+1 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Daha 1 senelik. Son. 2 yikamamda farkettim sıkarken cok fena sallaniyor soyle diyim oturma odasinda oturuyoruz deprem oldu sandik o derece sizce niye sıkmaya baslayinca boyle yapti bu birde sıkmaya 12. Dkdan basliyor 

Marka bosch:4 serie

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Servisi ara gelip baksınlar canım 
tarafından
Bende sevmem yaa benim makina da ıslak bırakıyordu çamaşırları baya ıslak hemde eşimin de bir tanıdığı vardı onu görmüş sormuş oda makinanın  alt kısmında yuvarlak bir yer var ora su dolmuştur onun içindeki suyu boşaltın dedi öyle yapınca düzeldi
tarafından
Evet sag tarafdaki yer oraya birsey falan kacicnada mkaineyi bozarmis orayi temisleyince duzeliyormus ama açmasi cok zor orayi ben denedim bir kere acamadim :Dds kirarim diye biraktim
tarafından
Bende eşime actidim baya su  cıktı içinden yaa ben bilmiyordum öyle bir şey olduğu
tarafından
Orayi acmam lazimmis benimde birsey falan sıkısmıs olabilir deyooo
tarafından
Açmayı dene canım inşallah düzelir
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Canım ayaklarını sabitle benimde sallanıyordu ayaklarını sabitlesik sonra düzeldi yeri düzgün değildir 
tarafından
Simdi aradim servisi video gonderdiler onu izliycem birde ayaklarina bakicam evet cok sagolunnnn
(25,224 puan) tarafından
Bende servis aramıştım bunun için gelip baktılar ama yerinden dolayı dediler sorun yoktu garanti bitmişti benim boş yere 50 TL verdim
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Garantisi daha bitmeden ara motorundan olabilir cok mu camasir attin annemin oyle olurdu
tarafından
Aradim simdi video gonderdiler ordan bakarak yapicam olmazsa arayin dedi :)
0 oy
tarafından
Şey diye biliyorum eğer makinenin içi çok dolu değilse sıkma devrini düşürmek gerekiyor. Atıyorum 9 kg makine içinde 2 kg çamaşır varsa 1000 devirde sıkılmaması gerekiyor belki ondandır
tarafından
Dogru diyorsunuz olabilir gercekden
tarafından
Ben çamaşır makinemi alırken servisteki adam öyle söylemişti
0 oy
tarafından
Dengesi bozulmuştur büyük ihtimal yerinden oynadıysa eğer yerini sabitledi  yine yaparsa servis çağırırsınız 
tarafından
Esim gelsinde o bi baksin yerine
tarafından
Baksin bakalım canım ağır bir şey mi yıkadın peki belki de kazanı gevsemistir
tarafından
Yikamadim aslinda ama bilmiyorum ki :/
tarafından
O zaman dengesi bozulmuştur canım bi sabitleyin çalıştır yine aynı yaparsa servisi cagirirsin artık
0 oy
(15,634 puan) tarafından
Kazan yerinden çıkmıştır servis bi baksın 
tarafından
Ayyyy korktim aradim zaten video gonderdiler olmazsa ariycam
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bizdede öyleydi canım. Servis içini çok doldurma. En fazla beş parca at dedi daha o su dolunca çok agrlasiyo dedi.  Bide çamaşır makinasını sabitle eğer tam yere oturmadıysa oda yapar
tarafından
Bes parcami ama cok az oyle camasir yikanmazki
(3,532 puan) tarafından
Çok ağır olup sıkarken ondan ses yapıyomuş canim
0 oy
(2,593 puan) tarafından
yerinden kaynaklıda olabilir canım benimde zeminde yamukluk olduğu için resmen yerinden oynuyordu servis iyi ayarlamamış bende altına kapı tutacağı koydum mecbur
tarafından
Esim gelsinde bir bakalim yerine cok sagolunnn
(2,593 puan) tarafından
rica ederim inşallah servislik bir durumu yoktur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 6,868 göst.
26 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy