+1 oy
899 göst.
Diğer kategorisinde (74 puan) tarafından
İlk aşkınızı hatırlıyor musunuz görseniz tepkiniz ne olurdu 

44 Cevaplar

+1 oy
(603 puan) tarafından
Unutamam çünkü kendisi ile 7 yıldır evliyiz Elhamdülillah ☺️
-Reklam-
+1 oy
(3,913 puan) tarafından

Unutamadım.......... 

Kocam olur kendileri :D

+1 oy
(193 puan) tarafından
Hayırr unutmadım unutmamda mümkün degil cünki kocam :)) 
+1 oy
(647 puan) tarafından
14yasimda tanıdım 19yasimda askerden geldi aile zoruyla berdel yapıldı evlendi düğün yapmadı benim için çok güzel sevdik yaşandı ve bitti kuzeni hala arkadaşım 3cocugu olmuş görseydim mutluluğun daim olsun derdim 
(1,278 puan) tarafından
Bu yorum üzdü :(
(647 puan) tarafından
Mazi güzeldi en önemlisi de geçmişte birini hatırlayınca iyiligiyle guzelligiyle tebessüm edebilmek ardınca acı bırakmamış yaşatmamis olması
(1,278 puan) tarafından
Tabiki , nasip işte
+1 oy
(277 puan) tarafından
İlk aşkım karatoprak oldu Allah rahmet eylesin:-) pek aldstirdi pek kızlarla takılırdı Allah affetsin gunahlarinj 
+1 oy
(7,973 puan) tarafından
İlk aşkım eşim değildi baskasiydi. 4 yıl sevgilim oldu sonra bitti onu unutmak zor oldu ama başardım. İyikide unutmuşum amannn. En son düğünde görmüştüm oda beni gördü tabi cocugumla:)
+1 oy
(709 puan) tarafından
İlk aşk meşk boş iş bunlar yaa benim aklım hala 16 aylik bebeğini evde birakip 10 gün tatile giden kadında hıncımı biturlu atamıyorum kadını bana verseler parçasını bırakmam pslkkk
+1 oy
(1,453 puan) tarafından
İlk aşkım hiç olmadı çünkü hiç sevgilim olmadı bütün ilkleri kocamla yaşadım yani benim bütün ilklerim kocam
0 oy
(1,278 puan) tarafından

İlk aşkım 12 yıllık sevgilim 1.5 yıllık kocammmm unutmak ne mümkün :woot::P

0 oy
(12,911 puan) tarafından
İlk aşk mi ? Düne bile dönüp bakmam bügünum tadını çikarmaya bakarım 
0 oy
(792 puan) tarafından
Ergenlikte çok zevksizmişim bee :D 
0 oy
(7 puan) tarafından
Aşka sı*ayım ne geliyorsa başımıza aşktan geliyo lanet gelsin tüm erkeklere
0 oy
(432 puan) tarafından
En son 6 7 sene önce görmüş tüm 40 yasında hala bekar kendisi benim ilk askmdı ama onun ilk askı Bn deildim tabi ama unuttum iyki eşimle evliyim
0 oy
(519 puan) tarafından
Kimdi o ya☺️
0 oy
(769 puan) tarafından
Hatırlıyorum Allah in cezasını :D 5 yıl sürmüştü lise boyu devam etmişti 1 sene de sınıfta kalmıştım öyle hesapla sonra nisanlandigini öğrendim ailesi başka kız istiyormuş biz o sıra gorusuruyoruz tabiki zaten görüşürken de çok aglatmisti evlendikten sonra 1 kere karşılaştım karnım burnumdaydi çok kötü hissetmiştim ama iyiki de gitmiş keşke ilk aşkım eşim olsaydı 
0 oy
(3,180 puan) tarafından
Asla unutamıyorum ki her sabah magazin sunuyor. :D jess molho. Sihirli annem de ki Yavuz'a ciddi şekilde aşıktım. Allahım hayaller kurardım . Onla evlencemi düşünürdüm. Tabi ki çocukluk askimdi diyebilirim. Lisede bile ona hayranlığım sürüyordu. Tabi o zaman Instagram falan yok hayatlarını bilmiyorduk youtubeden hep yavuz sahnesini açar izlerdim:D
0 oy
(1,256 puan) tarafından
Şuan yanımda horul horul uyuyor :))
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Unutmadım Rabbim unuttturmasın her gün aynı yastığa baş koyuyoruz şükür:) 16 yaşımdan beri kalbimde 22 yaşımdan beri hayatımda 
0 oy
(170 puan) tarafından

10 yıl önce nerden bilecektik. Unutmak mümkün mü aynı evde :) 

0 oy
(1,110 puan) tarafından

Unutmadım cnk ilk aşkımla evliyim<3

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 648 göst.
22 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 295 göst.
24 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 305 göst.