0 oy
400 göst.
Moda kategorisinde (96 puan) tarafından
Kizlar bizim evde hic bir defa television acilipta izlenmez. Oyuzden karar verdimki televizionu satipta dolap mi alsam yerine? Ne koyabilirm yaw.. oglum kucuklukten beri hic tv karsisinda oturupta izlemez ben ve eşimde ayni şekilde kimse evde olmayinca kendimde izlemiorum anca başimi agritior heleki muge ve esra erol. Sizler kullaniormusunuz?

23 Cevaplar

+3 oy
(9,204 puan) tarafından
Television yok ama televizyon var :D
(96 puan) tarafından
Yaa afsgacaga
-Reklam-
0 oy
(6,220 puan) tarafından

2 tane var :)

Satmam izlemezsemde kalsin

0 oy
(1,397 puan) tarafından

Tilivizyonsuz hayat olmaz kız :D

(490 puan) tarafından
Ahaha televisionsuz da olmaz ama
(1,397 puan) tarafından
Olmaz vallahi bacım ☺☺
(4,153 puan) tarafından
heleki mügesiz:) yaz geliyor 2 ay ne yaoacagim diye kara kara dusunuyorum hicbir anlam ve onemi olmayacak haftaici sabahlarimin:)) oysa mugeye kadar sesli olan tum supurme mupurme
islerimi falan bitirmis olmam gerekiyordu kostir kostur beni pratik bi ev kadini yapiyirdu muge:)
(490 puan) tarafından
Aynı annemi gördüm sende o da öyle
0 oy
(229 puan) tarafından
E tabiki kullanıyoruz evde bir ses oluyor uyanır uyanmazmaaz televizyonu acarım izlemesem bile o açık kalacak öyle 
(96 puan) tarafından
Ayy bende tam tersi koridorun isigi bile acik kalsa sinir olurum. Heleki gurultuye hic gelemiorum
0 oy
(1,006 puan) tarafından
:D bizde uydu kablosu bile çıkık gelen giden isterse açıyoruz
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Benim evimde yok 
(96 puan) tarafından
Gercektenmi yerine neler yapiosun? Benimde yoktu bir ara oglum tahta kasikla kirmisti. Fakat tekrarini almistik simdi kimse izlemior
0 oy
(1,923 puan) tarafından
Bizim evde iki TV var ama salondaki sürekli çalışıyor  oğluma bazen YouTube den çizgi film açıyorum kendimde Netflix ve TV bu go izliyorum dizi vs pek izlemiyorum ama film izlemeyi seviyorum ayrıca YouTube den videolar açıp eşimle izliyoruz yani TV olmasa yapamayız sanırım 
(96 puan) tarafından
Valla bizde laptop var film izlemek isteyince hdfilmcehenneminden izliorum ama pek tv ci degilim daralti gelior bana acikcasi
(1,923 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bizde de var canım laptop hatta eşim bilgi işlem memuru olduğu için iki tane biri iş için kullandığı laptop diğeri şahsi laptopu ama onunla hiç uğraşamam bütün uygulamalar var Tv'de aylık yatırıyoruz ücretini  ,birde bizim TV çok büyük 75 inch vaktinde en büyüğünü aldı eşim , eşimde düşkündür film izlemeye falan,bana kalsa daha küçük alacaktım büyüğünü aldı ama güzel oluyor film izlemesi gerçekten   , uygulama üzerinden kullanmak daha rahatimiza geliyor,birde YouTube den de şeyler izliyoruz eşimle ,akıllı smart TV   zaten wi-fi ye hep bağlı ,televizyonda bir kumanda ile iki dakikada pıt pıt açıyorum filmleri ,laptop başında beklemek küçücük ekrandan izlemek beni geriyor ,birde oğlum cekistirir laptopu o yüzden biz o şekilde kullanıyoruz genelde film izliyorum ve YouTube izliyorum o yüzden satmayız sıkılırım evde
0 oy
(3,357 puan) tarafından
Bir misafir  gelince televizyon  şart oluyor  hale  erkekse 
0 oy
(1,328 puan) tarafından
İzlediğim 3-4 dizi var onlara bakiyorum onun disinda genelde olursa programlara bakarız eşim belgesel sever onu izler
0 oy
(243 puan) tarafından
Bizde kullanmıyoruz ama satmayi bilemedim yani
(96 puan) tarafından
Valla fişi cekik emanet gibi ortada duruyor napabilirimki. Anca tv acinca kedi gelip izlior yoksa bizde tik yok
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Ay imrenilecek durum yeminle TV izlemiyorsunuz iyiki bizde var izliyoruz 
(96 puan) tarafından
Valla aslinda iyi birsey izlememek anca baş agritior yalan yanlis haber desen var gõrsen dunyanin sonu. Bencede satmak en iyisi
(1,056 puan) tarafından
Kız Vallahi öyle darısı hepimize yeminle biz bile bağımlı olduk TV ye
(96 puan) tarafından
Ayy insAllah cnm darisi basina
0 oy
(574 puan) tarafından
Evde TV var ama bende pek izlemem, bana diyorlar ki, izlemesende aç bebeğe ses olsun 4 aylık bebem.

Esra ve müge hiç izlemem
(96 puan) tarafından
Valla bilemedim oglum dogdu dogali hic izlemior. Abimin kizi dalip dalip izler ama oglumda hic olmadi
0 oy
(3,233 puan) tarafından
Evlendiğimizden beri evimize almadık sessiz sakin bol muhabbetli bol okumalı akşam saatlerimiz oluyor çok şükür. Benim tv yok onun yerine konsol var 
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Benim TV vardı ama kücüktü ama sonra gelen giden soruyodu nezaman alcen diye mecbur aldım büyük ekran oğlum seviyo izlemesini 
0 oy
(3,097 puan) tarafından

Evde kocaman tv var ama orda oturup tv izleyecek vaktim yok :) küçücük telefondan izliyorum hep :)

0 oy
(655 puan) tarafından
Sabah ve akşam haberleri olmassa olmazimdir
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Kendinize en iyi şeylerden birini yapmış olursunuz televizyonu evden çıkararak 
0 oy
(13,687 puan) tarafından

İzlense de izlenmese de hep açık :D

0 oy
(411 puan) tarafından

7 24 açık o kapali olunca icim darlanur:)

0 oy
(8,152 puan) tarafından
Kullanıyorum dizilerim var onlarda olmasa evde cildiririm herhalde...

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 279 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Su1880 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 568 göst.
21 Haziran 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 223 göst.
0 oy
34 cevap 610 göst.

379,365 soru