0 oy
18 göst.
Diğer kategorisinde (484 puan) tarafından
Çok yıprandım yoruldum bu konuda . Bi ara hastalandı hiç uyumuyordu kıyamadık biraz da uyusun diye ayagimizda sallayarak uyuttuk ve öyle kaldık çünkü bırakınca uyaniyordu ağrılarından.  Şimdi şükür iyileşti ama uyku düzeninin içine edildi . Sallayıp uyutup yerine kor koymaz hemen ağlıyor neyse yine sallayıp koyuyoruz biraz duruyor sağdan sola dönerken yine ağlıyor uyanıyor. Gece sürekli aha şimdi uyanacak modunda beynim açık yatıyorum. Dün gece de saat başı kalktı ağlaya ağlaya bende artık tükendim en son bıraktım her seferinde sallayamam diye bıraktım ağlayarak geri uyur diye sonra annem geldi dayanamadı o salladı salladı zorla uyuttu o gidince yine uyandı bende yanıma aldım emzire emzire uyutuyum diye her ses çıkarıp uyandığında sırtını ovaladım piş pis yaptım ama ben uyuyamadım robot gibi oldum perişan oldum . Artık sinir boğuyor beni ne yapcam nasıl edicem. Hem çocuğum hem de kendi psikolojim için bunun yoluna girmesi lazım :( Ne yapıyım bilgili tecrübeli anneler yardım edin 

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 104 göst.
28 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (838 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 16w7e8w8 (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 40 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
7 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Lorin2021 (15 puan) tarafından soruldu

379,894 soru

11,372,399 cevap

34,855 kullanıcı