0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından
Yani böyle çarşıya cafeye yemek yemeye misafirliğe gittiğimiz de ne zaman huzursuz olmayı bırakırlar Ekim'de kızım 5 yaşını dolduruyor oğlum 4 yaşını dolduruyor istiyorum ki böyle bir yere gittiğimiz de dursunlar mızmız olmasınlar sakin olsunlar sizin tam şu yaşta çocuklar artık bebeklikten çıkıyor sakinleşiyor dediğiniz bir yaş var mı 

7 Cevaplar

+3 oy
(543 puan) tarafından
Kaynanamın doğurduğu hala akillanmadi 
(106 puan) tarafından
Onun çaresi yok olsaydı herkes kendi kafasına sürerdi
(306 puan) tarafından
Bu cok iyiydi en cok eziyeti o ediyor bana fhmsvskxb
(543 puan) tarafından
Valla öyle 25 yaşında değişen bir şey yok
(306 puan) tarafından
32 yasinda malesef hala degisen bisey yok hdjdhh
-Reklam-
+1 oy
(3,338 puan) tarafından
Öncelikle bin maşallah diyim benim kızım Temmuz'da 4 yaş olacak markete çarşıya yemeğe kafeye vs sürekli gidiyoruz elhamdülillah sorun yaşamayız 
(106 puan) tarafından
Bizimkiler sürekli koşuyor
(3,338 puan) tarafından
Yok bizimle oturur benim kızım
(17,811 puan) tarafından
Aynı muhammed alim nasıl söz dinler tin tin yanımda gider benim izin vermediğim hiç bişeye ısrar etmez Allahım nazardan esirgessin esram maşallah güzel alıştırmışız kız :)))
0 oy
(175 puan) tarafından
Yetiştirme ile alakalı bence yaş ile degıl
(106 puan) tarafından
Vallaha çokta güzel ilgilendik fakat yaramaz çocuk yaramazdır bazı insanlar büyüse bile mızmızdır her insanın huyu suyu değişik
(175 puan) tarafından
Güzel ılgılenmek ayrı sınır koymak egıtmek ayrı yetısme ile alakası olan o kadar çok örnek var kı çevremde malesef çocuktan önce anne vavası atlıyor mesela sımdı ağlar ay yapamaz ay durmaz etmez gibi yahu bi bırak bır gör napacam sen önunden öyle der kısıtlarsan ne beklıyorsun benım dedıgım bu tarz ebeveynler
Ama tabiki fıtrat diye bır gerçekte var bazısı naparsan yap nafile
(106 puan) tarafından
Bende yapma etme derim çünkü tehlikeli şeyler yapıyor parkta
(175 puan) tarafından
İnşallah düzene gırerler canım ben  3 yaşından sonra sıkıntı yaşamadım bebeklıkten çıktıktan sonra gayet konuşup anlasır bır hal aldık şükür ıkı evladım da yormadı
0 oy
(3,405 puan) tarafından
Aslında anlamaları gerek canım o yaşta benimki mesela 3 yaşında çok da eziyet etmez ablası ile oynar oyalanir evin çocuğu varsa onunla oynar
(106 puan) tarafından
Büyük bir çocuk olduğunda kızımda oynuyor oğlumda fakat yaşça büyük olduğunda ikisinin arasında yaş farkı çok az
0 oy
(926 puan) tarafından
Benim kuzenlerim de o yaşlarda otururlardı kafede falan ama ben her gün çay içmeye gitmeme rağmen benim oğlumda o potansiyeli göremiyorum canım yani çocuk neyse o 
(106 puan) tarafından
Biraz olsun uslanirlar inşallah
(926 puan) tarafından
İnşallah canım temennim o yönde
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Bacım senin çocukların huyu o. Değişecekler diye bekleme. Huylu huyundan vazgeçmiyor 
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Aslında durmaları gerekiyo tam yaşındalar
(926 puan) tarafından
Benim oğlumda durur mu doktor :D
(17,811 puan) tarafından
:D sen dur yav yeni baaşladın dahaaa

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 148 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde RaHiME_91 (2,698 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 15 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 366 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 607 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu

380,276 soru

11,385,640 cevap

34,885 kullanıcı

...