0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde (1,200 puan) tarafından
Huyları nasıl oluyor acaba Kerem ismindekiler eşimde bende beğendik bu ismi ❤️

26 Cevaplar

0 oy
(2,123 puan) tarafından
2 kişi tanıyorum birisi çok sakin içe dönük birisi çok hareketli annesi hızına yetişemiyo valla :D
(1,200 puan) tarafından
Bizim çevremizde hiç yok ya merak ettim ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,200 puan) tarafından
Yokmu hiç ya ☺️
0 oy
(8,043 puan) tarafından
Üniversitede vardı bir Kerem çok yılışık bir tipti hiç sevmezdim.d.d.
(1,200 puan) tarafından
O kadar ileriyi düşünerek sormadım valla bebekken çocukken uyusun yesin içsin hasta olmasın yeter sjsjnsn
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Kuzenimin oğlu var çok efendi ve çok zeki , arkadaşımın oğlu var o çift isimli ama o da çok sakin bi çocuk . Karizma isim bence ya ben seviyorum 
(1,200 puan) tarafından
Bizde beğendik zaten Muhammed Kerem olacak olursa sadece Kerem değil
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Yeğenim hiperaktif evlerden ırak cinsten diyorum susuyorum ☺️
(1,200 puan) tarafından
Ay deme kız ☺️
(1,865 puan) tarafından
Kuzenimin oğluda aynı ama çok zeki oluyolar dedim valla ☺️
(1,200 puan) tarafından
Hakkımızda hayırlısı ne diyelim ☺️
(1,865 puan) tarafından
Amin canım öyle ☺️
0 oy
(2,932 puan) tarafından
Oğlumun ismine kerem koyacaktım hamileyken arkadaşımla pikniğe gittik oğlunun ismi keremdi . Oyle yaramaz bir cocuk ki koymadım ismini korktum valla. 
(1,200 puan) tarafından
Cokmu yaramaz gerçekten
(2,932 puan) tarafından
O zamanlar 3 yaş civarındaydı ve gerçekten çok yaramazdi. Simdi 8 yaşında durulmuş artık akıllı bir çocuk olmuş
(1,200 puan) tarafından
Anladım canım bebekliği nasıldı acaba ☺️
(2,932 puan) tarafından
Bebekken 1 kere bize geldi alt komşumdu. Kucağında getirdi evde uyutmuş yatırdı yatak odama. Biz oturduk akşam oldu daha uyanmadı çocuk :) en azından uykusu iyiymis.
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Kardeşim var aşırı sinirli dediğim dedik inatçı Bir keçi.bir o kadarda merhametli cömert 
0 oy
(2,830 puan) tarafından

Benim yavrumun adı Kerem❤️ sevecen,güzel huylu,hareketli,baba düşkünü,tatlı dilli☺️ maşallahı var yani. Ama çok çabuk hasta olur,yemek yemez onlarda sevdaya dahildir tabi:) 2yaş 2aylık bu arada 

0 oy
(370 puan) tarafından
Benim ikizlerimden birinin adı KEREM çok sakin akıllı uysal valla bide erkek güzeli ki sorma maşallah benim oğluşuma:)))
0 oy
(669 puan) tarafından
Varr eltimin bebeği 50 günlük kerem koydu kayinbabamin ismi bebeği bilmiyorum şuan için ama kayınbabam pintinin pintisidir ve hiç çekilmez 
0 oy
(157 puan) tarafından
Akıllı uslu diyoduk Dışarda sakın evde canavar diyodu annesi :))  
0 oy
(48,620 puan) tarafından
burdan kankim.aslinin bebesi kerem masallah cok yakisikli kurabiye suratlim huyunu yaramaz diyo ama bilemem❤️☺️☺️❤️
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Ben bir tane tanıyorum illallah ettirdi annesine
0 oy
(1,535 puan) tarafından
Ben taniyorum daha 6 aylik anam nasil agrasif nasil sinirli ama bir o kadar da cok tatli ve gulec yuzlu
0 oy
(7,579 puan) tarafından
Benim bir yaşındaki yeğenim Kerem tam bir küçük prens doğdu doğalı nasıl sakin nasıl akıllı anlatamam.
0 oy
(1,341 puan) tarafından
Biz koyduk daha onbeş günlük minik adamım (Keremcan) 
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Yemek yemez çok hasta olan bir çocuktu o. Yüzden bende oğlumun adını koymadım şimdi de değişen birşey yok boş boş yaşıyor neyse kinamayayim yetiştirmek onemli
0 oy
(226 puan) tarafından
Benim oğlum da Kerem Alp ❤️ güler yüzlü kendini sevdirmeyi biliyor ama çok meraklı çok hareketli birde sinirli biraz ama o dayısına çekmiş bı ozellik :)) 

Keremler genelde hareketli meraklı olur diyorlardi benimki de öyle oldu sağlıklı ahlaklı güzel huylu olsun yavrularımız :)
0 oy
(1,871 puan) tarafından
Kuzenimin oğlu var küçükken evde tv bile kırdı ama şimdi tam bir beyfendi 
0 oy
(453 puan) tarafından
Kardeşim oğlu bide görümcemin oğlu var ikiside acayip hareketli enerjik aynı zamanda da çok akıllılar zekiler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 157 göst.
25 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 111 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ceren4444 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 187 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Italya (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 286 göst.