0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (1,334 puan) tarafından

Burda görmüştüm kullanan arkadaşlar vardı.  İşe yarıyor mu gerçekten yan etki yapıyor mu kabızlık yapıyormuş yorumlarda okumuştum.  Gerçekten kilo verebilir miyim ki pahaliymista:angel:

10 Cevaplar

0 oy
(6,245 puan) tarafından
Karacigerlerjmde sorun çıktı sanırım 

Umarım kahveden değildir 
(6,245 puan) tarafından
Kilo verdim vermesine ama şuan 2 aydır ishalim vede karaciğerde 180 mm artmıştır yaziyor yağlanma vs var yazıyor raporda yarın belli olcak bakalim
(1,334 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun en iyisi kullanmiyim bende
(1,684 puan) tarafından
Ah esma zayiflican diye zarar veriyorsun. Biz sana dedik aslında senin çok bı kilon yoktu ki.
  Sonuçtan haberdar edersin inşallah canım.
(6,245 puan) tarafından
Umarım.kahve kaynaklı değildir :(((

Neyze smdi açlık yapıp bütün vücudumu tedavi edecegim
(1,684 puan) tarafından
Umarım şifa olur canım
-Reklam-
0 oy
(125 puan) tarafından
Fena baş dönmesi yaptı bende 
(1,334 puan) tarafından
Yaa bıraktın mı peki ne kadar kullandın
(125 puan) tarafından
Bıraktım çünkü sağlık sorunu yaptı iştahımı da kesmedi 10 gün kullandım aşırı halsizlik yapto
0 oy
(3,322 puan) tarafından
Canım birçok zararı olduğunu okudum eltimde baygınlık bile yapmış kullanma canına yazık 
(1,334 puan) tarafından
Korktum valla şimdi  . Almıştaa bulundum bir kaç defa deneyim diyorum olmadı atarım
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Böyle şeyler sağlık için iyi olsa kilolu insan kalmaz. Tüm doktorlar diyeti sporu değil bunları tavsiye ederler. Tüm doktorlar böyle seylwr kullanmayın diyo. Bence sen de kullanma. Allah korusun 
0 oy
tarafından
Yapma canım ben yok kahvesi yok Detoksu hepsini itelediler 5-10 kg arası ödem atıyorsun egzersiz düzenli beslenme ile oradan sonra duruyor tadı da hiç güzel değil tortusu miğde bulandırıyor ve en kötüsü :D bıraktığın gibi eski haline dönüyorsun 2 aylık düzenli kullandım sadece şişi indirdi
tarafından
Ekstra olarak ürünün wp sayfasına dahil olmuştum görsen yorumları hasta olanlar hastanelik olanlar neler neler karmakarışık ot dolu içi hepsi ayrı ayrı faydalı ama birleşince zararlı
0 oy
(1,564 puan) tarafından
Ben kullanıyordum herke bilir benim kullandığımı ilk verdide kilo ama kan isemeye başladım bobreklerimi bitiriyordu yani tek başına yine işe yaramıyor canım kullanma 
(1,334 puan) tarafından
Ayy Allah korusun çok geçmiş olsun.  Denemekte istiyorum ama bir korku da var içimde hiç bulasmiyim bu islere ben . Kaç kilo verdin canim
(1,564 puan) tarafından
Canım sadece kahveyle 5 kilo verebilirsin oda baş donmelerin falan başlar zaten bırakınca katlayıp alıyorsun hiç bulaşma ben spor ve diyetle 15 20 kilo verdim
0 oy
(1,406 puan) tarafından
Aman aldim da kullandım güzel kilo verdim ama geri bir o kadar da aldım içmeyi bıraktıktan sonra sakin bulaşma canim
(1,334 puan) tarafından
Ne kadar verdin canım bende başka bir çay kullanmıştım 70 den 63 e mi ne düştüm yıllarca o kiloda sabit kaldım doğumdan sonra geri aldım 70 leri gördüm yine . Birde yan etki yapmıştı bırakmıştım hemen
(1,406 puan) tarafından
72 den 63 e geldim geri çıktım aynı eski kiloya canım berbat etti beni aksine çok kötü ishal yaptı kabızlık yapmadı içmeyi bıraktım geri şiştim
0 oy
(620 puan) tarafından
Konuyla uzaktan yakından bir fikrim yok ama sevgili bacilarim boğazı tutup düzenli en az 3 litre su içip az yiyip salata türüyle ve belli karbonhidratla beslenme kilo vermenize yardımcı olacak emin olun buna. Böyle çaylar bilmem neler yapmayın. Bugün tv de gördüm zayıflama iğnesi adı altında bir iğne çıkartmışlar el altından piyasaya sürmüşler canınızın az değeri olsun canlarım benim 
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Ben 3 sene önce kullandım evet kilo verdim bı zararini da görmedim bu sene tekrar aldim ama bı değişik oluyorum yani bı kaç defa kullanıp bıraktım 
0 oy
(117 puan) tarafından
Ben kullanmıştım 6 ay hiç bir sağlık sorunu yaşamamıştım güzel de kilo vermiştim zam gelince almayı bırakmıştım herkesin bünyesi farklı o yüzden bişey diyemem 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 279 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Feyza tabu (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
2 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
20 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MERVE2429 (73 puan) tarafından soruldu

379,943 soru

11,373,936 cevap

34,856 kullanıcı

...