+1 oy
458 göst.
Aile kategorisinde (95 puan) tarafından
Eşim böyle söyleyince bende ben evimde rahatım günlerce orda burda kalamam dedim 5 yıldır evliyim hiç günlerce bir yerde kalmadim sıkılmış mi benden ondan mı böyle diyor kahveye gitmişti onun kavgasını ederken söylemişti bu yaz belki askere gider inşallah gider orda hasret çeker anlar nasıl oluyormuş ayrılık çünkü ben evinden başka yerde rahat değilim kırıldım yani öyle diyince 

13 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Ben 3 ayda bir Annemlere gidiyorum İlk evlendiğimiz zaman gibi oluyor Yani bazen uzak kalmak aşkı alevlendiriyor diyebilirim ama kocalarınız aldatmaya meyilli ise Siz bunu yapmayın genelleme söylüyorum sözüm meclisten dışarı
(95 puan) tarafından
Yok canım arkadaşlarıyla rahat rahat takılmak için söylüyor galiba
tarafından
Ya Erkekler bir yerden sonra sıkılıyor yani ilişkiymiş aşıkmış şeymiş aman boş ver sen git anana takıl Sen Kendini yorduğuna uğraşıp kafaya taktığın ha değmez Sen uzaklaş o askere gitsin bir özlesin aklı başına gelsin
(5,033 puan) tarafından
Bu yoruma çok katılıyorum bazen uzaklaşmak iyi geliyor ikimize de. Bizde öyle arkadaşla çıkma olaylarına karışılmaz yani gidince niye geç geldin nerdeydin gibi muhabbetlere girmeyiz hiç. O yüzden rahatça çıkmak için bana böyle bişey söylemez ama  biraz uzak kalmak özlemek aradaki aşkı arttırıyor bence de :)
tarafından
Dimi sıkılıyor insan bende sıkılıyorum:D yemek yap temizlik yap yat kak aynı nereye kadar kaçamak yapmak lazım gez arkadşlarınla ailenle tatil yap
-Reklam-
+2 oy
(115 puan) tarafından
Birgün gitmiş gibi yapıp eve aniden geri dön Bakalım ne yapacakmış evde
(421 puan) tarafından
Çok fenaca ☺️☺️
(115 puan) tarafından
Erkek milleti Vala hiçbirine güven olmaz;)
(421 puan) tarafından
Olmaz eşim namazında Niyazinda ama hiç güvenmiyorum heran herşey yapabılır☺️ erkek nefsi sonuçta 11 yıldır birşeyin li görmedim duymadım bu saatte ne sonra gomryeecgim anlamına gelmez
+1 oy
(1,346 puan) tarafından
Benimki bir gün öyle söyledi arkadaşlarımın eşleri annesi gile kalmaya gidiyor sen hiç gitmiyorsun demişti ben evdeyken dışarı çıkamıyor çünkü geçenlerde 2 gün kaldım geldi aldı beni bidaha gitme kalmaya sen gidince ev çok boş oluyor kalamıyorum evde dedi hkhkhk
+1 oy
(421 puan) tarafından
Şahsen ben kalmıyorum neden sallıyor insanın kendi evi gibisi yok annem ablam çok iyi bakar bana kalmam için ısrar ederler canım ne çekerse yaparlar tabi bende onlara karşı öyleyim fakst kalamiyorum aklım evimde kalır 
(95 puan) tarafından
Aynen insan evinde rahat üstelik benim annemlerde öyle iyi bakmaz bana
+1 oy
(445 puan) tarafından
Kahveden gelince söylemişse gözü dışarıda değil gibi. Bence eşinize alan tanıyın.
+1 oy
(13,034 puan) tarafından
Çok nefes almak istiyorsa o gitsin anasına ama dönebilir mi bilemiyorum :)
+1 oy
(7,612 puan) tarafından

Benimkide salı günü gittim aramaya başladı ben evde duramiyom gelin die 6 yılın başında bı kalmaya gittim koyarkende isdedigin kadar kal demişti :D

(95 puan) tarafından
Acaba benimki de kalsam günlerce der mi öyle
+1 oy
(2,761 puan) tarafından
Ben eşimden sene de 10 gün uzaklaşıyorum hep yeniden evlenmiş gibi oluyoruz :)
(95 puan) tarafından
İyi geliyor yani ben nereye gideyim bilmiyorum ailem sıkıntı çünkü
(2,761 puan) tarafından
Benimde bir annem var yalnız başına benimde başka kalacak yerim yok :D
(95 puan) tarafından
Evlendikten sonra insan tek yurdu evi oluyor ya ne olacak sanki eşler de bunun farkına varıp daha iyi davransa ilgilense falan
+1 oy
(2,688 puan) tarafından
Haha bu ben. Ama ben evimde rahatım açıkçası başka yerde de kalırım ama gezmek için sknti değil. Ben kaldım ama çok çok uzun süreler değil eşim de der ama ben takilmam yani 
(95 puan) tarafından
Ben çok takıyorum ya acaba sıkılmış mi benden istemiyor mu diyip kuruyorum
+1 oy
(2,084 puan) tarafından
Otur evinde bizim akraba her yaz üç ay annesi gölde kalıyordu kocası aldatmış bu yıl gelmedi babası kabul etmemiş 
(95 puan) tarafından
Oda çok kalıyormuş ama 3 ay nedir çok fazla
(2,084 puan) tarafından
Bilmiyorum işte göndermek istiyor ise bir düşünmek lazim
+1 oy
(24 puan) tarafından
Valla bende ayda bir falan eşim gece mesai oluyo 6 gün sabaha kadar çalışiyo bende ailemin yanına gidiyorum hem yazlık gibi biyerde oturuyorlar çocuk da çok eğleniyo geldiğimiz zaman bizi çok özlemiş oluyo aşkımız gerçekten artiyo o özlem uzakta mesajlaşma falan sevgili gibi çünkü sürekli aynı rutin biraz sıkılmaya basliyo insan eşinizi sıkar mısınız mesela arkadaşlarına gitme diye yoksa çok mu sık gider yani kisitlama varsa sıkılmış da olabilir bu sizden uzaklaşmasına sebep olabilir biraz özel alana ihtiyaci vardır iki tarafında bence 
(95 puan) tarafından
Ben ailemin yanına gidemiyorum canım annem istemiyor eşimde orda rahat etmediğimi biliyor inşallah o askere gider anlar biraz
(24 puan) tarafından
Hmm anladım canım inşallah öyle olur
+1 oy
(931 puan) tarafından
10senelik evliyiz evim disjnda biyerde kalmaktan nefret ederm esimde bi kere bana dedi aynisjnj herkez bi gidio gunlerce kalio sen nie yapmiosun dedi sevmiorm bilmiomusun dedim kapadm konuyu sonra cok gecneden arkadsm cagirdi ona oturmaya gittk bayada gece kadr oturdm benmki dakka basi aradi beni hadi alim seni nezamn kalkcan ole bole arkadslarda bi sorun mu var acaba dedi bende yok ilk defa bi aksami ayri geciriorz dedim nese geldi aldi beni eve gelince bida bensiz biyere gitmek yok cok sıklıorm yapamadm sensz dedi oh dedim onada baskasina ozenirsen anca bole olur die
+1 oy
(7,380 puan) tarafından
Eşim izin verir ama dk başı arar anneme giderim o işteyken yakın diye günde 3 gün arar napıyon diye

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 512 göst.
0 oy
6 cevap 426 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 870 göst.
9 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 404 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...