0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,706 puan) tarafından
Kızımın bağışıklığı sınırda çıktı ve o kontrolümüzden bu yana hastalığı iyileşmeden yeniden nüks etti. Bu durumda tekrar randevu alıp tekrardan bağışıklığına bakılması gerekecek. Bu hafta ya da haftaya inşaAllah gideceğim. Başına gelen var mı? Çocuklarda nasıl bir tedavi uygulanıyor? Kızım Kasım 2020 doğumlu bu arada.

4 Cevaplar

0 oy
(787 puan) tarafından
Portakal ve limon tüketsin yemeklerin içinde soğan sarımsak mutlaka olsun ek olarak multivitaminlee kullanabilir benim kuzenimde 4 yaşında bağışıklığı çok düşük çıkıyor teyzem bu şekilde yükseltti 
(7,706 puan) tarafından
Çok sever köfteyi. Bu ara denemedim. Yarın yapayım inşaAllah.
Bu aralar sevdiklerini yapıyorum, onları bile yemiyor. Önüne getirip getirip götürüyorum
(787 puan) tarafından
Bir dene bakalım iyice rondola böyle etle birlikte ağzına bile gelmesin ben öyle yapıyorum seni çok iyi anlıyorum ben de ilk çocuk bakım eğitimini teyzemden aldım yani gerçekten Allah yardımcımız olsun
(7,706 puan) tarafından
Amin❤️
(1,920 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım birde ben sabahları portakal suyu sikip veriyorum ,bir gün kefir ,birgun karadut suyu  ,birgün ayran sırayla döndürüyorum haftada iki üç gün ama portakal suyu sıkıp verirm kahvaltıda yanına ceviz kaju vs sonra avakoda diğer gün yumurta yaparım bizimkide çok secicidir ama bunları yiyor en azından sıvı içiyor avakodasuna limon zeytinyağı sarımsak koyuyorum mesela öğlenleri Antep fıstığı ve kuru üzüm yediriyorum sonra pilav, çorba  vs hep tereygi ve kemikli ilik suyu ile yapıyorum ,koyabilecegim çorbalara da tarhana, tandır  vs gibi sarımsak ekliyorum mutlaka , gün içinde muz ve meyve veriyorum kışın özelikle kırmızı meyveler ,az yiyor ama , bebeğime özel yani besin değeri yüksek şeyler yedirmeye çalışıyorum yoksa bizimkide çok birşey yemiyor ama bir ısırık ısırık o bile yeter kardır diye düşünüyorum ,hiç birşey yemediği günlerde dediğim gibi, portakal suyu kefir ayran vs takviyeleri yapabilirsin bizimkide çok seçici ama sürekli peşinde dolanıyorum yemezse sıvı şeyler veriyorum
Birde OMEGA üç kullanıyorum mollers'in OMEGA üçünü ve bağışıklık gerçekten yemekle çok ilgisi var bu arada benim kuzenimde oylediydi ve istahsizdi ,yemedikçe bagisikligi dahada düşüyordu ,yıllardır çekiyor o yüzden, bizimkide iştahsız dikkat etmeye çalışıyorum bazen bende çok yoruluyorum bu durumdan
(7,706 puan) tarafından
Dediklerine çok dikkat edeceğim ben de deneyeyim. Mesela hiç avokado filan yemedi kızım. Karadut suyu da henüz denemedim alıp da. Onun haricinde yapıyorum yapmaya çalışıyorum. Gerçekten dünyanın en zor olayı bence anne olmak . Allah yardımcımız olsun ❤️şifa ve rahmet etsin Allah'ım hasta kullarınaa
-Reklam-
0 oy
(48,626 puan) tarafından
yeni dogan notropenisi vardi kizimin geçti şükür simdi iga degeri düşük alti ayda bir kan veriyoruz bagisiklik icin zinco şurup veriyor doktor 
(4,184 puan) tarafından
Kuzum alerjisi yoksa propolis verebilirsin. Suda çözünen damlalardan. Beeo diye bi marka var baya iyi. Bağışıklığın çok büyük bir kısmı bağırsaktan geçer o yüzden probiyotik takviyesi çok öenmli. Ben entrogermina veriyorum. Yaban mersini, nar, çilek gibi kırmızı-antioksiden açısından zengin meyvelerden birini hergğn mutlaka veriyorum.
(7,706 puan) tarafından
Enterogermina bir ara ben de kullandım. Çok iyi aslında ondan alsam olacak. Ben randevu alayım da yine. Bu sefer ne yapacaklar bakalım. Dua edin lütfen İnci taneme ❤️
(4,184 puan) tarafından
Allah şifasını versin kuzum. İnşallah hiç ameliyata falan gerek kalmadan atlatır yavrucak. Çabucak güçlesin inşallah
(7,706 puan) tarafından
İnşaAllah ❤️ çok teşekkür ederim yorumlarınız için hepinize ❤️❤️❤️
(48,626 puan) tarafından
yorumlari okuyamadim sonra okucam sadece basini kizim nazli dedigini gördüm ameliyata giderken amliyat olacaksin deme ilac verecekler sana bakacaklar düzeldin mi de o psikolojiye girmesin kuzucuk
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Bağışıklığının düşük olduğu nasıl anlaşıldı cnm testi yapıldı hangi bölüm yapıyo bnm kızımda çabuk hasta oluyo
(7,706 puan) tarafından
Kan tahliliyle bakıldı
(1,559 puan) tarafından
Çocuk doktorumu bakti
(7,706 puan) tarafından
Evet. Çocuk pediatriye gittim. Orada doktor birçok tetkik istemiş. Onlardan bir tanesiydi. Alerjiye bakıldı kanda çıkmadı ama hala şüphem var alerjiden de. Ona da ayrıca bir randevu almayı düşünüyorum
0 oy
(3,299 puan) tarafından
İmunol şurup kullanıyorum. 

D vitamini. 

Sarımsak bal karışımı işe yarıyor. 
(7,706 puan) tarafından
Doktor mu verdi bu tedaviyi? Bizim doktor bir tedaviye başlayacağımızı söyledi ama nasıl bir de tedavi bilmediğim için buraya sordum
(3,299 puan) tarafından
Yok doktor vermedi. Sık hastalandı bi ara. Kendim netten baktım biraz. Bu şurubu buldum.
Sarımsak bal karışımı da antibiyotik niyetine.
(7,706 puan) tarafından
Hımm anladım. Kızım nazlı. Çok seçici. Öyle olunca bilmiyorum yani
(3,299 puan) tarafından
Ah ah bilmem mi. Benimki de öyle. Acı şurup içmemen için bunu veriyorum diyorum. Mızırdanaraktan içiyor. Her gün yapmıyorum zaten sarımsak karışımını. Ama imunolü her gün veriyorum. Kışları devam ederim özellikle
(7,706 puan) tarafından
Ya İncimin maalesef ilaçlara da alerjisi çıkıyor ve bu yüzden doktor önermeden ilaç da almıyorum. Bir sorayım gidince

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap 38 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 23 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
19 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde 242819 (985 puan) tarafından soruldu

379,092 soru

11,347,903 cevap

34,813 kullanıcı

...