0 oy
225 göst.
Aile kategorisinde (27 puan) tarafından
Kızlar babam hep anneme siddet uyguladı 

Başka kadinlarla konuşup anneme iftira atti küçük kardesimi benden değil diye anneme iftira atmış zamanında. Hemde babama en çok benzeyen kardeşim . Kadının hayatını bitirdi komşularla arası bozuldu kendisi iyi gecindi annemi heo yasak koydu. Kendi karı kız peşinde ama anneme asla rahat vermiyor . Heo siddet var bize de çok değer vermez. Annem bosansa bile annemi asla rahat birakmaz napicaz böyle bilmiyorum 

7 Cevaplar

+1 oy
(2,407 puan) tarafından
Siddet uyguladigi an bi polis cagir sikayetci ol o mahkemeye bi ciksin bak bakalim yapiyo mu. Siz rahat vermez etmez diye durup sineye cekmissiniz. O da at kosturmaya devam etmis. Ayrica sen artik yetiskinsin iki laf edip agzina edemiyo musun? Veya baska kardesin yok mu o mudahale etsin.
-Reklam-
0 oy
(782 puan) tarafından
Bunca yıl annen birşey yapamamış canım biz ne söylesek boş :/ Allah kurtarsın 
(27 puan) tarafından
Ayy inşallah öyle olmaz ona kim bakacak annem merhemtlidir kesin bakar yine olan ona olur
(782 puan) tarafından
O öyle olmuyor işte ben yine de beddua etmem etmeyi sevmem ama olursa emin ol her gün ölmek için dua eder yaptıklarından bin pişman ama ne fayda belki acı çekerek ölür belki hiç birşey olmadan ölür Rabbim bilir nerde nasıl ceza vereceğini
(27 puan) tarafından
Çok iyi geldin bana canım gerçekten dilerim seninde gönlün hep ferah olur ömür boyu. Çok iyi geldi dertleşmek. Babamın sonunu bende çok merak ediyorum inanki çünkü komşunun karısına bakar kadınları izler yani çok pis bi adam
(782 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim duaların aynısı sana da olsun ❤️ Allah en büyük ceza verendir içini ferah tut gerçekten sen de bırak yapsın karşılığı çok büyük çok
(27 puan) tarafından
Canimmm❤️❤️❤️
0 oy
(871 puan) tarafından

Babam bir keresinde anneme vurdu annemde babamın kafasını yardı :angel::D şiddete şiddet ile karşılık vereceksin anacım

(27 puan) tarafından
Kiz valla diyorum anneme diyorum ki anne çok korkak bir insan babam sen onu Korkut diyorum ama yapamıyo. Bi daha bana el kaldirirsan senin bı gece ansızın gırtlağına cokerim de dedim ama ne fayda
0 oy
(789 puan) tarafından
Eee Annenin abisi kardeşi kuzeni yok mu? Babanı bir elden gecirseler. 
(27 puan) tarafından
Yok maalesef dayım kendide aynı b.ktur çok afedersin. Adam değildir yani
(789 puan) tarafından
Ay yazık ya çok üzüldüm annene bu yaştan sonra. Ben olsam annemi bırakmam. Alırım aynına. Bir darp raporu bir de uzaklaştırma. Eğer canımı çok sıkarsa adam tutar dovturturum. Babam bile olsa gözüm görmez.
(27 puan) tarafından
Onuda akıl edemedik hiç elim ayağım titriyo annemj dovunce aklım duruyor hala daha devam ediyor 50 yaşlarındalar ne zaman bitecek bu zulüm:((
(789 puan) tarafından
Ah canım ya sen de çocukluğundan beri şahit olduğun olaylar psikolojin bozulmuştur ama bir şeyler yapın anneni o adamın eline bırakmayın. Kadın bütün ömrünü zulüm içinde geçirip bu dünyadan göçüp gitmesin.
0 oy
(124 puan) tarafından
Bu yaştan sonra annem boşansa ona bakicak misiniz sonsuza kadar, çünkü cidden bu şekilde hayat çekilmez ama boşanmak ile de sorun bitmiyor, emin ol annen de bunu düşünüyor , zamanı gelince herkes evlenip gidince ne olacak damat istemez gelin istemez Allah yardım etsin, eski eşim öyleydi herkesle mükemmel anlaşır kendini melek gibi tanıtırdi ama bana her şey yasak ev hapsi üç dört senin sonunda ayrıldım ama ben 23 yaşındaydim kızımı da aldım bir buçuk yaşındaydi , kızım şimdi on yaşında şimdi Allah'a şükür Kendime yeni bir hayat kurdum , bir insana ayrıl demek inan ki kolay ama sonrası o kadar zor ki 
0 oy
(4,933 puan) tarafından
Bazen ben anneme şey derim iyiki büyüdük babam sana bişey diyemez babam anneme tabikii kötü falan davranmadi ama biz ona şuan dagiz. Yani annem bize güveniyor hot desek olay kapanır 4 kardeşiz.. 

Burda demek istediğim  senin yaşında kardeslerin abin yok mu annenize şort verin insanın cocuklari büyüyünce biraz daha kuvvetlenir 
0 oy
(2,751 puan) tarafından
Kaç yaşında ölünce kurtulursunuz belki

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 799 göst.
18 Kasım 2020 Aile kategorisinde Merveeem (87 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 774 göst.
26 Eylül 2022 Aile kategorisinde Busra2101 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 463 göst.