+1 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (327 puan) tarafından
Ne zaman çıksak kızım gösteriyor eşimde görmüş alalım diyip duruyor. Kullananlar memnun musunuz, parasına değer mi sizce? İnternette çoğu kişi memnunum demiş ama bilemiyorum. Birde hangi renk tercih ettiniz acaba.

3 Cevaplar

0 oy
(1,949 puan) tarafından

Scooter'unu mu soruyorsun canım 

Benimde Eşim görmüş bir ara alalım dedik benimde oğlum istemiyor ya xiominin ya globber scooter alacaktık , isteseydi bebeğin alacaktik ,mağazaya götürdük binmicem dedi ,2.5 yaşında bence değer canım yani oğlum istese alırdık biraz pahalı ama sonuçta kaliteli bir ürün normal o ucuzluk scooterlarda sağa sola bile dönmüyor 
(327 puan) tarafından
Yok canım şu 4in1 yazan scooter olan değil
(1,949 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım onun muadilleri çok ya 8-10 bin vermeye gerek yok aslında  dur aşağıya atayım mesela prego var sunny baby var hatta daha uygun fiyatlı moje var rival var yani çok model vardir belki arastirsan , globber 4in 1 biraz pahalı tabi bütçeniz varsa yinede alabilirsiniz ben onun yerine 8-10 bin vermektense araştırıp bu saydığım asagiyada attım modelleri onlardan daha uygun fiyatlı  birini alırdım
-Reklam-
0 oy
(1,949 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

image

image

image

image

baya muadil var araştırırsan canım hani globberlerde güzeldir ama 8 -10 bin vermek bana çok geliyor o yüzden muadillerine attim hatta şu aradaki prego happy dino  çok güzel ben alacak olsam pregoyu alırdım 

(6,245 puan) tarafından
Bizde moje var görüntü olarak da çok iyi sonrasında çocuk ekdnisi kullanacağı içinde çok iyi
0 oy
(3,016 puan) tarafından
Bizde scooter i var hatta geçen ay aldik ,kızımda bizde çok memnunuz.Kask dizlik dirseklik kullanimda sorun çıkarıyor ama öyle yaptığında güvenlikten dolayı izin vermiyorum kullanmasına 3 yaşında.

İlgili bir soru bulunamadı

379,930 soru

11,373,320 cevap

34,855 kullanıcı

...