0 oy
149 göst.
Diğer kategorisinde (414 puan) tarafından
Doğumdan sonra bayağı bir fazla kilom var 12 kilo kadar Diyetisyene gitmek istemiyorum En aşağı 1000 lira iki üç gündür sebze protein ağırlıklı beslenmeye başladım mı bir zaman sonra takılır mıyım bilmiyorum Emziriyorum da kendim diyet yapsam kalıcı bir şekilde kilo verebilir miyim

14 Cevaplar

0 oy
(343 puan) tarafından

Post yukari  cok bilgim yok ama bu hafta başladım her oglen pul biber sumak ve yoğurdu karistirip yiyorum birde gece yerdim ona dikkat ediyorum yarim ekmek kumru vesaire yemeden kapatmaya çalışıyorum günü:)

(414 puan) tarafından
Bende 3 gündür sebze ve protein agırlık lı besleniyorum ama bakalım
-Reklam-
0 oy
(1,406 puan) tarafından
Ekmek abur cubur kes verirsin canim sebze ve protein ağırlıklı beslenirsen yanında da spor yaptın mi bal gibi de verirsin 
(414 puan) tarafından
3gündür kestim cnm okadarkilolu hissediyorum ki kendimi özgüveni m eksildi spor da ypma sansm yok ama leslie cok duydum evde denemek istiyorum
0 oy
(1,656 puan) tarafından

Canım 80 kilo vermiş biri olarak yazıyorum sana ben ameliyat oldum vermeme gibi bir lüksüm yoktu ama 2 yılda vermem gereken kiloyu 8.9 ay gibi bir sürede verdim 

1 hamur işlerini hayatından çıkar 

2 makarna pirinç pilavı yok veya nefsine köreltecek kadar 3.4 kaşık 

3 abur cubur çikolata cips cola hazır gıdalar asla yok 

Ekmek sadece 1 İnce dilim kahvaltıda 

Şeker ve şekerli şeylerden Uzak dur 

Eğer içe bilirsen sade türk kahvesi iç ama içine tarçın ekleyerek iç 

(414 puan) tarafından
Sağol cnm kahveyi seker siz içiyorum bir denicem kendimi kaçamak yapmicam
(1,656 puan) tarafından
Yapma cnm kahveyle birlikte tarçın da ekle 6 dan sonra birşey yeme ama sen emziriyorsun 8 yapabilirsin sabahları limonlu su içebilirsin

Birde bir sürahi belirle icine çubuk tarçın limon ve maydanoz at gün içinde sürekli olarak tüket
(6,827 puan) tarafından
Post sahibi değilim ama vücudunda sarkma oldu mu 2 ayda 14 kilo vardım kollarım ve göğüslerim sarkti
(1,656 puan) tarafından
Oldu cnm ama beklediğimiz den az oldu onun içinde bugün spora başlıyorum göğüs diye birşey kalmadı bende içleri boşaldı deri kaldı
0 oy
(22 puan) tarafından
68 den 53 düştüm diyetisyene gitmeden ful stres sigara yetti oğlum hasta olmuştu o zaman verdim
tarafından
Bende bende üzülünce ye mutluyken ye kırgınken ye boyuna ye ahahaha
(6,245 puan) tarafından
Sırf şu zayıflama için sigaraya abancam
tarafından
Psikoloji bozulmayınca oda tel fayda etmiyor
(6,245 puan) tarafından
Psikolojimi kalmis ben daha çok aliyom
tarafından
:DD kız bende de öyle depresif olup yemesem de gene 1 kg tabloda yazılıyor en son belindeki yağları kesicem
0 oy
(3,413 puan) tarafından
10 kg verdim ben gecen sene 84 kg dim  bu sene 74 oldum ama ramazanda 2 kg almisim geri basladim hareket cok onemli bebegini at bebek arabasina yuru leslie yap evde yediklerine dikkat ben porsiyon kucultmustum 
0 oy
(381 puan) tarafından
Sporsuz doğuma 130 kiloyla girdim şuan 80 kiloya düştüm veriliyor yani 
(961 puan) tarafından
Nasıl verdin acaba kız yaz da bilek
0 oy
(894 puan) tarafından
Ablam online diyetisyen desteği alıyor fiyatı 400 ya da 500 liraydı sanırım. 25 kilo verdi sonra sıkıntıları oldu bıraktı 18 kiloyu geri aldi şimdi 2 gün önce yeniden başladı canım istersen online diyetisyenlere de bakabilirsin
(414 puan) tarafından
Şu an iki yere online diyet fiyatı sordum biri iki buçuk bin lira Bir de 1.000 lira olduğunu söyledi
(894 puan) tarafından
İstersen ablama sorayım canım kendi diyetisyeninin numarasını atayim sana
0 oy
(219 puan) tarafından
Ablam su içerek kilo verdi beyaz ekmek ve şekeri kesti.
0 oy
(9 puan) tarafından
Ben verdim doğumdan sonra yaklaşık 20 kilo verdim 4-5 ayda 90 kiloydum 70 düştüm bı ara geri saldım (çok yedim) şimdi tekrar dikkat etmeye başladım evde yarım saat spor yaptım her gün YouTube den sonra ekmeği bıraktım tatlıyı bıraktım sebze yedim haşlanmış yumurta ve sabahları aç karnına tarçınlı türk kahvesi içtim 1 çay kaşığı tarçın 1 tatlı kaşığı türk kahvesi 1 fincan suya koyup kahve yaptım içtim iştahı kesiyor karbonhidrati bırakırsan zayıflarsin  başta yediğim ekmeğin yarısını ye iki üç gün sonra daha sonra dört de birini ye bünye alıştıkça ekmeği bırakıyor insan 
0 oy
(77 puan) tarafından
Bir tanıdığım var Bir ayda 20 kilo verdi ve nasıl verdi biliyor musun meğersem demir eksikliği varmış gidip de doktora tüm testlerini yaptırıp demir eksikliği vardı ilacı kullandı kendi kendine kilo verdi bazen vücudumuzda eksik olan vitaminlerden dolayı kilo vermemiz bile zorlaşabiliyor
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Ben diyetisyensiz çokta güzel kilo verdim ama beslenmeme inanılmaz dikkat ettim ve spor yaptım. Şuanda da az yemeye çalışıyoruz özellikle öğlen salata ton balığı veya yoğurt meyve yulaf şeklinde geçiştirmeye çalışıyorum. Ama bakın mutlaka biraz biraz spor da lazım
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Valla vermek istediğim bi 6 7 kilom var diyetisyende bir kat altimda ama gel görki bu konudaki iradesizlik ve üşengeçlik seviyeme ben bile şaşırıyorum 
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Sağlıklı beslenip da ev içindeki hareketlerini artır. Sürekli odadan odaya bişeyler getir götür. Havalarda guzel artık bebeğini alıp bebek arabasıyla günlük yarım saat bile yürüsen hem sana hem bebeğine iyi gelir. Yürüyüş en güzel spor. Bide bebek arabası itince ekstra enerji harcıyorsun
0 oy
(189 puan) tarafından
Ben hiç bişe yapmadan 12 kilo verdim 3 ayda bı kendimi darttim 12 kilo vermişim hiç anlamadım şuan 63 kiloyum doğumdan snr tabi 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 177 göst.
17 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Premsesannesi (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.
18 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,144 göst.
0 oy
3 cevap 227 göst.
18 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu

379,945 soru

11,373,963 cevap

34,856 kullanıcı

...