0 oy
53 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (374 puan) tarafından

Günaydın herkese hanımlar 6 aylık bebeğim var pazartesi doktora götürdüm 4.ayindan beri sadece 200 gram almış hiç ilerleme olmadı kanlarını verdik doktor kansızlık var dedi ilaç yazdı 1 ay sonra tekrar çağırdı sonuçtan anlayan arkadaşlar bakar mısınız çok mu düşük ya da korkulacak birşey yok mu ona göre çocuğumu başka bir doktora daha götürmek istiyorum o gün kalabalık olduğu için fazla konuşmadım doktorla ama kafam da soru işareti kaldı anlayanlar dan ricam bakar mısınız 

image

2 Cevaplar

0 oy
(1,015 puan) tarafından
Aşırı düşük canm aşırı hemde ben trenyoldan Ferrimix mini şase formunu aldım eğer bebeğin ayına uygunsa onu kullan canm değeri güzel yükseltiyor 28 di benmm oğlanın 36 oldu bı kutu düzensiz kullandık bı de sen bı bak güzel iceikli bişey kullan sadece bebeğe uyku halsizlik yapar iştahsızlık yapar kansızlık 
(374 puan) tarafından
6 aylık canm daha başka bir tane daha doktora mı gostersem aceba sizinki kaç yaşında düşük çıktı
(1,015 puan) tarafından
Canm benim ogaln 3 buçuk yaşında, 6 aylikta olsa takviye demir ilacı kullanmalı çoğu demir ilacı dişte leke yapar araştır sen
(374 puan) tarafından
Yazdı ilaç doktor 1 ay sonra tekrar çağırdı inşallah yükselir o zamana kadar
(1,015 puan) tarafından
İnşallah canm
-Reklam-
0 oy
(159 puan) tarafından
Neden. Kansızlık çıktı acaba 

Kan ilacı kullanmayınız mi yoksa 
(374 puan) tarafından
Kullandık ama neden oldu bilmiyorum
(159 puan) tarafından
Kızımda 6 aylık kan ilacı vermek istemiyorum
Acaba bişey ollur mu :/

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Reyhan Karaca (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 45 göst.
16 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hira27 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...