0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
X77t8585iypupuououf9fyciciy

16 Cevaplar

+3 oy
(2,762 puan) tarafından
Millet de ne geniş canım. Burda görüyorum cinsel içerikli film izledi diye ortalığı ayağa kaldıranlar var. Burnundan getir diyenelr var. Ama yabancı kadınlarla arabaya binmesinde sorun yok. Mahrem ya mahrem dinimiz uygun görmemiş siz nasıl görüyorsunuz. Sohbet muhabbet iyi gitse gülüşmeler olsa kadın kocanıza göz dikse nasıl cesaret ediyorsunuz. Git bacım kimseyi dinleme. Herkesin var çocuğu bir şekilde bakılıyor. 
(1,186 puan) tarafından
Doğa ++++++++
(2,762 puan) tarafından
Böyle yobazlığa kurban olsunlar
(4,325 puan) tarafından
Ay yazdım yazdım sildim. Neyseee
(2,762 puan) tarafından
Niye sizin doğrularınıza uymak zorunda değilim sonuçta. Sizin gibi düşünmek hiç zorunda değilim.  Kendi fikrimi yazmışım. Sizde yobaz olduğumu söylemişsiniz. Saygı duymuyorum ama o da sizin yorumunuz. Allah'a emanet olun :)
(4,325 puan) tarafından
Dalga geçiyor olmalısınız. Benim söylediğim de bu zaten kimse kimsenin doğrularına uymak zorunda değil. İnsanlar da sizin doğrularınıza uymak zorunda değil. Ben size yobaz demedim kaldı ki. Okuduğunuzu anlama konusunda daha özenli davranın lütfen. Selametle
-Reklam-
0 oy
(4,198 puan) tarafından

e kocan onde oturacak soforun yaninda kizlar arkada izmir aydin arasi nekadar nesafeki zaten:) bence abartma yav

(143 puan) tarafından
Dimi bencede abartiyorum
(4,198 puan) tarafından
yani heleki istemeye gidilen kiz ve kardesi ise arabadaki zaten akraba olunacak. karpuz kapbugu sokma kendi aklina da esininkine de
(143 puan) tarafından
Evet haklısın canım
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Hiç takma kafana eşine de bir şey deme 
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Ben rahatsız olurum şahsen kıskanırım yani
0 oy
(13,161 puan) tarafından
Biri artık yengesi zaten alt tarafı aynı araba ile gelecekler bana abartı geldi evet bence ses etme 
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Ben olsam bende kiskanirdim illaki sohbet muhabbet donecek ya ilgisini ceken bisey olursa istemem otobüsler cuvala mi girdi
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Ben kıskanırım ya benim eşimde zayen öyle gitmek istemez. Otobuse binsin gelsin eşin 
0 oy
(776 puan) tarafından
Ya arabayla hep beraber gitsenize ailecek ne gerek var böyle şeylere hem sizede farklılık olur
0 oy
(1,676 puan) tarafından
Kesinlikle izin vermezdim. Ne kadar olursa olsun otursun otobüste gelsin. O kadar yol boyunca ne konusacaklar. O kızların nasıl birisi olduğunu da bilmiyorsun. Eşine guvensen de bu devirde yetersiz. Karşı taraf oynak, zilli olduktan sonra. Kadın kısmı şeytandır hele ki bu devirde millet evliye bekâra da  bakmıyor. Dünya eski dünya değil 
0 oy
(756 puan) tarafından
Ben kıskanırdım yapım gereği de çok kıskanç bir insanım sevmem öyle şeyler 
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Kıskanırım ya gidemez yada benimle gider 
0 oy
(4,974 puan) tarafından
Ben kabul etmem canım , sonuçta kayninin karısı bile değil birşey değil,o kadar geniş değilim 
0 oy
(372 puan) tarafından

Ooo yansın geceler pelinsu eceler asla izin verme :ermm:

0 oy
(4,325 puan) tarafından
Yavrum kocan önde kızlar arkada oturur zaten. Taş çatlasın 1 saat yol. Dert etme kendine. Konuşmazlar bile muhtemelen 
0 oy
(3,027 puan) tarafından

Bence bir sakıncası yok ,sende bu duruma extra anlamlar yüklememlisin.

Seni asil rahatsız eden eşinin bu potansiyelde oluşu ise , onun davranış modeli karakteridir sorun olan, arabadaki  bekar kız değil..Ustelik bu sorun evde zaten huzursuzluk sebebidir.Bu potansiyeldeki  biri de kendi duzelmeyi secmedigi sürece hayatın akışına müdahale etmek yada kontrol mekanizmaları kurmak kişinin sadece kendini kandırması hatta kendini manipule etmesidir.Hix böyle şeyler yoksa ne kendini ne kocanı kıskançlık duygusu ile bulandirma..

İlgili bir soru bulunamadı

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,891 kullanıcı

...