+1 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Arkadaşlar konuyu özet geçeyim kayinvalideme benim evimde yer içer kalır sonra arkamdan çocuğumu benden ayırmaya çalışıyor sürekli kendi ailesine götürüyor diye dedikodu yapmış... Ben de bunu çok sevdiğim eşimin akrabasına bir abla ile paylaşmıştım Tabii o da bunu her tarafa yaymış işte kayınvalidesi kızın hakkında böyle şeyler söylüyor falan diye.. Ben de zaten bilerek duyulsun istedim... Her önüne gelen geline aynı muameleyi yapıyorlar Kayınvalidem o günden beri benimle konuşmuyor ... bayramda bayramlaşmaya gittiğimde evi terk etti düşünün yani o derece düşmanlık var Vay efendim ben nasıl yaşanılan bu olayı insanlara anlatmışım onların benim hakkımda konuşması normal ama benim konuşulanları başkasına söylemem anormal bir durum şu anda Kayınvalidem bütün bayrakları Bana çekmiş durumda görümcelerim öyle hepsi bana düşman Şöyle ki ne Mezarıma ne de dirime gelsin diyecek kadar insanlar Vallahi benim de işime geliyor hep huzursuzluk hep huzursuzluk şimdi konuşmuyoruz ama yine de rahat bırakmıyorlar Siz ne tavsiye edersiniz tecrübeli arkadaşlar

8 Cevaplar

+2 oy
(416 puan) tarafından
Tek tavsiyem hemen mutfağa gidip güzel bi kahve yap iç keyfini çıkar canım
(134 puan) tarafından
Sen var ya mükosun :)
(416 puan) tarafından
Bir daha gelemeyeceğin bir hayat için kendini asla yıpratma hele ki memnun etmeye çalışıp edemediğin nankörler için asla kuzum
(134 puan) tarafından
Çok çok haklısın çok
-Reklam-
+2 oy
(2,722 puan) tarafından
Gelirseler ekime gelmezseler şeyime anlayışı var bende ne guzel kiz gelmesinler görmesinler ☺
0 oy
(288 puan) tarafından
eşin bu konuda ne diyor 
0 oy
(228 puan) tarafından
Kız sen ne ıyilik yaptında Rabbim mükafatlandırdı seni:))❤Şaka bir yana oh mis gibi kafan rahat olur boş ver.
0 oy
(2,762 puan) tarafından
İşte uzak olunca iyi olacak gibi düşünüyoruz da ne esinle huzur bırakırlar ne evinde.
0 oy
(854 puan) tarafından
Sen kuskunluk gösterme, yinede esinin hatrina selami sabahı kesme, bayram seyranda elini öpmeye git vs. Kuserse kendi ayıbı olarak kalsın. Esinin tavrida önemli tabi, yine de yaymasan iymis bana göre. Direk kendisiyle halletseydiniz
0 oy
(965 puan) tarafından
Oh iyi olmuşlar hayatından çıkmışlar 
(134 puan) tarafından
:) Amin
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Buda bahane olsun daha görüşme onlarla boşver,cok da lazım değiller en azından kafan artık rahat olur
(134 puan) tarafından
:) aklın yolu hep birdir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 429 göst.
26 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 194 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 75 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Akile (88 puan) tarafından soruldu