0 oy
135 göst.
Aile kategorisinde (203 puan) tarafından
Kızlar gece gece yazıyorum çocuklardan anca zamanım oldu benim kaynanam sürekli benimle uğraşıyor yani demediğim şeyleri demişim gibi herkese yalan yanlış şeyler söylüyor bu huyundan dolayı konuşmuyodum bayram girdi araya eşim yalvar yakar babamın hatrı için gidelim dedi eşimi kırmak istemedim çünkü babası hasta felçli yarı şekilde bende gittim ama kaynanamla bayramdan sonra muhatap olmadım eşimin anneannesi aradı yok sen şöyle demişsin yok sen kaynanan gile gidip beni kötülemişsin daha neler neler neymiş ben eşimden boşanmak istiyomuşum her yerde dükkan dükkan anlatıyormuşum evden bile eşimle çıkarım sadece çocuklarım küçük ve sürekli bunu yapıyo kulağıma gelen şeyleri eşimde duydu anneannesi ona da anlattı bende eşime kızdım senin de hatrın yok artık dedim birdahaki bayrama ölmezde sağ kalırsam seni de göndermem kendim de gitmem gittim onun hatrı için bayramlaştım kadın arkamdan demediğini bırakmıyor iftiraya kadar atıyor anlamış değilim amaç ne eşim beni bilir ağzını açıp tek kelime etmedi bile ben kaynanamı aradım hakkımda olur olmadık şeyler konuşuyomuşsun noluyor dedim inkar ediyor sonra telefonu kapatmayı unuttu yanında kim vardı bilmiyorum ama buda şeytan gibi ne fena dedi benim için ben ne yapmalıyım sizce 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sessizce araniza mesafe koyun en guzeli o sekilde olanidir esinizin hatrina gitmissiniz evet ama laflariyla ortaligi karistiran kendisiyse yapcak birsey yok siz uzerinize duseni yapmissiniz
(203 puan) tarafından
Aynen haklısın canım eşim de zaten 3 aydır konuşmuyordu işte benim büyük oğluma özürlüler gibi aynı demiş bunu duyduk tartıştık sonra bayram girdi yine aynı mevzu ben eşime söyledim oda haklısın dedi ben hep haklıyım ama ben eziliyorum rabbim bilsin ne diyeceğimi şaşırdım artık
tarafından
Esiniz size destek oluyorsa zaten mesafe koymaniz daha kolay olur
(203 puan) tarafından
Öyle yapıyım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,966 puan) tarafından
Canım eşin sana agzını acmıyor ıyı de anasına da mı acamıyor agzını. İki kelime etse de durdursa. 
(203 puan) tarafından
Valla en son bana namus yönünden laflar söyledi oğlumuza özürlü engelli dedi eşim evlerine gidip kavga etti yine düzelmedi 6 senelik evliyim kadın hep aynı son gaz devam eşim elinden geleni yapıyor 2,3 aya evi taşıycak uzak olmak istiyorum bunlardan bıktım diyor
0 oy
(1,198 puan) tarafından
Ayy bu ne be eşin sana ağzını açmıyor ama annesine açmadı lazım öyle şey mi olur 
(1,198 puan) tarafından
İşte satsa satılmaz atsa atılmaz ebeveynleri biz seçmiyoruz maalesef eşin seni savunup sana direk oluyorsa valla ne ala bravo sen eşine yaslan ama birdaha kendinden asla ödün verme
(203 puan) tarafından
Çok şükür eşim kimseye ezdirmez kendi de ezmez eskiden bi tık anasını savunurdu ilk senelerde sonradan ben annesinin yalanlarını ses kaydı alarak ortaya dökünce o günden beri bana inanır kendi oğluna bile ağza alınmayacak şeyleri söylüyordü ses kaydında kadın bi tuhaf ben kendimden ödün vermemek için muhattap olmuyorum zaten o olduğu yrde kuduruyor sataşıyor
(1,198 puan) tarafından
Aa deli manyak :D
(203 puan) tarafından
Rabbim kimseyi böyle bir kaynanayla sınamasın ayırmak için neler neler yaptı Allah şahit ama eşime olan sevgimden çocuklarıma olan sevgimden dolayı sabrediyorum Allaha havale ediyorum canım teşekkür ederim bu arada yorumların için
(1,198 puan) tarafından
Rica ederim canım benim en iyisi Allah a bırakmak ❤️ o en güzelini en iyisinş bilir

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 393 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Cagla46 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
19 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umay17 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yaprak-13 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 281 göst.

382,395 soru

11,448,722 cevap

35,022 kullanıcı

...