+1 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (2,062 puan) tarafından
Kızlar iyi geceler 3 aylık bebeğim var normslde benim bildiğim bebekler ağladıklarında annesinin kucağında susar bilmiyorum tek benimkimi böyle bebeğim beni sanki tanımıyor gibi herkese aynı tepkide herkesin kucağında durur ağladığında mesela annesinde surar benim gördüğüm bebekler öyleydi sakinleşiyordu ama benim bebğim herkeste nasılsa bendede öyle ne yapmam gerekiyor ilk anneliğim bayadır gözlemliyorum o yüzden bu zamana kadar yazmadım şuan eminim yada herkesinmi bebeği böyle çok sinirli bi bebek bu arada 

3 Cevaplar

+1 oy
(970 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
O tanıyıp tanimamakla alakali değil canım benim büyük kiz susardi kucagimda küçük kız hiç durmaz bi kere kolumda uyuduğunu bilmem mesela
(2,062 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
(1,301 puan) tarafından
Benim kızda öyleydi. Gazı filan olduğundan dolayı ağlak bir çocuktu. Kimsede susmazdı. Kendi isterse susardı anca. Şimdi 21 aylık sadece bende susuyor. Sadece bana geliyor bir şey olduğunda.
(1,301 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun derim :):) kızçeler anlaşamıyor mu?
(8,081 puan) tarafından
Hayırrrr küçük buyuk ile oynamak istiyor ama büyük kovalıyor yanına yaklassin istemiyor.d.
(1,301 puan) tarafından
Heheheh büyük kızçeyi sarmaz küçük kızçenin oyunları :):) küçükte büyüsün daha iyi anlaşırlar. İleri kıyafet kavgalarından gına gelir artık :):) anne benim kıyafetlerimi giymesin, kaç defa söyledim giydiğinde temiz kullan diye gibi gibi :):)
(8,081 puan) tarafından
Şimdilik oyuncak kavgası ile yetiniyorum.d.d İlerisini hayal edemiyorum çünkü .d.d.
(1,301 puan) tarafından
Heheheh :):):) Allah kolaylık versin, Allah sabır versin canım. Analık zor. Hele iki çocukla daha zor olsa gerek :)
+1 oy
(410 puan) tarafından
Her bebek bir olmuyo insanlar gibi bir rahatsızlıgı yoksa bak 2 tane oglum var büyügü pamuk gibiydi agladını bilmem ama 2.ci dogdugndan beri mızmız hala 9 aylık sever aglamayı kişilik meselesi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 72 göst.
0 oy
6 cevap 216 göst.
0 oy
1 cevap 34 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde AlpereninAnnesi (755 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 170 göst.

379,179 soru

11,350,477 cevap

34,818 kullanıcı

...