+1 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (7,744 puan) tarafından

Sorum yukarıda kızlar teşekkür ederim eksilerini ve artılarını yazarsaniz sevinirim 

image

27 Cevaplar

+1 oy
(1,750 puan) tarafından
Bende bekliyim burda
(7,744 puan) tarafından
Bekleyelim bakalım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
düzenlendi

O kadar para verdim 3 ay dayanmadı kırıldı

image

(7,744 puan) tarafından
Ciddi mi bende dün sordum 600 TL dedi nerden aldın sen ben alırsam internetten almayacam burada Alaçam
tarafından
Trendyol da 800 küsüre almıştım
(7,744 puan) tarafından
Ooo markası vip Ahmet mi
tarafından
Hepsi burada dan almışım resmini atayım fiyat ikiye patlamış 5-6 ayda
+1 oy
(2,891 puan) tarafından
Ben kullandım hiç güzel değil suyunu Güzel sıkmıyor birde benim aldığım çok sesli sapında gacur gucur ses hep 

Kovası devrilebiliyor

Bezi cırt cırtlı sökerken acayip ses oluyor 

Yerleri ıslak bırakır tabi benim aldığım öyle idi

Şimdi sadece mop aldım yedek bezli aman Allahım ne kadar güzel bütün tozları şıp diye alıyor 

Canım heves ettiysen dene ama kovası ağır 
(7,744 puan) tarafından
Annemde vardı bezi açıp yıkaya yıkaya artık yapılamıyordu ve kocaya girmiyordu ┐⁠(⁠ ⁠∵⁠ ⁠)⁠┌
(2,891 puan) tarafından
Evet kovaya girerken takılıp kalıyor cırt cırtlı yerleri
+1 oy
(1,623 puan) tarafından
Haznesine sokması falan zor oluyor bunları 
(7,744 puan) tarafından
Evet annemde var aynı sıkıntıları yaşıyor acaba dedim annem mi bozdu
+1 oy
(5,332 puan) tarafından
Aynısı değil ama farklı bir tane aldım bi kaç gün kullandım suyunu iyi almıyor bez ıslak kalıyor gıcık kaptım

Eğer iyi sıksaydı silmesi vs çok iyi
(7,744 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(5,332 puan) tarafından
Rica ederim canım
+1 oy
(6,016 puan) tarafından
bundan değil ama bunlar ilk çıktığında almıştım gayet memnunum. 
(7,744 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım markası ne vip Ahmet mi
(6,016 puan) tarafından
olabilir canım 3-4 sene oldu. trendyoldan almıştım
+1 oy
(381 puan) tarafından
Üç günde kirildi okadar dandik 
0 oy
(581 puan) tarafından
Aldım plastiği kaliteli ama bezi sürekli takılıyor yıkama bölümünde sıkıntı ama bezleri süper siliyor parex marka var mor olan süper Birsey onu alıcam 
0 oy
(1,429 puan) tarafından
Arkadaşım evlenirken ev yerleştirmesinde onda denk gelmiştim kalitesinden mi bilmiyorum ama kovaya sokup çıkarmak çok zor oluyor insanı oyalıyor o da kendine normal Vileda almıştı hatta begenmeyip 
0 oy
(994 puan) tarafından

Ben bunu kullandm hiç güzel değil anneme verdim . Şuan bunu kullanıyorm memnunum belki fikir olur sana 

image

0 oy
(901 puan) tarafından
Vip ahmetinki iyi ben kullaniyorum 4 yıl olacak ama sprey mop aldim onu daha çok kullaniyorum suan 
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Ben kullanıyorum gayet memnunum kaliteli 
0 oy
(261 puan) tarafından
Markette vardı oyuncak gibi küçücük bişey ben oyuncak sandım
0 oy
(1 puan) tarafından

Ben kullandım ama açıkcası pek menun kalmadım bire bir bu model değildi ama benzeri idi , ıslak bırakuyor, ne kadar sular karışmıyor desede karışıyor maalesef, köşeleri falan pek temiz almıyor tavsiyem parex al temiz su kirli suya asla karışmor silemesi temizlemesi süper 

image

(7,744 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım baya pahalı
(1 puan) tarafından
Hepsiburadan aldım ben orda daha uygun,ama bir kere verip parasını ömürlük kullanılır  diğerleride ucuz değil ki.
0 oy
(141 puan) tarafından
Tavsiye etmem bunun içinde suyu sıkacal bir şey var o kırılıyor bir süre sonra bazen Ebu takılıyor çikmiyor taviste etmem
0 oy
(675 puan) tarafından
Kullanıyorum  eşim almış ben eski viladalari seviyorum hem çatladı ama.cok.guzel.siliyo iş görüyor ama 
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Benim var ben çok memnunum canım tavsiye ederm 4 5 tane bezi var 
0 oy
(191 puan) tarafından
Almayın ben geçen sene indirimde aldım bir kaç ay kullandım altı hemen çürüdü kırıldı bı sapı kaldi
0 oy
(3,272 puan) tarafından
Ben planet marka kullanıyorum memnunum 
0 oy
(523 puan) tarafından

Bekarken çeyizime almıştım 3 yıldır kullanıyorum gayet memnunum. Zaten bunu kullandıktan sonra diğer viledaları kullanamıyorsun. Vileda kullanmaktansa böyle moplar daha temiz yapıyor bence. Tabii şu an kirada olduğum ev ne kadar temizlesen de temiz görünmüyor o ayrı mesele :D

image

İlgili sorular

+2 oy
17 cevap 545 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (282 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 211 göst.
5 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cinarimmmm66 (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 195 göst.
14 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 247 göst.
17 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma&furkan (962 puan) tarafından soruldu

380,274 soru

11,385,622 cevap

34,885 kullanıcı

...