0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (530 puan) tarafından
Ne gibi faydası var 

6 Cevaplar

0 oy
(417 puan) tarafından
Bunu bende merak ediyorum 
(4,198 puan) tarafından
kol bacak yimisacik pambik premses gibi yapiyoreee:) com guzel ben braktigi hissi seviyorum vucutta. . ama fircalarkan toz dokuluo deri tozu o olayi sevmiyorum. biyle disarisi balkon malkon olacak hatur hutur fircalancan yada dusa girmeden once dusakaninin ivinde. onun harici ev toz oluo batio gibi . salonda tv karsisinda fricalandiysam supurge acip koltuk hali mali supurup. orta sehta tv sehpasi toz alip ve laminantlari silmem gerekio:) kuru bi cikt varsa toz cikio yani
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çilek görüntüsüne iyi geliyor :D ama beyaz tenli ve cildiniz hassas ise önermem
(3,704 puan) tarafından
Ya sen beni dinle. Öyle bastıra bastıra değil. Törpünün en ince kısmıyla. Sabunlu Lif bile beni pespembe yapıyor düşün.
tarafından
İşe  yaramazsa bulurum seni ben anne ahaha
(3,704 puan) tarafından
Dı pörsın hev gaaaat... Hat adres herşey iptal ben :)))
tarafından
:DD DD ahahahah buluruz
(3,704 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cidden dene sen. Bak bana dua etceksin. Enişte aaaaşık olacak sana aaaaaşıkkkk:)
0 oy
(181 puan) tarafından
Cilek bacaklar için...
0 oy
(1,281 puan) tarafından
Düzenli yapıldığında selülit e iyi geliyor ben 3 senedir kullanıyorum 
0 oy
(4,198 puan) tarafından

kol bacak yimisacik pambik premses gibi yapiyoreee:) com guzel ben braktigi hissi seviyorum vucutta. . ama fircalarkan toz dokuluo deri tozu o olayi sevmiyorum. biyle disarisi balkon malkon olacak hatur hutur fircalancan yada dusa girmeden once dusakaninin ivinde. onun harici ev toz oluo batio gibi . salonda tv karsisinda fricalandiysam supurge acip koltuk hali mali supurup. orta sehta tv sehpasi toz alip ve laminantlari silmem gerekio:) kuru bi cikt varsa toz cikio yani

(3,704 puan) tarafından
Kank sakin ol, herkes vazgeçti :)) o nasıl anlattı yav. Fırçanın kullanımı, üretim aşamasından daha zor
0 oy
(6,020 puan) tarafından
selülit giderici masaj yapılır onunla, aşağıdan yukarıya. düzenli kullanmak lazım ama öyle 3+5 kere değil her gün yıllarca 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
18 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Casperiye (4,198 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 183 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
22 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde SmyyeCirkin (13 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,891 kullanıcı

...