0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (962 puan) tarafından
Hani bi arkadaş vardı kızlar çocuğu "gerçek annem babam öldü araba çarptı onlara " falan diyen hatırlayan var mı noldu o arkadaşa çocuğa,benim aklımdan çıkmadı 

2 Cevaplar

0 oy
(7,054 puan) tarafından
Ben de bugün düşündüm durdum post açayım dedim eşim gececi valla o zamanda gececiydi korkmustum cesaret edemedim 
(962 puan) tarafından
Bende ilk kez duyduğum bi olay çok dikkatimi çekti o yüzden çok da merak ettim
-Reklam-
0 oy
(927 puan) tarafından
Böyle birşeye inanmadım ben böyle şeyler anlatam bir sayfa var instagram da oradan mı esinlendi anlamadım gerçekten bazen sadece ilgi çekmek için post açıyorlar 
(13,702 puan) tarafından
Ahahha 1 aydır kamera goruntusu beklioz he :D
(962 puan) tarafından
Ama olacak iş mi yanii o kadar da ciddiye alıyoz hani :D
(5 puan) tarafından
Kuzenim var öyle çocukluktan beri bize ailesinin çok uzaklarda olduğunu vs şeyler anlatır sanki gerçekmiş gibi onların isimlerini söyler birlikte vakit geçirmişler gibi şöyle ypardık böyle yapardık diye anlatır ama benim kuzenim rahatsız maalesef dayıma hiç bir zaman baba yengeme anne demedi isimleriyle seslenir küçükken krizler geçirirdi ben neden burdayım beni evime götürün annem babam nerde diye yengem çok ağlardı böyle olunca eli ayağı tutuyor şükür her işini görür eder ama doğuştan böyle
(962 puan) tarafından
Hiç duymadım böyle bi rahatsızlık o yüzden insan bi acaba diyo yanii.. Bi adı var mı doğuştan da olduğuna göre ruhsal değildir heralde nörolojik bi rahatsızlık mı
(5 puan) tarafından
Evet nörolojik bir rahatsızlık çok doktor doktor gezdiler hastaneye yatırdılar felan ama düzelmedi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 206 göst.
28 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 460 göst.
8 Şubat 2023 Aile kategorisinde Melek 0666 (1,034 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 445 göst.
19 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mina&19 (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 165 göst.