0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (273 puan) tarafından
7.5 aylık bir kızım var. Aşırı sosyal ve yabancı kavramı yok. Bu durum normal mi? Herkese güler ve kucağına gitmeye çalışır dışarıda

7 Cevaplar

+1 oy
(1,447 puan) tarafından
Bana normal geliyor. Benim kızımda öyleydi o zaman. Şu an 21 aylık hala daha aynı. Bazı insanları yabancılar bazılarını yabancılamaz o anki keyfine göre takılıyor. 
(12,690 puan) tarafından
Aynen tamamen o günkü ruh haline kalmış neye göre karar veriyor ben de kestiremiyorum))))
(273 puan) tarafından
Bizimki herkese gülüyor. Arada böyle olsa sorun değil de işte hep böyle olunca bir garipsedim
(1,447 puan) tarafından
Zamanla seçer merak etme. Daha küçük.
-Reklam-
0 oy
(15,248 puan) tarafından
Nolcak dostum. Daha küçücük. Bizden sıkılıyorlardir ahdhshhd. Bence garip bı durum yok. Her çocuk farklı farklı. Benim kızım öyle değil mesela ama diğer türlüsü de normal geliyo bana 
(273 puan) tarafından
Birazda olsa tanıdık yabancı farkı olsun isterdim. Ne bileyim garip geliyor.
0 oy
(7,074 puan) tarafından
Benimki de öyleydi hala da öyle 2 yaşında asla yabancı bilmez markette biz kasada uğraşırken kasiyerlere saklanıp cee yapar herkese gider 
(273 puan) tarafından
Demekki karakter haline geliyor şimdiki halleri anladığıma göre
(7,074 puan) tarafından
Valla inşallah ilerde degisirler bu kadarı fazla cidden
(273 puan) tarafından
İnşaAllah değişmesi umudu ile
0 oy
(6,029 puan) tarafından
benimki de öyle herkesin kucağına atlıyor. 9.aya girdik biraz azaldı gibi ama herkese gülücük dağıtmaya devam ediyor
(1,017 puan) tarafından
Ay Gözde istediğim çocuk tipi ya. Benim ki yabancı görünce düşman görmüş gibi tepki veriyor evde aşırı güleç dışarı da suratsız :D
(273 puan) tarafından
Size garip gelmiyor mu? Hani yabancı tanıdık farkı olsun istemez miydiniz
(6,029 puan) tarafından
yabancı görünce düşman görmüş gibi olmasını istemem:)

ilk defa gördüğü insanların kucağına atlaması hoşuma gitmiyor ama bir yerde bu azalır diye düşünüyorum. çünkü beni göremediğinde panikliyor bayadır
(273 puan) tarafından
Yani anne ile dışarıda ki biri arasında farkta olsun. Umarım değişir
0 oy
(3,540 puan) tarafından
Benim kızım da öyle 7 ay 8 günlük, yabancılamaz kimseyi ama normal geliyo bana daha bilmiyor ki oğlum 3 yaşına kadar kimseden çekinmek nedir bilmedi bi kaç aydır bazen yabancı insanlardan çekiniyo ama uzun sürmeden alışuyo ortama. 
(273 puan) tarafından
Anladım ben birazda olsa yabancılık çeksin isterdim
(3,540 puan) tarafından
İlk beben mi ? O günler daha biraz ilerde çünkü :)
(273 puan) tarafından
Evet ilk bebeğim. Ne kadar ileri?
0 oy
(194 puan) tarafından
Yabancı kavramı olsaydı şaşırmalıydın ne bekliyorsunuz ki küçücük bebeklerden benim kızım da öyleydi 1 buçuk yaşında yeni yeni utanmaya başladı 
(273 puan) tarafından
Anne ile dışarıda olan biri arasında fark olmasını
(194 puan) tarafından
7 buçuk aylık bebekten öyle mi komiksiniz ya gerçekten
(273 puan) tarafından
Tamam
0 oy
(2,527 puan) tarafından
Maşallah bence güzel bişey. Biraz büyüsün mesafeli davranmayı öğrenir. İnşallah benim 2.çocuk da sizin kızınız gibi olur amin:)) 
(273 puan) tarafından
Sizi mutlu edercekse olur inşaAllah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 201 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
15 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra129 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
+1 oy
3 cevap 54 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu

380,439 soru

11,390,508 cevap

34,899 kullanıcı

...