+1 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
naber kızlar kahvaltı yapıldı  oglum ve kizim okulda balkonu PerihanSu süpürdü sildi bende oglene yemek yapicam cocuklara havlu kağıtları sorgulamak yok onları unuttum orda sjsjsj sizde ne var ne yok 

7 Cevaplar

+2 oy
(7,289 puan) tarafından

image

Ders çalışıyoruz:D

Balkonun çok güzelllll

tarafından
Simdiden yorulmasın ders caliscam diye okula gidince ağlaya ağlaya yapiyorlar :/
Tesekkur ederim
(7,289 puan) tarafından
Ay şimdiden hevesliler abisi ile inşallah ilerdede öyle olurrrr
tarafından
Insallah okusunlar. iyi yerlere gelsinlerde gurur duy onlarla
(7,289 puan) tarafından
İnşallah inşallah ☺❤
-Reklam-
+1 oy
(6,971 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İcinden çıkan oyuncakari geri içene koymuş önce açtırıp cikariyo sonra geri kapattiriyo yeni memeden kestim bugün ikinci gün acikmistir diye doyurucu olsun dedim tost yaptım bi baktım içini yemiş ekmekleri atmış kızdım onları da yedirm kahve içtim yarın oğlumun doğum günü kutlucaz yaş pasta kuru pasta tatlı tuzlu alçam hazır börek alçam fırina atmalık alışverişe gidilecek norma market alışverişine eşim uyuyo o uyansın bunlari ona yaptircam ben dd temizlik yapcam yarın bi mercimek köftesi yapcam böreği pisircsm akşam süsleme yapcaz 
(7,289 puan) tarafından
Gönder aşkım bakayım arkadaş olurlar benimkilere :D
(6,971 puan) tarafından
Rabia Akkaya hayatım biz burda çok dalga geçtik öyle aylık diyenlere 2948529 aylık oğlum askere gidecek falan dedik ben hiç sevmiyorum ou ha şöyle olabilir mesela gelişimle ilgili bi konusu olur boy kilo zihin gelişimi falsn o zaman nedir atıyorum 2 yaşını 3 ay geçti diyebilirim bu farklı bişey ama 2 yaşında işte çocuk ay söylemeye ne gerek var dimi :)

Fatos keşke yakın olaydın kız yarın bi gün bi dünya isim var temizlik ikramlık yapcam ogani san gonderiridim gerci çocuk beni baglamiyoki eşim uyuyo onu bekliyorum :D
tarafından
Yani bencede  acaba ben kaç aylığım dur bi bakamda gelem sjsjsj
(6,971 puan) tarafından
Ahahahah hiç kaç aylık olduğumu merak etmemiştim aklıma dusurdugun icin teşekkürler tatlım :)
tarafından
Hahah bak bakalim kaç aylikmissin
+1 oy
(8,908 puan) tarafından

image

imdaaaaaatttt diye bağırmak istiyorum 
(243 puan) tarafından
Okumak gerekmiyor demiştim de nerden biliyorsunuz benim  de okumadığımi yazarken bi.engelli.ablasi olarak yazdgimi özellikle bildirdim
(8,908 puan) tarafından
otizmli 40 yaşında kardeşim var hicbisey bilmiyorsan butda beni tanıyanlar sorabilirsin doğuştan bilgi ve tecrübe sahibi olduğum için akla ihtiyacım yok haa yardımlaşma filan istersen seve seve açığım kimseyi reddetmedim ama akıl vermeye kalkıp mesleğimi eleştirmek kusura bakma herkes orda duracak
(243 puan) tarafından
Benim kimseye birşey sorma gereği duymuyorum sereplar parsı  yüz kardeşim olduğu için ben sadece yanlış buldum şeyleri yazdım
(243 puan) tarafından
Amacım kimseyi üzmek yâda kurmak degil empati yaparsanız anlarsınız zaten
(8,908 puan) tarafından
Bende kırdıysam özür dilerim fakat yok çocukların resmini niye attın yok ders saatinde elinde telefon ne işin var yok okumak değil tecrübe gerekir gibi son derece kırıcı ve sanki öğretmenliğin ö'sunden bile anlamadigimi ima etmek yerine önce sorup sonra hak verseydin daha iyi olmaz mıydı? Bence Bi insana on yargıyla yaklasmadan önce yaptıysa Bi bildiği var mıdır acaba diye sormak hem kırmaz hemde tartışmaya sebebiyet vermez
+1 oy
(372 puan) tarafından

Evlat için dustuk yolları dua edin bacılar..

image

(926 puan) tarafından
Sana yazan kim kız silmiş hesabı
(372 puan) tarafından
Rabiaxakkaya
(926 puan) tarafından
Hmmm sana ne dedi doktor
(372 puan) tarafından
Sezaryen alacaklar 6 gün sorna
(926 puan) tarafından
Aaa kaç haftalıksin
0 oy
(581 puan) tarafından
Gözlerim yoruldu bu ne kız 
tarafından
Neden yoruldu
0 oy
(1,910 puan) tarafından
Park mesaisindeyiz dün evi kaldırdım aslında kollarım kalkmıyor. Ama mecbur :(
tarafından
Park mesaisi nedir
(1,910 puan) tarafından
Kızımı parka getirdim. Her sabah en az 2.5 saat mesai haline geldi artik :)
tarafından
Ayy aklıma ilk otopark geldi ne alaka demi sjsjsjj
(1,910 puan) tarafından
Oda mantıklı ama :D
0 oy
(6,230 puan) tarafından

image

kahvalti oyun takılıyoruz 
tarafından
Niksara mı geçti abi Yakın değil baby
(6,230 puan) tarafından
Yok Niksara geçmedi kayinpeder niksara çalışmaya gidicekte
tarafından
Hmm siz gelecekmisiniz
(6,230 puan) tarafından
Yani denk gleirse tarihleri gittiği ev tanıdık ve normal ev gidin kalın diyor ev sahibi
tarafından
Cok iyi denk gelmis gel bo tokat havası al iyi gelecek bunu bi ankaralı olarak soyluyorum sjsjsj

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 587 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ruken kara (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 181 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde &Kuzeyim& (1,862 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 220 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu

379,476 soru

11,359,967 cevap

34,838 kullanıcı

...