0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (31 puan) tarafından
Kizlar eşle sohbet muhabbet bitmis. Sadece ne yemek var ve para biraktan başka diyalog kalmadi ilişki aylar geçiyor olmuyo . Ikimizinde hayat neşesi yok sanki ev arkadaşı gibi birbirimizin klasik ihtiyaçlarını gideriyoruz. Guzel giyin makyaj yap diyerek saldırmayın lutfen . Onlar şükür zaten var genel olarak siz napardiniz evliliginize ne şekilde canlılık katarsinz

10 Cevaplar

+2 oy
(773 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Malesef ki kocanızın annesi olmuşsunuz, o da sizin babanız. Çünkü kocanız büyürken evin yemeğini annesine sorardı. Sizde de eve para getiren babaydı. Birbirinizin ebeveyni olmak elbette ki ruhi yönden tamamlayıcıdır, ancak sizin kalbiniz de bu ilişkinin içinde. Eşinize mektup yazabilirsiniz, genelde çok işe yarar. Böyle onun hem fiziki hem ruhi güzelliklerini açıklayıp indinizde ne denli kıymetli olduğunu beyan edebilirsiniz. Dünyaya bir daha gelsem yine senin eşin olmak isterdim gibi gibi...

Sonra gidin bir yüzük alın, nikah yüzüğünüzü tazelemek amacıyla ama. Ufak bir organizasyon ayarlayın, gidin evlenme teklifi edin. Şaşırtıcı olacak.
Absürt gibi göründüğüne bakmayın. Erkekler çocuk gibiler. Onların bakımını üstlenmek tabi ki güzel bir şey ama karnını doyurmaktan daha mühim işlerimiz var bizim. Karısı olarak ruhunu, kalbini, hatta aklını doldurmak.
Seslenişinizi değiştirin. Bu postu açtığınıza göre belli ki çok heveslisiniz. Sizi kimsenin durdurmasına izin vermeyin.
Eşinizden beklediğiniz HER ŞEYİ siz yapın. Onlar görmeden, öğretilmeden bir şeyleri düşünemeyen varlıklar. Düz mantık yaratılmışlar.
Kıymetlim deyin, en değerli varlığım deyin, yerim, göğüm, çatım, yuvam... Mektubu içinizden gelen en güzel sözlerle ve gerçek olduğuna inanarak doldurun. Sevdiği bir şey varsa mümkünse o durumu onunla beraber tecrübe edinin.
Araba mı seviyor, bırakın size sabaha kadar araba anlatsın. Dinleyin. Bazen dinlenilmemek de onların yaraları. Siz iyileştirin.
Anne değil, eş olun. Başını okşayın, değerli olduğunu gözlerinizi gözlerinden ayırmadan hissettirin. Sen olmasan hayatım çok tekdüze olurdu biliyor musun deyin. Rabbim seni başımızdan eksik etmesin deyin. Ama dürüst olun.
Sana bu zamana kadar yaptığım her kötü şey için de, yapamadığım her güzel şey için de mahcubum, keşke ilk flört ettiğimiz zamanlara dönüp seni layık olduğun şekilde tekrar tekrar sevebilsem.
Sen benim için hatalarınla, kazalarınla, utancınla, mahcubiyetinle güzelsin deyin. Şükür sebebimsin deyin.
Şimdi o kadar övünce de başımıza çıkıyorlar diyenler olacaktır. Orası eşinizle sizin aranızdaki dinamik.
İlişkinin baskın karakteri olmaktan çekinmeyin kısaca. Eşinizden beklediğiniz veya yapsa ne çok hoşuma gider dediğiniz ne varsa yapın.
İnanın geri dönüşü müthiş olacaktır.
(31 puan) tarafından
Ne muhteşem bir insansiniz maşallah.  Teşekkür ederim güzel  yorumunuz icin.  Hepsini olmasa  ara ara bazılarını yapıyorum ama tek taraflı olunca cok yorucu oluyor tükeniyorum bazen tek başıma çırpındığım icin.  Esim psikolojik sorunlarida olunca  depresyonda gibi hep mutsuz dışarıdan nefret eden biri . Ama bunlara ragmen pes etmiyorum
(773 puan) tarafından
Yeni gördüm kusura bakmayın, 2 taraflı bir oyundan tek taraflıya geçmek çok çok zordur mutlaka. Düşünebiliyorum. İnşallah eşinizde size karşı büyük bir ülfet oluşur. Her gün cuma suresi okuyun, 1.5 sayfa bir şey. Kolay okunuyor ama çok tesirli. 1 haftaya kalmaz size ilk zamankinden daha aşkla geri dönecektir.
(31 puan) tarafından
Estağfurullah tamam cok teşekkür ederim.  Ne guzel düşünceleriniz var maşallah.  Heralde cok okuyup arastiranlardansiniz. Ne işle mesgulsunuz❤️
(773 puan) tarafından
Benim işim hocalık, medresede ders veriyorum. Gayemiz her alanda İslamı doğru öğretmek.
(31 puan) tarafından
Maşallah . Allah sizinle olsun.
-Reklam-
+1 oy
(3,097 puan) tarafından

Valla ben sürekli kavga ederek hareket katıyorum tavsiye ederim canlı ve diri tutuyor :D

0 oy
(5,848 puan) tarafından
Kelin ilacı olsa başına sürer bacım bende şurda bekleyeyim
0 oy
(47 puan) tarafından
Onun sevdiği şeylere ağırlık ve aniden ufak bir sürpriz yapıp moral ver. Sonra o supriz ile hafif yakınlaşma sarılma ile durumunu acikla bu durumdan sıkıldığını dile getir. Beraber hayatınıza keyif verecek bir şeyler bulun. Dışarı çıkmak, belki bir kaç günlük tatil, ya da sevgililik zamaninizda yaptiginiz anlamsiz saçma şeyleri canlandırma.. Hayatınızı bilmiyorum ama kendinize göre bir şeyler bulursunuz. Oturup azıcık düşünmek yeterli :)
0 oy
(7,574 puan) tarafından
Çocuk olduktan sonra böyle oldu ben hayat dolu enerjik bir insanım benim hayat eneejimide sömürüyor eşim oda böyle sanki kaç yıl yaşlandı 27 yaşında sanki 50 yaşında hareketleri var valla kızıyorum bende ben konuşmasam kimse konuşmaz eve neşe katmaz yeminle
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Dün okuldan çıkınca eve geldim duş aldım eşimin sevdiği kıyafetleri giydim hal hal çok sever taktim. Saçımı her zamankinden farklı yaptım. Eşim De geldi okuldan oğlunuz da daha eve gelmemişti. Devamı malum. Normalde de  mutlaka giyinirsin güzel şeyler ama eşinin sevdiği şeyleri yaparsan önemsediğini düşünür bence. 
0 oy
(343 puan) tarafından
Akşamları kahve yapıyorum çocuk uyuyunca, sonra dizine yatıyorum saçımı sev diyorum öyle havadan sudan konu açıyorum fln 
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Valla pijamayla karşılıuom hergün bende çok sıkıldım 2 tarafında mecali kalmadı bakım falan yapmaya 
(574 puan) tarafından
İşlerini gündüz yap akşama bırakmazsan akşama doğru bakım yapmaya bir saat bulursun canim
0 oy
(574 puan) tarafından
Seksi giyin göbek varsa erit ve yorgunum hastayım modundaysan sürekli çik o modadan o mod erkeği çok etkiliyor çocuk varsa çocuğun giremeyeceği kilitlenebilir odanız olsun 
0 oy
(44 puan) tarafından
Ortamin misait oldugu zamanlarda onu kıskirta bilirsin sevdigi sekilde onceden cinselliginiz nasil basliyorsa ona benzer ama biraz daha farkli olabilir degisiklik açisindan yani kadinligini kullan belki o zaman kendisi de harekete gecer bazen biz küs oldugumuzda bile ise yariyorki sizde kusluk uokmus aranizdaki muhabbetide sen arttirmaya calis is nasildi vs sohbetiniz artar belki esinin favoriledigi kiyafetlerin vardir onlari giyip o sekilde karşila sacmakyaj vs abart biraz dikkatini ceksin anlar bence 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 376 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
29 cevap 747 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 496 göst.
14 Kasım 2022 Aile kategorisinde sweetlady (618 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,541 cevap

34,831 kullanıcı

...