutmadı bile sonra doğal ufak tefek takviyelerle oldu akışına bırak stres yapma hiç
(1,027 puan) tarafından
Kız bizde eşim azosperm i ALLAH bilir ama doktorlar normal yolla imkansız ddiler
(1,869 puan) tarafından
He bilemem onu canım bizde de herhangi bir sebep yoktu ikimizde de polikistik overim düzensiz adetlerim ama hiç bi olmaz fln demiyodu zamanını brkliyomuş diyodum. Olur inşallah canım en kısa zamanda ☺️
0 oy
(31 puan) tarafından
Tüp bebekle cinsiyetini belirleyebiliyorlar artık . İkincisi yine tüp olursa araştırın bulursunuz
(1,027 puan) tarafından
Ay yok kız öyle cinsiyete giremem o ise

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 526 göst.
3 Ocak 2023 Aile kategorisinde AlinKara (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
0 oy
4 cevap 200 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Reyna (658 puan) tarafından soruldu
0 oy