0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (237 puan) tarafından
Oğlum 27 aylık bugün daha 2.gun daha başındayız biliyorum ama acaba erken mi diye de düşünüyorum. Oğlum herşeyi biliyor konuşması kendini ifade etmesi güzel ama tuvalete oturuyor bekliyroum 5 10 dk yapmiyor çıkınca üzerine yapıyor bu normalmiş ilk zamanlar tamam ama islakliktan hiç rahatsız olmuyor öyle cisli kıyafetlerle gayet rahat oyun oynuyor duruyor tuvalete yapalım diyorum yapmicam diyip kalkıyor. Bu da normal mi biraz daha beklemeli miyim bilemedim bu süreci yaşayanlar akıl verir mi

3 Cevaplar

0 oy
(5,366 puan) tarafından
Bende o aylarda başladım kızım akşama kadar altına kaçırdı. Lazımlığada çişini yapıodu ama ben altına kaçmasına dayanamadım geri bezledim. 31 aylıkken kendi istedi ağustos ayıydı bezden bunaldı çıkart dedi bida hiç bağlatmadı. Gece bile taktırmadı. 

Arada sırada kaçırmalar oldu sonra düzene girdi böylece ikimizde stres olmadan süreci rahat atlattık şükür. Sabırlıyım dıyosan dene bi
(237 puan) tarafından
Hamileyim Ekim başı gibi doğum olucak doğumdan önce tuvalet olayını halletmek istiyorum aslında 1 hafta bı deneyeyim duruma göre bakarım artık
-Reklam-
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Büyük oğluma 27 aylıkken başladım 2 3 haftada öğrendi. Küçük 25 aylık falan yakın zamanda bende başlamayı düşünüyorum. Kendisi istekli bazen çıkar bezimi diyo tuvalete gidiyo. Zor bir süreç ama pes etme alışır 
(237 puan) tarafından
Bende sabredicem artık sanırım şuana kadar en zoru buydu oğlumda :)
0 oy
(865 puan) tarafından
Ben  bu aylarda başladım  4 ay sürdü 
(237 puan) tarafından
Hey maşallah ben çok erken sizlanmaya başladım bunu duymak iyi geldi ama sabredicem artik

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 54 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
4 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,436 cevap

34,945 kullanıcı

...