0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (777 puan) tarafından

Napıyorsunuz kızlar gününüz nasıl geçti ? 

Benim günüm afedersiniz çok b*ktan bir gündü. Ulaş ağlayıp durdu herşeye çıldırdım yani 18 aya yaklaştıkça mı oluyor bunlar anlamadım ki … Ruhen çok yoruldum . Neyseki şuan uyuyor eşimde uyuyor grip olmuş onu oturma odasına yatırdım bize bulaşmasın Allah korusun :( . 

image

14 Cevaplar

+1 oy
(48,610 puan) tarafından
azı disleri cikiyodur cok sanci yapar dört yerden patlayacak
(777 puan) tarafından
Daha köpekleri çıkmadı ama azılar çıkar mı ki öyle ?
(48,610 puan) tarafından
o zaman o disleridir distir yani☺️☺️☺️
(777 puan) tarafından
Herhalde köpekler çıkıyor o zaman sıra onlarda önleri sekizledi çünkü
-Reklam-
0 oy
(2,603 puan) tarafından
Afiyet olsun canim kızımı uyuttum yatağıma gecicwm 
(777 puan) tarafından
Ayy ne güzel ben bu gün hiç kendime vakit ayıramadım o yüzden biraz kendime vakit zamanı yapıyorum :)
(2,603 puan) tarafından
İyi yapmışsin çocuktan fırsat olmuyor...geceleri fırsat bulabiliyorsun birtek oda direk kendimi yatağa atıyorum kahveyi sevmiyorum zaten
(777 puan) tarafından
Sevmiyorsan istemezsin doğru :) bende eskiden sevmezdim biliyor musun şuan dinlenme aracı gibi oldu
(2,603 puan) tarafından
☺️☺️☺️ dinlenme aracım sıcacık yatağım
(777 puan) tarafından
Ben yatağa sadece uyumaya giriyorum keyif yapamıyorum ki :D oğlan sanki anlıyor gibi yattığım an zil sesi yani dnndn
0 oy
(897 puan) tarafından
2 yaşa yaklaşıyor bence ondan bizde 3 e gidiyoruz aynı dediğin gibi dışarıda rezil ediyor
(777 puan) tarafından
Dışarıda problemim yok ama evde çok eziyet ediyor canım sinirimden ağladım biraz bağırdım zaten çok kötü hissediyorum ne anlayacak 16 aylık çocuk ***** gibi bide alışık değil çok korktu geldi güldü sürekli valla çok kötüyüm kendime de vakit ayıramadım bu gün dedim bir kahve yapayım dinleyeneyim of
0 oy
(286 puan) tarafından
Afiyet olsun canım. Benim de üç çocukla çok zor geçiyor bı de niyetliyim .ruhen bedenen çok yorgunum 
(777 puan) tarafından
annem çalışıyor istediği zaman gelemiyor çalışmıyor olsa hayatta bizden çıkmaz zaten kendi büyütürdü sağolsun annemle eşimin arası da çok iyidir Allah bozmasın hep ister annemleri iyi oluyor bize de ilk çocuk olunca yalnız kaldım işte birde 1 sene annemlerdeydik böyle bir anda kendi evime geldim galan filan derken zorlanıyorum
Erkek kız farketmiyor aslında ya çocuk karakteri aslında
(286 puan) tarafından
İlk çocukta insan tecrübesiz onun etkisi çok var. Anneye alismissin ondan zorlanıyorsun. Mesela ben doğum yapınca ablam 10 gün kalıyor ondan sonra yalnızım eşim sabah gidiyor akşam onda geliyor. Baya zorlanıyorum. Sonuncu kızım supriz oldu çünkü düşünmüyorduk
(777 puan) tarafından
Bende bir sürprizden korkuyorum canım korunuyoruz ama Allah ol derse gözüm başım üstüne ama dua ediyorum her zaman herşey zamanında gelsin diye şuan hem maddi hem manevi kaldıramayız :(
(286 puan) tarafından
Rabbim ne Zaman hayiriysa sana o zaman nasip etsin inşallah. Seni tanımıyorum ama çok masum çok tatlı bı yüzün var maşallah
(777 puan) tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(2,048 puan) tarafından
Benim kızımda uyudu şuan günün usumekle geçti Antalya dan Ankara ya gelince ısınamadım bizim ev kuzey cephe birde  hala içim üşüyor gibi
(777 puan) tarafından
Ayy ne zor olmuştur iklim değişikliği gerçekten anlayabiliyorum
(2,048 puan) tarafından
Umarım hasta olman
(777 puan) tarafından
Ayy umarım olmazsın bu dönemlerde iyileşmekte çok zor akşamları kekik adaçayı iç uyumadan önce muhakkak sarımsak soğanı seviyor musun bilmiyorum ama tüketmeye çalış bağışıklılığını yüksek tutmak amaçlı
(2,048 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,333 puan) tarafından
Afiyet olsun canım 

Hayatımın en büyük hatasını yaptım waffle yedim şekerim olmasına çok canım çekmişti ama biraz kötü oldum sanki ne düşürür ki şekeri acaba ya 
(1,333 puan) tarafından
Çok yemedim zaten de kötü yaptı ya
İğneyide yaptım da değişen bişey olmadı
(777 puan) tarafından
İnternetten bak bakalım belki işe yarar birşeyler bulursun
(1,333 puan) tarafından
Baktım tarçın ve yoğurt düşürüyormuş yedim bekliyorum düşmezse doktorumu arayacağım baya kötü yaptı
(777 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
(1,333 puan) tarafından
Sağol cnm
0 oy
(5,291 puan) tarafından
Benimki 4 yaşında o da istediği olmayınca ağlıyo. 3 ve 4 yaş çok zormuş ya bizde öyle. Hadi önceden diş çıkarıyordu ondan diyoduk şimdi öyle bişeyde yok 
(777 puan) tarafından
Çocuğun kaç yaşında olursa olsun hiç derdi bitmiyor ki canım :/
0 oy
(13,662 puan) tarafından

Temmuzda 3 olacak hala aynı yavrum 2 yaş sendromu dedikleri şey..

Himaaaan buyuseler de ben sendromla bogsam onları :D

Yarasın afiyetin olsun yavrum ♥️

Anlık olarak da bu

image

(13,662 puan) tarafından
Pıhtım ya pıhtım :D

Kız ayrı..
Oğlan 5 yaşında ne zamandır diuorum ki artık beni darlamiyo diye..
Bugün gösterdi kötü yüzünü:D
(777 puan) tarafından
Yalnız benim de öyle cigaraaağğğ:D
(777 puan) tarafından
Zor bacım zır her yaşları ayrı dert yemin. e derim
(13,662 puan) tarafından
Aaaa ne kada da kötü annesinizciler gelmeden kacalm :D
(777 puan) tarafından
Ayy ne kaçacaz  kız hodri meydan :D
0 oy
(3,872 puan) tarafından
Bak senin bu manzara her defasında benim beynimi yakıyor ay : D ne o çizgili yer. Afiyet olsun. Ben de peynir zeytin yiyom
(777 puan) tarafından
Kız o çizgiler çatı işte aşağıda biryer var onun çatısı birde korumalık :D sağol canım sana da afiyet olsun
(48,610 puan) tarafından
eternet dedikleri sey
(777 puan) tarafından
Valla ben adını bilmiyordum ilk defa böyle oturuyorum biryerde :)
0 oy
(7,515 puan) tarafından

image

iciyoruz her gece hergece başka bir eğlence sjssj

Bende dün kardesimde kaldim bgn eve geldim çocukları yıkadım evi temizledim eşim sagnolsun mutfağa tabiri caizse sıcmış oraları temizledim sjsjs

Çocukları uyuttum bide ben duşa girdim kola sigara mis gibi havada oturuyorm hava harika ya geçmiş olsun bu salgınlar bitmez

(777 puan) tarafından
Ayy maşallah ne kadar çok iş yapmışsın imrendim sana benim evi bayramdan beri temizleyemiyorum ayıplamayın valla annemle gitti gideli vakit bulamadım ah birde ben kalkışsam :/
Valla salgın mı bilmiyorum ki havuza gidiyor branşi okulda yüzme orada üşüttüm diyor ya bakalım
0 oy
(591 puan) tarafından
Afiyetler olsun. Bizde rezilliğe devam misafirliğe geldik bayramda daha kalıyoruz yabancılıyor tabiki burnumdan geldi ama onu çok seviyorum♡ sabah kalkabilsem bende Kahve içesim var çünkü gündüz içemiyorum malum fırsatım olmuyor ama sabah kalkmam gerek içsem otururum ikilemdeyim♡♡♡
(777 puan) tarafından
Sağol canım :) bende seviyorum canım kim evladını sevmez ama bu gün beni çığrından çıkardı :( vallahi emdiğim süt burnumdan geldi yani :( …
Bir kahveden birşey olmaz kız iç yat :)
0 oy
(1,274 puan) tarafından

Afiyet olsun canım. Ben de kızı uyuttum direk soğuk kahvemi yaptım biraz takılıp yatıcam inşallah :) bizde de aynı durum olduç 18 aydan sonrası pek parlak değil her günüm Allahım sabır ver diye geçiyor :) 2 yaş sendromuna yaklaştıkça eski arada sakin günlerden eser kalmıyor. Kızım önceden babacıydı rahattım 18 ayından bu zamana anneci oldu tepemden inmiyor. Küçükken anneci olsaydı benim için daha kolay olurdu. Bel fıtığı ile 13 kiloyu kaldırmakta çok zorlanıyorum. 13 kilo taşıdıkça 26 kilo oluyor çünkü :)

(777 puan) tarafından
Teşekkür ederim :). Gerçekten 13 ve 14 ay o kadar iyidi ki hatta 15 16 ya girdik Allah ım neler oluyor moduna girdim bu gün beni çok zorladı yani level atlıyoruz gerçekten evet anneye daha çok yapışıyorlar burada bir kaç postta da okumuştum Allah yardımcımız olsun ne diyelim :) benim oğlan da 14 kilo 16 aylık en son 1.5 ay önce tarttırdım ama şuan ne kadar bilemiyorum valla zor
0 oy
(358 puan) tarafından
Ay benim de komşumun kızı başka komşumun da ogli 18 aylik oldu kapıya çıkıyor aglio gezerken hep agliolar zateneve girerken agliolar ya i hep ağlıyorlar Allah annelere yardım etsin 18 ayda ayreten daha çok yardım etsin
(777 puan) tarafından
Ayy evet sokaktan eve gelmek istemiyor kız apartman kapısını görünce ağlıyor valla bıktım demeyeyim de çok yoruluyorum diyeyim bu gün diyor ki sen bardağa suyu doldur ben dökeyim otaya buraya tekrar doldur tekrar dökeyim bir iki okey ama aaa yeter diyorum 3 defa üst değiştiriyorum kollarım kopuyor
0 oy
(12,565 puan) tarafından
Çoktan uyumuş olmalısın ☺️

Efe kalktı bklm yatmamiştım oturuyorduk 
(777 puan) tarafından
Uyumuştummmm. :)))
(12,565 puan) tarafından
Özele baksana

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 216 göst.
11 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu