0 oy
74 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlar herkese selamlar,

Son adet olma tarihim 16 Mart.

12 Nisanda Beta HCG değerim 23,78 

14 Nisanda Beta HCG değerim 78,37

16 Nisanda Beta HCG değerim 182,70

Olarak artıyor, 2 günde bir ayni kurumda kan vererek takibini yapiyorum ancak çoğunlukla Beta HCG değeri 1500 olmadan kadın doğuma gitmeye gerek yok kese görünmüyor sözleriyle karşılaştım. Öncesinde de zaten kan takibi yapılıyormuş. Daha önce gebelik yasamadigim icin bir an once doktora gidip bilgi almak istiyorum ancak bosa gidecegim soyleniyor. En erken 23 Nisan tarihine randevu bulup aldim, bu artışa göre 23 Nisanda sizce kese görünür mü?

3 Cevaplar

0 oy
(3,388 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Mayis bası al bence  bosa gitme folik asite basla ama
(2 puan) tarafından
Folik asiti öncesinde de haftada bir seklinde iciyordum hapini, suan folidays iciyorum gunluk olarak. Muhtemelen bosa gitmis olucam dediginiz gibi :) iptal durumuna bakayim tesekkur ederim :)
-Reklam-
0 oy
(2,754 puan) tarafından
Görünmez benim değerim 3477 ydi gözükmedi :D rahim duvarın kalınlaşmış dediler :D
(2 puan) tarafından
Hahahahaha harika :D sabirsizlik, merak cok kotu :D
0 oy
(786 puan) tarafından
Ben hiç riske atmadım hemen gittim doktorum folik asit başlattı ve bir dahaki gitmemde kese alttanda olsa görüldü hemen oksapar iğneye başladık 1 kaynım olduğu için 
(2 puan) tarafından
Folik asiti öncesinde de haftada bir seklinde iciyordum hapini, suan folidays iciyorum gunluk. En azindan tahlillerde vitamin degerlerime vs bakarsa gitmem mantikli ama diger turlu deger az oldugu icin kese gorunmeyecek, bilgilendirmeniz icin tesekkur ederim sizede :)
(786 puan) tarafından
Ben gebelik planladigim andan itibaren folik asit kullanmaya başlamıştım lakin doktora gittiğimde kendi farklı verdi rica ederim sağlıkla gelsin ☺️

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 224 göst.
19 Haziran 2023 Aile kategorisinde Kder (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 341 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 228 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 192 göst.