0 oy
187 göst.
Aile kategorisinde (93 puan) tarafından
Birlik yaşayanlar evin temizliğine yemeğini gelin mi yapıyor yoksa kaynanalar yardım ediyor mu size 

7 Cevaplar

0 oy
(367 puan) tarafından
Kaynanam yardım eder . 
-Reklam-
0 oy
(491 puan) tarafından
Yaşamıyorum ama beraber yapılmalı diye düşünüyorum iş paylasilmali 
0 oy
(491 puan) tarafından
Geliniz kimsenin kölesi değiliz hele hizmetçisi asla 
0 oy
(1,065 puan) tarafından

Çocuklarıma baksın yeter diyorum

Ama benimkinin canı durmaz benden once her şeye koşar yapar ama arkasını toplamak daha yorucu yaw
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Kaynanam 75 yaşında o yüzden çocuklara bakmasi bile yetiyor ilk zamanlar yemeği felan yapardı göz ameliyatı oldu ondan sonra soğan felan doğrarken yanıyo diyo o yüzden çok mutfağa da sokmam ama elinden geldiği kadar yardımcı olur 
0 oy
(1,004 puan) tarafından
3 sene kaldım 

Ağır temizlikleri kendisi yapardı

Evin tozu toparlaması yemeği ben yapardım 

Yemek yapmayı da pek bilmediğim için yanımda duru oğretirdi 

Şükür çok yemek öğrendim 3 yılda 
(2,769 puan) tarafından
Büşra sen bi ara bebegin olmadı sıkıntı yaşadin sonra oglun olmuştu o Büşramisin acaba yoksaa farklı kisimisin

Ama bildigim senin ikinci yoktu olma şansinda düşük ama gene sorayım
(1,004 puan) tarafından
Evet ben o kişiyim canım
Oğlum şuan 2 yaşında
22 gün önce de kızımı sezeryan ile doğum yaptım
2. Olmaz diyerek korunmadik zaten öyle Rabb'im nasip etti şimdi çok şükür bir oğlum bir kızım var :)
Rabb'im isteyene bakabilene versin
(2,769 puan) tarafından
Aaaa maşallah benim bildiğim ikinci kizini hic duymadimda ondan dedim acaba omusun degilmisin diye bak Rabbim aratmamis vermis birinci zor olsada ikinciler hemen oluyo bu konuda yanilan cok kişi var olsun nasibiyle gelmis oda cok sevindim mutlu oldum vallahi
(1,004 puan) tarafından
1. Hem zor oldu hem emziremedim yoğun bakimlik oldu anneliği çok tadamadim kaynanam sahiplendi çok şey yaşadım şuan kızımda anneliği yaşıyorum Rabbime şükürler olsun
(2,769 puan) tarafından
Ahh o kaynanalar bende elimden alacak korkusuna 4 yil arayla anca cocuk düşündüm  simdi ikinci olacak benimde iste
(1,004 puan) tarafından
Şimdi benim küçüğe çok yaklaşmiyor ogluma alişti oğlumda ona karismiyorum artık 2. Çocuğuma da bulaşmasin diye
(2,769 puan) tarafından
Uff sıkıntı yaa bi annelere karismasalar ölürler sanki benimkide hala birlikte yatcaz falan filan diyoda kızım ben senle yatmam diyo ☺
(1,004 puan) tarafından
Ne güzel benimkinin yanına uzanır oğlum hemen öper sarilir :)
(2,769 puan) tarafından
Bizimki ananeci annem olsun beni aramaz ☺
(1,004 puan) tarafından
Doğum yaptığımda 1 hafta kaynanam baktı hiç sormadı beni ağrım olmasına rağmen ben bakarım dedim gönderdim kaynanamı çünkü ben yokmuşum gibi davranıyordu oğlum
(2,769 puan) tarafından
Alışmış demekki ben bigun hastaneye gider gelirim kizim asla durmaz onda zor egliyo bide alt katimda olmasina ragmen
(1,004 puan) tarafından
Kaynanam aşırı içten seviyor sevgisini ben de hissediyorum
2 çocuğu var onunda ilk çocuğunu yani kocamı nenesi büyütmüş köye gidermiş 1 ay gelmezmis
Yani çocuğa hasret kalmış oğlunu sevemeyince sevgisini benim oğluma gösteriyor ama bu defa ben oğlumu sevemiyorum kendisi varken
0 oy
(2,192 puan) tarafından
Beraber yapıyoruz 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 312 göst.
0 oy
20 cevap 375 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Yagmurarli (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 309 göst.
23 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu