+1 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Kızlar erkek çocuğu olanlar merak ediyorum ne sıklıkla ilişki yaşadınız ve adet döneminden ne kadar süre sonra başladınız

7 Cevaplar

0 oy
(5,875 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
x kromozomuna sahip spermler daha yavaş hareket eder ama daha uzun yaşıyormuş, y kromozomuna sahip spermler ise daha hızlı hareket ediyormuş. bu yüzden tam yumurtlama gününde ilişki olursa erkek olma ihtimali biraz daha yüksek ama öyle yüzde 80 falan değil yüzde 51-52 falandır. her iki meyveyi de tatmak ister insan ama Allah'tan hayırlısını dilemek lazım 
-Reklam-
+6 oy
(10,874 puan) tarafından
Onun sayısıyla günüyle ,pozisyonuyla yemesiyle alakası gram yok.erkek menisi içinde binlerce sperm bulunur.bu spermler x yada y kromozomu taşır.hangisi daha önce yumurtaya ulaşırsa o kromozoma sahip sperm yumurtayı döller.Yani tamamen Allah'ın bilecegi nasip edeceği iş bu cinsiyet.
(1,402 puan) tarafından
+++ söylemek istediklerimi bütünüyle söylediğin için baska biseye gerek yok:)))
(970 puan) tarafından
Kiz olanlar daha hızlı hücum ettiği için genellikle kiz oluyor
(13,666 puan) tarafından
Nokta.. başka da bişi demeye gerek bırakmadın :D
+++++
(1,199 puan) tarafından
AA yok öyle olur mu canım bunu ay olarak tutturanlar var , bilmem adetten önce gireni var , daha şu an aklıma gelmedi bununla ilgili ciddi ciddi bilgili olduğunu düşünenler var :)) (ironi yaptım yorumunu çok beğendiğim için:)
(10,874 puan) tarafından
Canım tabi ki insanız beseriyiz isteriz ki dünyadaki evlat meyvasinin ikisini de tatmayi ama rabbim ne eylerse güzel eyler.
+3 oy
(1,418 puan) tarafından

Günde üç defa güm güm kessin tutar ;)

(3,102 puan) tarafından
O zaman ver müziği bam bam bam bam :Ddd
(1,418 puan) tarafından
Gerçekten muhatabım bile değilsin kalbini kırmak istemiyorum lütfen yazma bana tatlım
İyi günler.
(174 puan) tarafından
Puahahaha ben bayılıyorum sana boşş :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(174 puan) tarafından
Kız dur artı vereyim sana üste çık marifet ya :⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(1,418 puan) tarafından
İbtsss ibtss ibtssss
Janzbdshhdhdsj

Yavaş cano skjsks
0 oy
(563 puan) tarafından
Erkek mi istiyorsun 

Cinsiyeti sadece Allah belirler 
(25 puan) tarafından
Evet doğru herşey Allah'ın elinde kızım var şükür oğlan istiyorum sağlıkla ama tıpta günleri var diyorlar
(174 puan) tarafından
Evet doğru araştırmak lazim
0 oy
(174 puan) tarafından
Şimdi hamile misin canım 
(25 puan) tarafından
Evet canım kıza benzeti ama kısmet
(174 puan) tarafından
Sağlıkla doğur inşallah bir erkek evladinda olur canım
(25 puan) tarafından
Allah razı olsun canım Allah isteyen herkese nasip etsin
0 oy
(8,999 puan) tarafından
2 oğlum var hiç gün şu bu cart curt takip etmedim. Rabbim nasip etti oldu. Hatta ikincisi korunurken oldu :D
(25 puan) tarafından
Masallah
(6,301 puan) tarafından
Ben şöyle bir şey duymuştum. Önce kim orgazm olursa bebek cinsiyeti ondan olurmuş. Mesela önce kadın olduysa cinsiyet kız olurmuş. 2 erkek annesi olarak önce siz mi olmustunuz yoksa eşiniz mi hatırlıyor musunuz. Özel oldu kusura bakma dogruruk payı var mı merak ettim.
(8,999 puan) tarafından
Kız tobe estağfurullah o nasıl soru ne zaman nasıl hamile kaldım onu bile hatırlamıyorum :D
(6,301 puan) tarafından
Valla kusura bakma öyle duymuştum çok özür dilerim :)))
0 oy
(872 puan) tarafından
Ya bi  mantıklı ol ya .İlişki sıklığıyla,pozisyonla falan ne alakası var.Tamamen şans meselesi
(25 puan) tarafından
Doktorlar da öyle söylüyor

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 715 göst.
24 Haziran 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 274 göst.
0 oy
6 cevap 238 göst.
21 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu

379,127 soru

11,349,028 cevap

34,813 kullanıcı

...