0 oy
493 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (117 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar kayınvalidem bulmuş bana attı ihtiyacı olana verilecek diye bizim bir akraba paylaşmış ben beğendim beyaza boyatırım diye düşündüm boyanmadan da güzel mi sizce yatak odam küçük anne yanı beşşiği düşünüyorum 

image

18 Cevaplar

+1 oy
(936 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bence kendi rengi de çok güzel, hiç kaçırma , bana bebek eşyaları 0'dan almak saçma geliyor toplasan 8-9 ay ya yatacak ya yatmayacak 
(117 puan) tarafından
Gel ağzından öpeyim canım sen çok yaşa :))))
(936 puan) tarafından
Teşekkürler canım ❤️ Valla ben ilk çocuk diye kıyafet doldurduk doluşturduk çoğunu giydiremedik bile, ikizleri doğacak bir anneye hepsini hediye ettim 9 aydan sonrası kıyafette hiç almadım eşimin kuzeni getirdi Allah razı olsun, onları giydirecegim işimiz bitince de başka ihtiyaç sahibine gidecek ki bizim durumumuz çok çok iyi
(117 puan) tarafından
Allah hayrını bağışlasın kuzum ne güzel yapmışsın bende ilk kızıma hiç bir çul bile almadım rızkı ile geldi hep :)
(117 puan) tarafından
Yorumları okur musun canım nasıl insanın morelini bozuyolar ben çok mu saçma sapan soru sordum acaba burası ne kadar kötü zihniyetli bir yer olmuş böyle
-Reklam-
+1 oy
(372 puan) tarafından
İhtiyacı olan demiş İhtiyacın mı var
(117 puan) tarafından
İşinize bakar mısınız Allah ıslah etsin sizin gibileri
(5,319 puan) tarafından
Neden bu kadar cellallendi acaba :) aşağıda yapılan normal yorumlarda bile kavgaya gider gibi cevaplar vermişsin :)
(372 puan) tarafından
Amin ihtiyaç sahibine deyip verilmek istenen beşiği beleş fiye almaya çalışan senide ıslah etsin
(117 puan) tarafından
Senin beynin öyle algılıyor demekki iyi geceler
(372 puan) tarafından
Beynim algılıyor çok şükür en azından.;)
0 oy
(8,293 puan) tarafından
Boyanmadan da güzel duruyor.
(117 puan) tarafından
Sağol canım bu güzel yorumun için :))
0 oy
(630 puan) tarafından
Güzel bence de çok uzun ömürlü olmaz küçük gibi 
(630 puan) tarafından
Yani dekoratif gibi aynen
(117 puan) tarafından
İler de veririm evine dekor olarak koyarsın belki Allah düşürür o dekoratif dediğin beşşiğe muhtaç kalırsın belki ...
(630 puan) tarafından
Arkadaşım bebek yatamıyor bunlarda onu diyoruz farkında mısınız kullanılamayan şey ne oluyor acaba siz ne diyorsunuz adına. Elhamdülillah bizim hiç beşiğimiz de olmadı yatağımızda çok da mutluyuz allah kimseyi düşürmesin
(117 puan) tarafından
Ya hiç çocuğum olmasa ilk hamileliğim olsa tecrübem yok derim geçerim de yani bu benim 2. Gebeliğim 5 yaşında kızım var gayette güzel beşşikler de yattı hadi iyi geceler
(630 puan) tarafından
E tecrubeliymissiniz de ben ne biliyim 3-5 ay kullanılıp sonra ömrü bitecek şeyleri bulundurmuyorum şahsi fikrim bi kıyafet 1 ay anca oluyor çocuk bu benden iyi biliyorsunuzdur dekoratif derken de hanı bebek görmeye geliniyor bebeğin resmi çekiliyor falan ben onu kastettim iyi geceler sizede
0 oy
(1,649 puan) tarafından
Almam çünkü kısa vadede kullanılabilecek birşey ve evimde fazlalık yapamam hiç zaten bebeklerin eşyası ıvır zıvırı çok oluyor 
(117 puan) tarafından
Canım anne yanı beşiği bu kocaman beşşik alamam bende yatak odam küçük
(1,649 puan) tarafından
Bende aynı öyle diyordum ama bebek doğunca anlarsın 6.aydan sonra mümkün değil yatiramazsin ve o kadar zaman için sonrasında bunu evinde fazlalık ettiğine deymeyecek yenisini almak zorunda kalacaksınha dersen 6 ay yanımda yatsın besikle sonra odasına geçircem yeni alırız diye o zaman ideal
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Hiç boyamadan da çok tatlı bence ,:)

(13,702 puan) tarafından
Üzülme üzülme onlar da kötü niyetten dememistir kuzum hani tutunup kalkiyolar falan ya ufak gelir diye demişlerdir, üzülme hiç.

Hayır selamet içine girsin de, ufak gelince alirsjn büyüğünü herşey zamanla olur :)
(117 puan) tarafından
Canım dekoratif ürün diyenler var sence bu kötü düşünce olmuyor mu
(117 puan) tarafından
Dalga geçmişler resmen insanlık denen bişey kalmamış
(7,718 puan) tarafından
Dekoratif diye ona demiyorlar. Kısa sürede kullanacağın bir beşik olduğu için insanlar tecrübelerinden de yararlanarak bunu söylüyorlar ama sen tüm yorumları ters anlamışsın.
(5,319 puan) tarafından
İnsanlar güzel şekilde fikrini yazmış sen hepsine sadece hakaret etmişsin beğendiysen illa olacak diyorsan ne diye soruyosun insanlara ?
0 oy
(581 puan) tarafından
Rengi güzel bence 
(117 puan) tarafından
Sağol canım fikrin için
0 oy
(5,319 puan) tarafından
Valla kaç ay kullanılır ki. Oğluma almıştım buna benzer 6 ay bile kullanamadım baya ufak
(117 puan) tarafından
Canım 2 3 yaşına kadar kullanmayacağım bende para ile almıcam zaten kullanırım sonra bende ihtiyacı olana veririm zaten yatak odam küçük ne yazıkki öyle büyük beşlik anne yanı alamam
0 oy
(1,090 puan) tarafından
çok güzelmiş ama acaba sallanıyor mu? 
(117 puan) tarafından
Sallanıyor canım da ben pek sallanan sallamaya alıştırmak istemiyorum 2. Ye hamileyim kızını sallamaya çok alıştırdım
(1,090 puan) tarafından
sallanıyor olması güzel en azından son çare sallarsınız :) ben de kızımı sallamayavağım kendi kendine uyusun demiştim ama 4 yaşına girecek hala benle yatıyor .. yapmam dediğim ne varsa yaptım  o yüzden her ihtimali değerlendiriyor olmakta fayda var
(117 puan) tarafından
İlk kızımda çok çektim aşkoo bu sefer ilk de yaptıklarımı 2. De yapmıyacağım diyorum hep ama bakalım görücezz :))
0 oy
(7,397 puan) tarafından
Bende aldım durumum yok alacak diye yine içim rahat etmedi danelerim vardı güzel hiç kulanilmamis onu verdim kadında sevinmisti güzel buda bence iş görsünde
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Bshcem olsa cicek ekerdim dekoratif cok güzel 
(117 puan) tarafından
Bu yorumu hangi akla hizmet yaptın acaba gözün çok yükseklerde galiba senin bahçen olursa iler de ben sana veririm bol bol dikersin bir yerlerine..
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Boyama bu rengide çok güzel. Bu beşik 8 9 ay seni idare eder canim. Bende oğluma letgodan almıştım istediğim beşik pahalıydı ne gerek var demiştim aldım sildim kullandım. Silersin miss gibi olur.
(117 puan) tarafından
Başvurmama gerek yok canım Allah rızkını çıkardı çocuğumun ilk rızkı beşşik oldu daha 1 çul almadım çocuğuma ilk kızıma torba torba kıyafet gelmişti bebek kıyafetleri rızkı veren Allah'tır :)
(1,945 puan) tarafından
Ne güzel canım güle güle giydir kızına. Sağlıkla kucağına al bebeğini. :))
(117 puan) tarafından
Amin canım benim sende inşallah :)
(1,945 puan) tarafından
Benim ki 2.5 yaşında canim :))) güzel dileğin için teşekkür ederim :)
(117 puan) tarafından
Rica ederim canımm :)
0 oy
(754 puan) tarafından
Çok hoş ve çok güzel idare eder canım seni odanda küçükse gayet iyi. Mesela ben park beşik aldım dün deneyelim dedik olmadı yatağı değiştirdik yine olmadı boşuna almışız şimdi tekrar küçük beşik alacaz bakalım. Al  kaçırma canım
(754 puan) tarafından
İdare etsin canım sonra başka alırsınız para oldukça çareler tükenmiyor sonuçta. Bazen burda çok saçma yorumlar görüyorum her yerde illaki değişik insanlar var. Sen aklına yatanı yap canım kimseye bakma dün valla hem üzüldüm hem pişman oldum hiçbir şekilde sığmadı 3.5 bin TL verdik bide şimdi bidaha alıcaz 2.el veya sıfır bilemiyorum bakalım
(117 puan) tarafından
İnşallah bulursun canım ben beleş oldum burda 2 3 kişi beleş yaptı beni :)(( kendilerince tabi
(754 puan) tarafından
Sen takma boşver saçma yorumları isteyen istediğini desin ister parayla alırsın ister beleş fırsat varken niye değerlendirmeyeceksin ki boşver. Kaç haftalık hamilesin canım
(117 puan) tarafından
12 haftalık diyelim canım :)) sağol güzel düşüncen için
(754 puan) tarafından
Maşallah canım sağlıkla gelsin inşallah bende 24 oldum bakalım hayırlısıyla ☺ :) Rica ederim canım
0 oy
(1,027 puan) tarafından
Güzelmiş canım ekstra para vermezsin benimki 2 yaşında lüks aldıkta noldu ayağımda yatıp kalkıyor
(117 puan) tarafından
Hay ağzına sağlık valla bencil kendini yüksek de görenler de bu yorumunuzu okur inşallah :)
(1,027 puan) tarafından
Okusunlar vallahi devir ekonomi devri zannetme alma ihtiyacınmı var diyenler ellerine düşsün senden benden önce gider alırlar
(117 puan) tarafından
İnşallah düşer canım insanın hayatını bilmeden yargılama yapıyorlar
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Eğer bu yana doğru sallaniyosa efsane olur. Arkadaşım bana zorla yana sallanan böyle ufak bı beşik vermiş. Allah razı olsun dedim. O kadar memnun kaldım ki. İlk cocugumda neden böyle biseyimiz yoktu diye hayiflandim hatta. Çok iyi oluyo. 
(117 puan) tarafından
Sağol canım benim fikrin için sallanan bir beşşik:)
(15,212 puan) tarafından
Çok işine yarayacak bence. 8 ay kullandım ben kızımda. Çocuktan çocuğa değişir en azından 6 ay kullanırsın ama
(117 puan) tarafından
Aynen canım gidebildiği yere kadar gider sonra bende ihyatacı olana verir daha büyüğünü alırım :)
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Rengi çok iyi hiç boya masrafı verme koyu renk lat kat boyamak ister belki kapanmaz riske girme.devir ekonomi devri al beşiği ona vereceğin parayla başka bı ihtiyaç alirsin
(117 puan) tarafından
Sağol canım düşüncen için ben kendim boyarım diye düşündüm belki de boyamam bilemiyorum:))
0 oy
(581 puan) tarafından
Al bence çokta güzel beşik bebiş büyüdügünde kullanmazsın 
(117 puan) tarafından
Büyüdüğü zaman bir çaresine bakacağım canım bir kaç ay idare etsin de :)) sağol güzel düşünccen için
(581 puan) tarafından
Ben bir beşikle büyüttüm sallanan aldım bir yaşına kadar yattı sonra hep yanımda uyudu halen yanımda daha yatak almadım aldıgım zaman ayırıcam
(117 puan) tarafından
Yanıma yatmasına alıştırmak istemiyorum canım benim ilk kızım 5 yaşın da belli bir zaman sonra hep yanıma yatırdım şimdi bile bazen oluyor ki yanım da yatmak istiyor ben 1 kere yatabilirsin diyorum devamlı olmasa da çok nadir izin veriyorum çocuklar da anne baba yanında yatma isteği pek geçmiyor hep yatmak istiyolar bende alıştırmak istemiyorum o yüzden
(581 puan) tarafından
Aslında dogru olan ayrı yatmaları depremden sonra hic ayrı yatıramadım
(117 puan) tarafından
Sende haklısın canım psikolojik olarak öyle oluyoruz
0 oy
(2,094 puan) tarafından
Çok güzel kendi rengide o kadar hayalini kurdum bebeğim anne yanı beşikte olsun bizimle aynı odada olsun ama sağolsunlar salonda yatırıyorlar bebeğimi 
(1,923 puan) tarafından
Nasıl müsade ediyorsun ya
(2,094 puan) tarafından
Ben müsade etmiyorum zaten bebeği koynumdan alıyo kaynanam götürüyor salona
(2,094 puan) tarafından
Amin canım
(1,923 puan) tarafından
Müsade etme işte canım kitle kapını
(2,094 puan) tarafından
Kız ısrarla çalıyo kitlesem nolcak

İlgili bir soru bulunamadı

379,923 soru