0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (95 puan) tarafından
Kızlar merhaba benim oğlum 4 ay sonra 4 yaşına girecek ama bu sorunumuz hiç bitmedi. Evde çok güzel yürüyor koşuyor ama dışarıda asla yürümüyor hep kucak istiyor baş edilemeyecek hale geldi artık çünkü ağırlaştı ve taşımakta çok zorlanıyorum.  Başına gelen var mı ve bu durumla nasil başa çıktınız artık endişe duymaya başlıyorum çünkü istediğinde biraz yürüyor ama sonra yine kucak takıntı mi başka bir şey mi çok ikilemde kaldım cevap verirseniz çok mutlu olurum 

6 Cevaplar

0 oy
(10,862 puan) tarafından
Oğlum 3.5 yaşında ve bakkala bile bebek arabasiyla gidiyoruz.artik yürür mü demiyorum direk arabaya oturtuyorum
(95 puan) tarafından
Ay gerçekten bende öyle yani zaten babası olmadan asla dışarıya çıkamıyorum kardeşi de var çünkü asla ikisini tek başıma idare edemem çünkü iki adım atıp kucak istiyor ve çok yıprandım bu durumdan umarım bir an önce gelir ve geçer bu durum canım ikimiz için de
-Reklam-
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Benim oğlum bebek arabası vs. Sevmez o yüzden hep yürür koşar dışarda. Post çıksın bilen yazar :)
(95 puan) tarafından
Ay ne güzel umarım bir gün bende böyle bir cümle kurabilirim:) cevabınız için çok teşekkür ederim
0 oy
(24 puan) tarafından
Bence kucağına almasan mecbur yürüyecek öyle alıştırmissin . Şimdi sana bunu yapıyor kucağına alma yürümeye mecbur bırak sorun çözülmüş olur
(95 puan) tarafından
Denedim canım inan ki denemediğim hiçbir şey kalmadı kucağıma almadım onu bulunduğu yerde bıraktım uzaklaştım yürüsün diye ama asla yürümedi orda benim almamı bekledi bende direttim oda diretti bu sefer kendini yerlere atıp kucak kucak diye ağladı yani nedenini bilsem hemen çözmeye calisicam ama yok anlam veremiyorum
(24 puan) tarafından
Sağlık olsun canım ne diyim Allah yardımcın olsun
0 oy
(3,377 puan) tarafından
24 aylik olcaz ben ilk kısa mesafeden basladım evimizin yanındaki markete kadar yürür sonra mesafe uzaklastı tabi arada gene kucak ister mesela asiri kalabalikta yurumek istemez
(95 puan) tarafından
Bende öyle canım mesela işine geldiği zaman burda evimin yanında hem park hem market var yürüyor oraya kadar kucağa hiç almıyorum gidiş dönüş yapabiliyor ama her zaman değil işte yoruluyor desem mesela çarşıda hiç yürümüyor gezmek mümkün olmuyor hep kucak kucak canımız çıkıyor çok canı isterse iki adım atıp yine babasına kucak diye diretiyor umarım bir an önce bu alışkanlığından vazgecerler
0 oy
(365 puan) tarafından
Benm oglumda aynı temmuzda 4 yaşına giricek dışarda yürümek istemiyor babasına kucak istiyor hep ben almadığım için bana fazla diretmiyor canm ağlasın alma 
(95 puan) tarafından
Aynı canım aynı benim oğlum bende almam hiç almak da istemem babası kıyamıyor ağlamasına bir de öyle inat ediyor ki oğlum kendini parçalıyor hani benim almayacagimi bildiği için de bunu babasına yapıyor ben daha önce çok direttim ama başarılı olamadım.o yüzden zorunda olmadıkça evden disari çıkmak istemiyorum
(365 puan) tarafından
Herhangi bi sorunu olduğunu düşünmüyorum canm bence tamamen isteklerine bağlı babası aldığı için ağladığında onun alicagni biliyo bizde aynıyız ama ben inatla almamaya çalışıyorum bana o kadar yapamıyor her istediklerini yaptırmaya çalıştıkları için boyleler canm insAllah bu huydan vazgeçerler
(95 puan) tarafından
Cevabın için çok teşekkür ederim canım gerçekten içime su serptin. İnşallah canım ya inşallah vazgeçerler de bizde rahat ederiz onlar da
(365 puan) tarafından
Ne demek canm onemli değil insAllah vazgecerler
(95 puan) tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(163 puan) tarafından
Benimkiyle yaşıt benimkide aynısı evde 5 Saniye durmaz yokuş gördün mü kendini yere atıyor ağlıyor 
(95 puan) tarafından
Neden böyle yapıyor bu afacanlar hiç anlamıyorum ayakkabı mı rahatsız ediyor desem ortopedik ayakkabı kullanıyorum ayağına uyumlu yani her şeyi denedim oyuncaklar aldım yürümesi için teşvik ettim ışıklarla direklere dokunalım yarışalım vs vs bir sürü oyun türettim en fazla 5 dk hatta o kadar bile değil sonrasında kucak diye diretiyor nereye kadar böyle sürecek hiç bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 174 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Nisa sena (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 368 göst.
0 oy
4 cevap 167 göst.
17 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nevarrki_152420 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 279 göst.
22 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu

378,906 soru

11,341,602 cevap

34,808 kullanıcı

...